Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Zona e Argėtimit > Thashetheme
Emri
Fjalėkalimi
Thashetheme Tema universale. Kush foli ēka pėr kend ?Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 13-07-13, 18:59   #316
natyra
 
Anėtarėsuar: 19-01-08
Postime: 2,067
natyra e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: Rugovizmi-Filozofia Rugoviane (ti thyejm tabut kush guxon )

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga natyra Shiko postimin
Rugovizmi-Filozofia... 03-06-13 13:05 Idealist te kuqe kesaj here

Idealist/ me Fale qe bera Publike/Reputacionin e len nga Ti ndaj meje.lidhur me <Temen Perkatese> Dhe,nuk ngurrova te te mbes BORGJ [/U][/I][/B] I nderuar/per>EXSTRA TE KUQE:wink: Pasiqe,dhe nuk te paska mjaftua ajo qe ke shkrua dhe me heret rreth Rugovizmit!

Pershendes,Edhe pse per dobesit qe ke tregua ndaj meje/Njekohesisht dhe ndaj Rugovizmit!

Gjithesesi,Le tmbetet ne ndergjegjen tuaj.


............
Njiherit shfrytezoi rastin qe tpershendes gjithe dashamiret e temes perkatese....Speshull Motrushen time Domira...ciles i deshiroi dite me te bukura verore ku do qe gjindet(mos ngurro me shkruaj ne MP) gjithe te mirat

....>Natyra

[SIZE="2"]Per disa nga Exstremista e kam kuptua moti qe po bejn manipolime,per nga ana e disave nga Stafi.
por dyfishimin spo e kuptoi?Se ne qfare aspekti me eshte sjellur ky postim nen temen qe ska tbej me te?!

Megjithate,nuk me befasoin qellimet e disa keqbersve qe prej kohesh haptas po tregoin idinjaten e Exstremizmit ..me mendim se me bejn keq mua! Por ju Siguroi se ju do jeni Humbesit dhe nese mendoni se jeni ne rrugen e drejt!

Prandaj,kjo ishte sa per t ua ber me dije antarve te Forumit per qellimet Exstreme qe po me behen nga ana e juve koheve te fundit mu nen kte Forum! jo Rralle...

Natyra

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga natyra : 13-07-13 nė 19:08
natyra Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 05-12-13, 07:59   #317
Ylli-1
 
Avatari i Ylli-1
 
Anėtarėsuar: 04-12-13
Postime: 1,545
Ylli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: Shfryni nervat ketu!!!!!!!

Pse more vella njerezia flasin per mua kurre pa me pa ncncnncncncn!
Ylli-1 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 08-12-13, 16:52   #318
LaCoStA
Rяėmbyeя
 
Avatari i LaCoStA
 
Anėtarėsuar: 28-12-07
Vendndodhja: N'katun t'moēėm :P
Postime: 14,144
LaCoStA i pazėvėndėsueshėmLaCoStA i pazėvėndėsueshėmLaCoStA i pazėvėndėsueshėmLaCoStA i pazėvėndėsueshėmLaCoStA i pazėvėndėsueshėmLaCoStA i pazėvėndėsueshėmLaCoStA i pazėvėndėsueshėmLaCoStA i pazėvėndėsueshėmLaCoStA i pazėvėndėsueshėmLaCoStA i pazėvėndėsueshėmLaCoStA i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Re: Shfryni nervat ketu!!!!!!!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Ylli-1 Shiko postimin
Pse more vella njerezia flasin per mua kurre pa me pa ncncnncncncn!
Mos je aq i sigurt qe nuk t'kan pa
__________________
Nėse e sheh dike pa buzėqeshje, jepja njė tėnden!
LaCoStA Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 13-12-13, 08:01   #319
Ylli-1
 
Avatari i Ylli-1
 
Anėtarėsuar: 04-12-13
Postime: 1,545
Ylli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: Titulli: Re: Shfryni nervat ketu!!!!!!!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga LaCoStA Shiko postimin
Mos je aq i sigurt qe nuk t'kan pa
Jo s'me kane pa sepse ka qene erresire hahhahhaa!
Ylli-1 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 28-04-14, 09:09   #320
lirik
 
Anėtarėsuar: 09-02-07
Postime: 13,326
lirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Shfryni nervat ketu!!!!!!!

moss fol kur se njeh -mos shfry nerva pa fakte -mos u nervozo kur nuk din


lirik Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 04:21.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.