Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Tė ndryshme > Moda & Estetika
Emri
Fjalėkalimi
Moda & Estetika Bukuria dhe estetika, veshjet, modelet mė tė reja shqiptare e botėrore.Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 05-10-12, 21:26   #1
Naki
Moderator
 
Avatari i Naki
 
Anėtarėsuar: 30-09-03
Vendndodhja: Nė Gjermani
Postime: 7,859
Naki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėm
Gabim Ja ku gjenden femrat mė tė bukura nė botė

Ja ku gjenden femrat mė tė bukura nė botė

Londėr, (Kosovapress) 05 Tetor 2012 21:57


Shumė mendojnė se femrat e Mesdheut mund tė jenė mė tė bukurat e botės. Por ja nė fakt qė nuk qenka kėshtu. Sepse sipas njė listimi tė bukurisė femėrore, kryer nga “Digest Travel”, nuk janė aspak qytetet qė gjenden nė zonėn mesdhetare, ato ku gjenden femrat mė tė bukura tė globit. Pėrkundrazi. Femrat mė tė bukura sipas tij, gjenden nė vendet e ftohta.


  • Kėshtu, kryeqyteti i Ukrainės, Kiev, zė vendin e parė nė botė, pėr imazhin e bukurisė femėrore.
  • Ndėrsa vendi i dytė i kėtij listimi mbahet nga suedezet, pra kryeqyteti Stokholm i Suedisė, tė cilat janė nė masėn mė tė madhe bjonde.
  • Duke u pasuar, nga metropoli amerikan, Nju Jorku, ku jetojnė shumė modele dhe femra VIP.
  • Vendi i katėrt? Ėshtė Buenos Aires, nė Argjentinė, atje ku femrat kanė njė bukuri latine tė veēantė, mes tė qenit zeshkane dhe shumė tė gjalla.
  • Vendi i pestė? Varna, qyteti i Bullgarisė, ku femrat janė shpesh brune, por me sy ekspresivė.


__________________
""""""""Nuk ka jetė pa vuajtje,
""""""""""""""nuk ka vuajtje pa shkak,
""""""""""""""""""""por nuk ka shkak qė nuk mund tė tejkalohet
Naki Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 05-10-12, 22:10   #2
emine
 
Avatari i emine
 
Anėtarėsuar: 11-10-07
Postime: 37,439
emine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Ja ku gjenden femrat mė tė bukura nė botė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Naki Shiko postimin
Ja ku gjenden femrat mė tė bukura nė botė

Londėr, (Kosovapress) 05 Tetor 2012 21:57


Shumė mendojnė se femrat e Mesdheut mund tė jenė mė tė bukurat e botės. Por ja nė fakt qė nuk qenka kėshtu. Sepse sipas njė listimi tė bukurisė femėrore, kryer nga “Digest Travel”, nuk janė aspak qytetet qė gjenden nė zonėn mesdhetare, ato ku gjenden femrat mė tė bukura tė globit. Pėrkundrazi. Femrat mė tė bukura sipas tij, gjenden nė vendet e ftohta.


  • Kėshtu, kryeqyteti i Ukrainės, Kiev, zė vendin e parė nė botė, pėr imazhin e bukurisė femėrore.
  • Ndėrsa vendi i dytė i kėtij listimi mbahet nga suedezet, pra kryeqyteti Stokholm i Suedisė, tė cilat janė nė masėn mė tė madhe bjonde.
  • Duke u pasuar, nga metropoli amerikan, Nju Jorku, ku jetojnė shumė modele dhe femra VIP.
  • Vendi i katėrt? Ėshtė Buenos Aires, nė Argjentinė, atje ku femrat kanė njė bukuri latine tė veēantė, mes tė qenit zeshkane dhe shumė tė gjalla.
  • Vendi i pestė? Varna, qyteti i Bullgarisė, ku femrat janė shpesh brune, por me sy ekspresivė.
Ukrahina ka vertet Femrat e bukura,
__________________
"Nuk ėshtė koha qė ka rėndėsi, por vetvetja".
emine Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 07-10-12, 21:28   #3
Dardanesha
 
Avatari i Dardanesha
 
Anėtarėsuar: 09-07-12
Postime: 3,813
Dardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: Ja ku gjenden femrat mė tė bukura nė botė

Po e vertete, i ka bionde dhe te gjata , per keto karakteristika njihen zakonisht
__________________
Mos prano therrimet. Zoti te ka bere FEMER ...JO MILINGONE!!!
Dardanesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 07-10-12, 21:31   #4
Zero Cool
Administratorėt
 
Avatari i Zero Cool
 
Anėtarėsuar: 18-03-03
Vendndodhja: Netherland
Postime: 24,987
Zero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Ja ku gjenden femrat mė tė bukura nė botė

Bukuria nuk eshte floke te gjata,kembet e dobta, lekura e nxire nga dielli, dhembet perfekt,,,
Bukuria eshte fytyra e asaj qe ka qare dhe tani buzeqesh,bukuria eshte shenja e plages ne gju e ngelur nga femijeria, bukuria eshte rrathet e zinj poshte syve kur dashuria te le pa gjume, bukuria eshte shprehja qe ke ne fytyre kur bie zilja ne mengjes, eshte makiazhi qe kullon kur del nga dushi,eshte e qeshura qe ben me nje hajgare qe kupton vetem ti,bukuria eshte kur veshtrimi yt kryqezohet me te tijin dhe nuk kupton me asgje, syte e tu te ndricuar kur shikon ate, eshte kur qan per paranojat e tua, bukuria eshte rrudhat e shenuara nga vitet,,,
Bukuria eshte gjithe ajo qe provohet brenda dhe manifestohet jashte.
Bukuria eshte shenjat qe jeta le tek ty, grushtat dhe perkedheljet e kujtimeve,,,
Bukuria eshte te lejosh veten te jetoje.
__________________
Asgjė nuk ėshtė e pamundur. Pamundėsinė apsolute e shkakton mosdija jonė reale.
Zero Cool Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 17-10-12, 11:48   #5
AlbaSoft
 
Avatari i AlbaSoft
 
Anėtarėsuar: 28-04-08
Postime: 1,729
AlbaSoft i pazėvėndėsueshėmAlbaSoft i pazėvėndėsueshėmAlbaSoft i pazėvėndėsueshėmAlbaSoft i pazėvėndėsueshėmAlbaSoft i pazėvėndėsueshėmAlbaSoft i pazėvėndėsueshėmAlbaSoft i pazėvėndėsueshėmAlbaSoft i pazėvėndėsueshėmAlbaSoft i pazėvėndėsueshėmAlbaSoft i pazėvėndėsueshėmAlbaSoft i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Ja ku gjenden femrat mė tė bukura nė botė

Femrat Shqiptare jan Numer 1.
__________________
99% t'bukuris t'1 femnes munesh me fshi , me 1 Pallom t'lagt !
AlbaSoft Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 17-10-12, 14:50   #6
Dardanesha
 
Avatari i Dardanesha
 
Anėtarėsuar: 09-07-12
Postime: 3,813
Dardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: Ja ku gjenden femrat mė tė bukura nė botė

http://www.youtube.com/watch?feature...&v=qW9zjE8FavA__________________
Mos prano therrimet. Zoti te ka bere FEMER ...JO MILINGONE!!!

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga Dardanesha : 17-10-12 nė 14:51
Dardanesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 15:14.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.