Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Chat ne Serverin Shqiptar irc.dardania.de > Chat-Dhoma #Dardania
Emri
Fjalėkalimi
Chat-Dhoma #Dardania Kėtu ėshtė vendi ku vizitorėt e kanalit #Dardania takohen. Mund tė postoni ankesa mbi probleme tė hasura gjatė chatimit nė kanalin #dardania. Mos nguroni tė pyesni pėr gjera qė nuk i kuptoni.Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 13-02-08, 14:11   #1
Skifteri
 
Anėtarėsuar: 13-02-08
Postime: 1
Skifteri i vlerėsuar jo keq
Post Kėrkes pėr AOP

Jam user i rregullt ne dhomen #Dardania dhe bėj applikacion pėr AOP.
Pėrndryshe jam Student dhe jam 21 vjeēar. Kam qen user me nick Albin mirpo pėr shkaqe Personale nese me ipen acc do ta keni parasysh qe e mbaj nick " Hawk " .
Kam eksperienc me internet dhe kjo me jep pėrparsi qė tju ndihmoj nė ēdo aspekt, dhe nese has ndonje prej @ apo Userave tjer me mua ndonjė konflikt te pa deshiruar do jem vet ai i cili do largohem nga staffi pa pasur nevoj qe te me largon dikush tjeter. Me kete dua tju them qe sdo keni problem me mua personalisht.
Besoj qe do e keni parasysh kerkesen dhe se shpejti te mar ndonje pergjigje, besoj pozitive.
Me rrespekt " Hawk "


Skifteri Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 13-02-08, 14:31   #2
Strong
 
Anėtarėsuar: 13-02-08
Postime: 5
Strong i vlerėsuar jo keq
Gabim Titulli: Kėrkes pėr AOP

Kerkesen e bera te archiva me nick Strong
Strong Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 13-02-08, 17:50   #3
Paperoni
 
Avatari i Paperoni
 
Anėtarėsuar: 04-04-06
Vendndodhja: Heilbronn (D)
Postime: 41
Paperoni i vlerėsuar jo keq
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Paperoni
Gabim Titulli: Kėrkes pėr AOP

Momentalisht nuk na duhen Operator te rij kemi teper..
si te na duhen de u lajmerojom besoj se me kuptoni
ju pershendes dhe chat te kendshem


__________________
Mos i Lėndo o Zot se jan tė ri..
Paperoni Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 09:59.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.