Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Zona e Argėtimit > Votime & Sondazhe
Emri
Fjalėkalimi
Votime & Sondazhe Nėse keni njė pyetje dhe doni tė merrni edhe mendimin e vizitorėve tanė, kėtu mund ta postoni nė formėn e njė votimi.


Rezultati i Sondazhit : Nė cilėn orė ju zė gjumi?
23 6 20.69%
00 7 24.14%
01 4 13.79%
02 6 20.69%
03 2 6.90%
04 2 6.90%
05 1 3.45%
06 0 0%
07 1 3.45%
Votues: 29. Ju nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh


Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 19-07-05, 09:08   #16
Krokodilli
 
Anėtarėsuar: 04-10-04
Vendndodhja: Australia-Prishtine
Postime: 3,019
Krokodilli e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Krokodilli
Gabim Re: Nė cilėn orė ju zė gjumi?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga ARVANITI
Nė cilėn orė ju zė gjumi?


Kjo teme me erdhi ne mendje ngaqe jam i pagjume, dhe per shkak se si tip mendoj shume, edhe gjumi me ze me veshtiresi. Ne shumicen e raste lexoj.

Zakonisht bie per te fjetur nga ora 2 e gjysem - 3, por perseri do shume kohe qe te me zere.

Tmerr!!!

Po ju ne cfare ore bini per te fjetur apo ju kaplon gjumi?

1. 23
2. 00
3. 01
4. 02
5. 03
6. 04

......


P.S. Kjo teme nuk vlen per rojet e nates :lol: (shaka)
GJAT JAVES ME ZE GJUMI NE OREN 23:00 APO 24:00 DHE ZGJOHEM 5:30 MENGJES

KURSE GJAT VIKENDIT KOHE PA KOHE
__________________
Get Rich Or Die Trying
Krokodilli Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 19-07-05, 09:10   #17
Kaltrushi
 
Anėtarėsuar: 07-10-04
Vendndodhja: germany
Postime: 2,285
Kaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIP
Gabim Re: Nė cilėn orė ju zė gjumi?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Krokodilli
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga ARVANITI
Nė cilėn orė ju zė gjumi?


Kjo teme me erdhi ne mendje ngaqe jam i pagjume, dhe per shkak se si tip mendoj shume, edhe gjumi me ze me veshtiresi. Ne shumicen e raste lexoj.

Zakonisht bie per te fjetur nga ora 2 e gjysem - 3, por perseri do shume kohe qe te me zere.

Tmerr!!!

Po ju ne cfare ore bini per te fjetur apo ju kaplon gjumi?

1. 23
2. 00
3. 01
4. 02
5. 03
6. 04

......


P.S. Kjo teme nuk vlen per rojet e nates :lol: (shaka)
GJAT JAVES ME ZE GJUMI NE OREN 23:00 APO 24:00 DHE ZGJOHEM 5:30 MENGJES

KURSE GJAT VIKENDIT KOHE PA KOHE

d.th. ne vikend ose me gjume ose krejt pa gjume....heheh

pershendetje
__________________
Mikun e mire ne kohe te veshtir e ke pran, kurse miku i keq ne at kohe te len veht.
Kaltrushi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 19-07-05, 09:44   #18
Krokodilli
 
Anėtarėsuar: 04-10-04
Vendndodhja: Australia-Prishtine
Postime: 3,019
Krokodilli e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Krokodilli
Gabim Re: Nė cilėn orė ju zė gjumi?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kaltrushi
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Krokodilli
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga ARVANITI
Nė cilėn orė ju zė gjumi?


Kjo teme me erdhi ne mendje ngaqe jam i pagjume, dhe per shkak se si tip mendoj shume, edhe gjumi me ze me veshtiresi. Ne shumicen e raste lexoj.

Zakonisht bie per te fjetur nga ora 2 e gjysem - 3, por perseri do shume kohe qe te me zere.

Tmerr!!!

Po ju ne cfare ore bini per te fjetur apo ju kaplon gjumi?

1. 23
2. 00
3. 01
4. 02
5. 03
6. 04

......


P.S. Kjo teme nuk vlen per rojet e nates :lol: (shaka)
GJAT JAVES ME ZE GJUMI NE OREN 23:00 APO 24:00 DHE ZGJOHEM 5:30 MENGJES

KURSE GJAT VIKENDIT KOHE PA KOHE

d.th. ne vikend ose me gjume ose krejt pa gjume....heheh

pershendetje
kohe pa kohe,, gjat dites flej,, kurse naten jo,, ose flej nga 2 ore ne dite... ose ndodh qe edhe nga 10 ore ne dite...
__________________
Get Rich Or Die Trying
Krokodilli Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 19-07-05, 10:09   #19
Kaltrushi
 
Anėtarėsuar: 07-10-04
Vendndodhja: germany
Postime: 2,285
Kaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIP
Gabim Re: Nė cilėn orė ju zė gjumi?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Krokodilli
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kaltrushi
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Krokodilli
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga ARVANITI
Nė cilėn orė ju zė gjumi?


Kjo teme me erdhi ne mendje ngaqe jam i pagjume, dhe per shkak se si tip mendoj shume, edhe gjumi me ze me veshtiresi. Ne shumicen e raste lexoj.

Zakonisht bie per te fjetur nga ora 2 e gjysem - 3, por perseri do shume kohe qe te me zere.

Tmerr!!!

Po ju ne cfare ore bini per te fjetur apo ju kaplon gjumi?

1. 23
2. 00
3. 01
4. 02
5. 03
6. 04

......


P.S. Kjo teme nuk vlen per rojet e nates :lol: (shaka)
GJAT JAVES ME ZE GJUMI NE OREN 23:00 APO 24:00 DHE ZGJOHEM 5:30 MENGJES

KURSE GJAT VIKENDIT KOHE PA KOHE

d.th. ne vikend ose me gjume ose krejt pa gjume....heheh

pershendetje
kohe pa kohe,, gjat dites flej,, kurse naten jo,, ose flej nga 2 ore ne dite... ose ndodh qe edhe nga 10 ore ne dite...

po fol edhe per mua...........nejse mua me pengohet gjume, por edhe kure zgjohna e vazhdoj ne kemb....hehehe :D :D
__________________
Mikun e mire ne kohe te veshtir e ke pran, kurse miku i keq ne at kohe te len veht.
Kaltrushi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 19-07-05, 12:37   #20
Diana007
Miss Dardania 2007
 
Avatari i Diana007
 
Anėtarėsuar: 04-10-04
Vendndodhja: Ne Zemer Te Gazit ♥
Postime: 39,451
Diana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėm
Gabim

:lol: :lol: Asnjher nuk bi ne te njten koh par 22 - ve nuk bi asnjher , po ne qfardo kohe me ra nuk me merr gjumi nja 2 or gati :? edhe zgjohem cdo dit 6 :30 :P :D :D
__________________
♥(Æ`“•.ø(Æ`“•.ø _________❀✿❀_________ ø.•““Æ)ø.•““Æ)♥
.>>>>> ✿°° ❀✿❀ ..L & L Xemlat e Mamit... ❀✿❀ °° ✿>>>>
♥(_ø.•““(_ø.•““ ÆÆÆÆÆÆÆÆÆ❀✿❀ÆÆÆÆÆÆÆÆÆ `“•.ø_)““•.ø_)♥.
Diana007 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 11-08-05, 10:32   #21
KOSOVA-rja
 
Anėtarėsuar: 10-08-05
Vendndodhja: Kosovė
Postime: 81
KOSOVA-rja e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek KOSOVA-rja
Gabim

Ora ime nuk qenka ketu ...se as 23 nuk mundem me prit ..vec rrall ndonjehere ....
__________________
Dėshmoj se nuk ka zot tjeter,vec Allahut dhe se Muhammedi a.s eshte i Dėrguari i Tij !!!
KOSOVA-rja Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 14-08-05, 14:20   #22
Arb
 
Avatari i Arb
 
Anėtarėsuar: 09-10-04
Vendndodhja: Little Dardania, NEW YORK
Postime: 11,439
Arb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Valla vone dikur...
Arb Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 03-09-05, 07:23   #23
Urata
Jeta vazhdon...!
 
Avatari i Urata
 
Anėtarėsuar: 26-06-04
Vendndodhja: Bote
Postime: 12,882
Urata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: Nė cilėn orė ju zė gjumi?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga ARVANITI
Nė cilėn orė ju zė gjumi?


Kjo teme me erdhi ne mendje ngaqe jam i pagjume, dhe per shkak se si tip mendoj shume, edhe gjumi me ze me veshtiresi. Ne shumicen e raste lexoj.

Zakonisht bie per te fjetur nga ora 2 e gjysem - 3, por perseri do shume kohe qe te me zere.

Tmerr!!!

Po ju ne cfare ore bini per te fjetur apo ju kaplon gjumi?

1. 23
2. 00
3. 01
4. 02
5. 03
6. 04

......


P.S. Kjo teme nuk vlen per rojet e nates :lol: (shaka)
E paskam nje "akran"...
Tani ora eshte 2:25 e mengjezit...

(insomnia, perndryshe)
__________________
Kur ndegjoj qe vdes ne bote,
Nje njeri i Vendit Tim,
Jam ne zemer i piklluar,
Vdes nje cope e shpirtit tim.

Ibrahim Rugova
Urata Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 03-09-05, 19:39   #24
aferdita
 
Avatari i aferdita
 
Anėtarėsuar: 31-10-03
Postime: 4,075
aferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek aferdita
Gabim

nganjehere pas ores 00:00,nganjehere edhe pas ores 22:00
__________________
Fitorja mė me madhe nė jetė,ėshtė qė tė fitosh zemrėn e dikujt qė e don mė tė vėrtet!!
aferdita Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 14-09-05, 18:11   #25
anna
 
Anėtarėsuar: 17-01-04
Vendndodhja: ........
Postime: 2,539
anna e ka pezulluar reputacionin
Gabim

23:00 mu mbyllen sytee automatikisht
anna Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 14-09-05, 18:23   #26
Sy_kaltra
 
Avatari i Sy_kaltra
 
Anėtarėsuar: 21-08-05
Postime: 23,702
Sy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėm
Gabim

gjdo here 02 asnje her me heret :cry:
__________________
Ik MoS u DaShUrO
Sy_kaltra Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 22-09-05, 14:48   #27
Krokodilli
 
Anėtarėsuar: 04-10-04
Vendndodhja: Australia-Prishtine
Postime: 3,019
Krokodilli e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Krokodilli
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga anna
23:00 mu mbyllen sytee automatikisht
:lol: :lol: :lol: :lol: anna automatike,, une jam manual,,

une flej si Lepur,, edhe kur te flej ,, me nje sy hapur flej,, situaten gjithmon nen kontroll e kam 8)
__________________
Get Rich Or Die Trying
Krokodilli Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 22-09-05, 19:31   #28
anna
 
Anėtarėsuar: 17-01-04
Vendndodhja: ........
Postime: 2,539
anna e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Krokodilli
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga anna
23:00 mu mbyllen sytee automatikisht
:lol: :lol: :lol: :lol: anna automatike,, une jam manual,,

une flej si Lepur,, edhe kur te flej ,, me nje sy hapur flej,, situaten gjithmon nen kontroll e kam 8)
:roll: :D :D :D valla kur te flej edhe termet me ra nuk degjoj asgje !!!
anna Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 23-09-05, 06:10   #29
Krokodilli
 
Anėtarėsuar: 04-10-04
Vendndodhja: Australia-Prishtine
Postime: 3,019
Krokodilli e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Krokodilli
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga anna
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Krokodilli
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga anna
23:00 mu mbyllen sytee automatikisht
:lol: :lol: :lol: :lol: anna automatike,, une jam manual,,

une flej si Lepur,, edhe kur te flej ,, me nje sy hapur flej,, situaten gjithmon nen kontroll e kam 8)
:roll: :D :D :D valla kur te flej edhe termet me ra nuk degjoj asgje !!!
hehe te ka rrit nena ne DJEP kur ke qen e vogel,, te ka mesu mu perkun,,,

termet kur te bahet athere ty te merr gjumi me mire 8) ..


besom se me nje mpuqje te leht ne faqe, kroki do ta prishte gjumin..
__________________
Get Rich Or Die Trying
Krokodilli Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 24-05-12, 21:59   #30
King Street
Jeta Eshte TEATER
 
Avatari i King Street
 
Anėtarėsuar: 17-05-12
Vendndodhja: Dardani e Lashtė
Postime: 262
King Street i pazėvėndėsueshėmKing Street i pazėvėndėsueshėmKing Street i pazėvėndėsueshėmKing Street i pazėvėndėsueshėmKing Street i pazėvėndėsueshėmKing Street i pazėvėndėsueshėmKing Street i pazėvėndėsueshėmKing Street i pazėvėndėsueshėmKing Street i pazėvėndėsueshėmKing Street i pazėvėndėsueshėmKing Street i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: Nė cilėn orė ju zė gjumi?

Diku rreth ores 02.00 , shpeshe here edhe me vone , por rrallhere para kesaj ore , zakonisht zgjohem pas ores 10 te dites..!


__________________
Fitova Pavarsin emrin e ka Kosova ,Faleminderitnga Zemra Ibrahim Rugova
King Street Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 06:28.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.