Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Tė ndryshme > Moda & Estetika
Emri
Fjalėkalimi
Moda & Estetika Bukuria dhe estetika, veshjet, modelet mė tė reja shqiptare e botėrore.Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 28-12-12, 13:27   #106
Dardanesha
 
Avatari i Dardanesha
 
Anėtarėsuar: 09-07-12
Postime: 3,813
Dardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: Titulli: Bizhuteri

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kalimero Shiko postimin
a kish bo qisishne ,
se bash qasishne si mihiri s'pu gjaj.


Pa kshir dijuze nimojoj kalimers
kalimerk hajde shkojme bashke ne Albi ne qat shitoren ku i kam gjet keto sene e ti zgjedhi live se ne reklame spo ka edhe shume zgjidhje , eshte edhe ai fustani me aircondition te kthiza , perndryshe design i Lia Stublla ...dheze traktorin e hajde merrem
__________________
Mos prano therrimet. Zoti te ka bere FEMER ...JO MILINGONE!!!
Dardanesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 25-03-13, 03:48   #107
natyra
 
Anėtarėsuar: 19-01-08
Postime: 2,067
natyra e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: Ari te Bardh me Guri te Gjelbert  • P/s.Mos u kurseni per blerjet,,jen me cmime te volitshme!lol...Prej $ 1.000 der ne 10.000
mcs,si dobesi qe kam ngjyren e (gjelbert) ne gjitha format..nuk mund te mos e blej njeren nga-Lancet:)Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga natyra : 25-03-13 nė 03:51
natyra Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 15:12.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.