Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Tė ndryshme > Pėrshėndetje dhe Urime
Emri
Fjalėkalimi
Pėrshėndetje dhe Urime Uroni ditėlindjet, festat, fejesat(?)...Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 25-04-07, 23:03   #1
Giovanni
I pa pune
 
Anėtarėsuar: 16-02-04
Vendndodhja: Ne planetin Toke
Postime: 11,784
Giovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėm
Gabim Zonjusha

Dada Zonjushe po e hapi oden tende qe te kesh mundesi te pritesh dhe te percjellesh shume mysafire.

Te deshiroj mireseardhje .................Giņ.


Giovanni Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 25-04-07, 23:04   #2
Giovanni
I pa pune
 
Anėtarėsuar: 16-02-04
Vendndodhja: Ne planetin Toke
Postime: 11,784
Giovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Giovanni Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 26-04-07, 20:51   #3
Zonjusha
 
Avatari i Zonjusha
 
Anėtarėsuar: 01-04-07
Vendndodhja: ...ne doren e Krijuesit tim...
Postime: 29
Zonjusha i vlerėsuar jo keq
Wink

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga giovanni
...Pershendetje me te Perzemerta per ju i nderuari Giovanni.

...ah bukurosh po qka me ke skuq tash, po a din ti more se une jam shuum e marrshme... o Zoooot qka ste bjen ne mend.
FLM, bukurosh te kam xemel...TE FALENDEROJ PER PERSHENDETJE SI DHE PER TE GJITHAAAAA..AA.. je rrush, puuq puuqq, perqafime shoqerore per ty o Yll.
flm3.gif

Ēdo te mire dhe Mireundigjofeshmi.
__________________
...Te JETOSH do te thot; TE DUASH...
Zonjusha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 26-04-07, 20:59   #4
Giovanni
I pa pune
 
Anėtarėsuar: 16-02-04
Vendndodhja: Ne planetin Toke
Postime: 11,784
Giovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Zonjusha
...Pershendetje me te Perzemerta per ju i nderuari Giovanni.

...ah bukurosh po qka me ke skuq tash, po a din ti more se une jam shuum e marrshme... o Zoooot qka ste bjen ne mend.
FLM, bukurosh te kam xemel...TE FALENDEROJ PER PERSHENDETJE SI DHE PER TE GJITHAAAAA..AA.. je rrush, puuq puuqq, perqafime shoqerore per ty o Yll.
Skedarėt e Bashkėngjitur 580

Ēdo te mire dhe Mireundigjofeshmi.


Pse u skuqe bre zonjushepejane, une ta kam hapur temen ne shenje respekti qe kam per ty ......
Te pershendes Giņ.
Giovanni Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 27-04-07, 09:07   #5
Amina
Miss Buzeqeshja
 
Avatari i Amina
 
Anėtarėsuar: 16-10-06
Vendndodhja: Gjermani
Postime: 4,846
Amina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Mire se vjen Zonjusha ne mesin tone.Shpresoj te ja kalosh sa me mire dhe argetim te kendshem te deshiroj.
__________________
"Someone like You....."
Amina Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 27-04-07, 10:39   #6
ssara
 
Avatari i ssara
 
Anėtarėsuar: 13-02-07
Postime: 13,228
ssara i pazėvėndėsueshėmssara i pazėvėndėsueshėmssara i pazėvėndėsueshėmssara i pazėvėndėsueshėmssara i pazėvėndėsueshėmssara i pazėvėndėsueshėmssara i pazėvėndėsueshėmssara i pazėvėndėsueshėmssara i pazėvėndėsueshėmssara i pazėvėndėsueshėmssara i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Pershendetje Zonjusha......qaste te kendshme ne dardani..
ssara Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 08:53.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.