Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Zona Administrative > Rreth projektit Dardania.de
Emri
Fjalėkalimi
Rreth projektit Dardania.de Pyetjet, kėshilllat dhe sugjerimet e diskutuesve, dedikuar stafit drejtues.Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 28-11-12, 23:53   #106
Murgesha
Administratorėt
 
Avatari i Murgesha
 
Anėtarėsuar: 24-10-03
Vendndodhja: Diku nėpėr botė....
Postime: 40,346
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Kėrkesė pėr Adminėt e FD.

Llajke, llajke, llajke edhe prej meje
__________________
Mė duaj ose mė urrej, sepse qė tė dyja janė nė favorin tim. Nėse mė do, do jem gjithnjė nė zemren tėnde, nėse mė urren do jem gjithmonė nė mendjen tėnde!
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 28-11-12, 23:58   #107
Alima
Banned
 
Avatari i Alima
 
Anėtarėsuar: 14-08-11
Postime: 6,904
Alima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Kėrkesė pėr Adminėt e FD.

...


Murgesh,
pa Makin e ki DISS ... jo me dek tybejstikfa ..po DISS po thojne kur s'po ju vjen LIKE .

Me ma shtru lula txhenetit udhen se nuk vi pa Makreshin ,kurr!Boma LIKE Lovelie!!!


.
__________________
Kurr mos debato me budallenjte,...ata te terheqin ne nivelin e tyre,pastaj te mundin me pervojen e tyre !
M.T.
Alima Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 29-11-12, 00:01   #108
Murgesha
Administratorėt
 
Avatari i Murgesha
 
Anėtarėsuar: 24-10-03
Vendndodhja: Diku nėpėr botė....
Postime: 40,346
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Kėrkesė pėr Adminėt e FD.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Alima Shiko postimin
...


Murgesh,
pa Makin e ki DISS ... jo me dek tybejstikfa ..po DISS po thojne kur s'po ju vjen LIKE .

Me ma shtru lula txhenetit udhen se nuk vi pa Makreshin ,kurr!Boma LIKE Lovelie!!!


.
Alime vetem shkrimeve ju dhash llajkat, pra nuk mora asnje vendim as per ty e as per Makin.
__________________
Mė duaj ose mė urrej, sepse qė tė dyja janė nė favorin tim. Nėse mė do, do jem gjithnjė nė zemren tėnde, nėse mė urren do jem gjithmonė nė mendjen tėnde!
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 29-11-12, 00:07   #109
Alima
Banned
 
Avatari i Alima
 
Anėtarėsuar: 14-08-11
Postime: 6,904
Alima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Kėrkesė pėr Adminėt e FD.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Murgesha Shiko postimin
Alime vetem shkrimeve ju dhash llajkat, pra nuk mora asnje vendim as per ty e as per Makin.

...

DISS murgesh , DISS!!!

Lovelie banma LIKE apet !


.
__________________
Kurr mos debato me budallenjte,...ata te terheqin ne nivelin e tyre,pastaj te mundin me pervojen e tyre !
M.T.
Alima Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 04-05-13, 19:40   #110
Kalimero
SUPERMUDERATOR;)
 
Avatari i Kalimero
 
Anėtarėsuar: 28-02-09
Postime: 3,319
Kalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Kėrkesė pėr Adminėt e FD.

me bismilah erlla be qituqene, ere me "kom" t gjatht erlla ,


salam alaikum wa rahmatu allah wa barakatuh bura, po a ini a qish ini

erlla me i kurkes t malle, ere shprisoj qi sum ktheni morthas pa i gjivap t'mir, apo ngoni a jo?!


um ka qu sudhtan dijuzi me ja lonen Aliman me qkrujten ere me kuntribu tu tema "pacinzur" ere tu"pulitika" arsija osht: s'pi len rahat sudhtan dijuzin pe dini ju pse....

u boj rigja me pasen mshir er emirkuptim pur sudhtanin, mashkdha jene ere kuptojna

ti ZC paaash qat pdhavushken qi tu ka ngjiten, shloje me qkrujten,,,, ,si t halitet opet pamujsoja !

ti LOJTARI ,mus u bon be dijuz ere mus me kuptu qaq pun o njeri, osht gjali i rizikum, don me qu Alima un tavan, dije qi un dor e ki fatin e sudhtanit


u nuk lkuna pi qitushit pa ma dhonen i gjivap, gjali ka lip nihm (lixoni temen: kush kon e uren

psh; rispiktomna mare titdhin :SUPERMUDERATOR ;)
__________________
iK mUs U dAshUroNi ,s' kom qKa jU bOj tIBe :D

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga Kalimero : 04-05-13 nė 19:42
Kalimero Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 04-05-13, 19:58   #111
lovely
SuperAdmunininistratore
 
Avatari i lovely
 
Anėtarėsuar: 04-12-07
Postime: 33,890
lovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Kėrkesė pėr Adminėt e FD.

Una si superadmunininistratore, jep urdhen t`prem rrap tap me lshue qiken, asi grujen se s tuk koka qike ma, pej burgit.

Iu lutna un toke e un qiedh, lirone.

Mos ia nalni t`drejten e t`qprehunit.

Qishti, si superadmunininistratore e vetshpallun, qish erlla, qashtu po shkoj, hajde ejvalla.
__________________
*I keep your heart.. I keep it in my heart!*
lovely Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 04-05-13, 23:32   #112
LOJETARI
Administratorėt
 
Anėtarėsuar: 12-10-05
Postime: 3,420
LOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Kėrkesė pėr Adminėt e FD.

01-10-12, 11:10

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Alima
...

Lexohemi sot nje vit inshAllah!

Allahut amanet ,selam alejkum !

Lojtari
.
Mosni ju lutem , mos na e bėni kėtė krim !

Alima dhe makresh .

Ju kuptoj plotėsisht qė nė situata tė tilla krijoni bindjen se pas jush as bota nuk do tė ekzistoj mė .Keni arsye tė shumta , njėra prej tyre ėshtė edhe investimi i pafund i gjithė asaj energjie pėr tė lėvizė gjėrat sipas qejfit tė juaj , por ja qė gjėrat shpeshherė edhe nuk rrjedhin ashtu .
Personalisht ndaj dhimbjen me ju ,sepse nuk jam njeri qė ju gėzohet disfatave tė askujt e mė sė paku tė atyre qė me vite ishit shembull se si nuk duhet tė sillemi ndaj njėri tjetrit .
Posa tė shkėmbehemi me stafin , besoj qė dėshirėn e juaj do tė ua plotėsojmė edhe nga ana teknike .
__________________
Perfekte Frauen gibt es in jeder Ecke , so sprach der Gott und schuf die Erde , rund.

Femra perfekte ka nė ēdo qyshe ,kėshtu tha zoti dhe krijoi tokėn e rrumbullakėt .

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga LOJETARI : 04-05-13 nė 23:35
LOJETARI Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 04-05-13, 23:51   #113
LOJETARI
Administratorėt
 
Anėtarėsuar: 12-10-05
Postime: 3,420
LOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Kėrkesė pėr Adminėt e FD.

Pėr ata qė nuk kane qenė nė rrjedha atėherė kur Alimės dhe Makreshit iu dha mundėsia tė na bojkotojnė ,postova shkrimin mė lart.

Pra ka qenė dėshirė e tė dyve tė na bojkotojnė ,nuk ka qenė vendim i yni .Neve vetėm se e kemi ekzekutuar teknikisht . Besoj qė kur tė bėhet njė vit ata do tė kenė statusin e mėhershm .
__________________
Perfekte Frauen gibt es in jeder Ecke , so sprach der Gott und schuf die Erde , rund.

Femra perfekte ka nė ēdo qyshe ,kėshtu tha zoti dhe krijoi tokėn e rrumbullakėt .
LOJETARI Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 05-05-13, 00:03   #114
vjeshta
Thjeshtė ,njė zė!
 
Avatari i vjeshta
 
Anėtarėsuar: 01-05-05
Vendndodhja: neutrale
Postime: 25,049
vjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Kėrkesė pėr Adminėt e FD.

Tash do te vine te te akuzojne se ju punoni sipas deshirave/qejfeve te antarve dhe jo sipas rregullores.


Mbasi u permend rregullorja ,ekziston mundesia nese dikush kerkon vetbojkotimin?
__________________
Faleminderit qe ekziston !
vjeshta Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 05-05-13, 00:17   #115
LOJETARI
Administratorėt
 
Anėtarėsuar: 12-10-05
Postime: 3,420
LOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Kėrkesė pėr Adminėt e FD.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga vjeshta Shiko postimin
Tash do te vine te te akuzojne se ju punoni sipas deshirave/qejfeve te antarve dhe jo sipas rregullores.


Mbasi u permend rregullorja ,ekziston mundesia nese dikush kerkon vetbojkotimin?
Po. A s po e sheh qe ekziston a ?
__________________
Perfekte Frauen gibt es in jeder Ecke , so sprach der Gott und schuf die Erde , rund.

Femra perfekte ka nė ēdo qyshe ,kėshtu tha zoti dhe krijoi tokėn e rrumbullakėt .
LOJETARI Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 05-05-13, 00:22   #116
vjeshta
Thjeshtė ,njė zė!
 
Avatari i vjeshta
 
Anėtarėsuar: 01-05-05
Vendndodhja: neutrale
Postime: 25,049
vjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Kėrkesė pėr Adminėt e FD.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga LOJETARI Shiko postimin
Po. A s po e sheh qe ekziston a ?

Mbasi pyeta dmth qe nuk deshta me u mundu me e pa. Po te besoj ne fjale.
Falenderoie pra qe ekziston se neser kur ishe zgju nga gjumi kishe mujt me has me nje analize te tille.

Po dilshe i paqte.


__________________
Faleminderit qe ekziston !
vjeshta Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 14:19.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.