Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shoqėria > Gruaja dhe Familja
Emri
Fjalėkalimi
Gruaja dhe Familja Inkuadrimi i gruas nė jeten shoqerore, jeta bashkeshortore, femijetPėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 09-10-03, 10:28   #1
LIBERO_78
 
Anėtarėsuar: 07-10-03
Vendndodhja: EDHE PAK NE PR.
Postime: 99
LIBERO_78 e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek LIBERO_78 Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek LIBERO_78 Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek LIBERO_78
Gabim SA FEMIJE DESHIRONI TI KENI NE TE ARDHMEN?

UNE PER VETI MENDOJ NESE MA FALE ZOTI KETE DHURAT TE CMUAR UNE ME DESHIREN E GRUAS DO TE KISHA DESHIRE TI KEM DY FEMIJE 1VAJZE DHE 1 DJALE.........TI NGJAJNE MAMIT TE TYRE SE BABIN DO TA KEN TE KEQ :lol: AHAAAAAAAAAAA


__________________
ATY KU KA LIDHJE ....KA EDHE ZGJIDHJE
LIBERO_78 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 09-10-03, 20:33   #2
Gentiana
 
Avatari i Gentiana
 
Anėtarėsuar: 09-10-03
Postime: 11,949
Gentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Tung,hey un do kisha deshir qe ti kem bineq dhe ate me se miri nje djal dhe nje vajz,se rriten bashk dhe e kryn, ateher dikur aty rreth 35 e kisha ber edhe nje nese kisha dasht. apo jo? tung tung

genta
Gentiana Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 10-10-03, 19:43   #3
LIBERO_78
 
Anėtarėsuar: 07-10-03
Vendndodhja: EDHE PAK NE PR.
Postime: 99
LIBERO_78 e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek LIBERO_78 Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek LIBERO_78 Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek LIBERO_78
Gabim

:lol: NE PAJTIM ME BURRIN E KISHE BERE ATE TE FUNDIT APO E KISHE HUAZU DIKUND A
__________________
ATY KU KA LIDHJE ....KA EDHE ZGJIDHJE
LIBERO_78 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 10-10-03, 20:29   #4
Gentiana
 
Avatari i Gentiana
 
Anėtarėsuar: 09-10-03
Postime: 11,949
Gentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga LIBERO_78
:lol: NE PAJTIM ME BURRIN E KISHE BERE ATE TE FUNDIT APO E KISHE HUAZU DIKUND A


Tung. jo more Libero_78 me pajtimin e burrit qy, qka je ka fol edhe ti. pse ti femit se i ben, me pajtimin e gruas i ben apo si esht puna. qy. nejse. tung e bash
Gentiana Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 10-10-03, 23:44   #5
jehona
 
Anėtarėsuar: 02-10-03
Postime: 224
jehona e ka pezulluar reputacionin
Gabim

valla une per veti kam qef me i pas 4 femi, 2 qika e 2 djem. amo qka nuk kisha deshiru me pas, esht nje qike per hasret, sepse e kam perjetu vet, dhe nuk esht ashtu siq mendojn disa..... :cry:
jehona Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-10-03, 11:15   #6
ADRIANO
 
Anėtarėsuar: 12-10-03
Vendndodhja: Germany
Postime: 16
ADRIANO e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek ADRIANO Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek ADRIANO Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek ADRIANO
Gabim

Te pershendes Jehona,

Une mendoj vetem ne te jen shendosh,se numri i femive ose vajz apo djal nuk eshte interesant. Une nuk kem deshir me pas aq shum se dua te ja mundesoj femive te gjithat e jo si perpara 7 ose 8 femi edhe nuk kan pas asgje.
ADRIANO Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 17-10-03, 23:05   #7
jehona
 
Anėtarėsuar: 02-10-03
Postime: 224
jehona e ka pezulluar reputacionin
Gabim

te pershendes adriano, jam ne mirkuptim me ty sa i perket me ja dhon femis nje perspektiv positive te jetes. po a po te duken shum 4 femi a? veq duhet me pas deshir dhe lumteri, se edhe 100 femi me i pas mundesh me jau mundesu nje jete te lumtur dhe te hapur per gjdo gje.......
jehona Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 20-01-04, 17:28   #8
Zana
 
Anėtarėsuar: 04-11-03
Vendndodhja: Austri
Postime: 781
Zana e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Vallah 2 femije bol!! hehe :P 8)
__________________
»•____(Æ`®»((Æ`•“Æ))«®“Æ)____•«
[»•«]___((Æ`•MITROVICA•“Æ))___[»•«]
»•____(Æ`®»((Æ`•“Æ))«®“Æ)____•«
Zana Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 20-01-04, 17:37   #9
Murgesha
Administratorėt
 
Avatari i Murgesha
 
Anėtarėsuar: 24-10-03
Vendndodhja: Diku nėpėr botė....
Postime: 40,346
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Pse vajza po beni kajde. Njeriu duhet te kete me se shumti 6 femije. Ani edhe disa djem kokan deklaru per dy e tre. Jo dhe jo une kam deshire ti kem 6. Se jam rrite ne nje familje te madhe me vellezer e motra dhe gjithhere kemi kaluar mire.
__________________
Mė duaj ose mė urrej, sepse qė tė dyja janė nė favorin tim. Nėse mė do, do jem gjithnjė nė zemren tėnde, nėse mė urren do jem gjithmonė nė mendjen tėnde!
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 20-01-04, 18:45   #10
hana
 
Anėtarėsuar: 28-12-03
Vendndodhja: ne kosov valla
Postime: 691
hana e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Pershendetje Libero_78 mu a me pelqejn shum femijt sidomos ata te vegjlit hala pa i bo 1 vjet po si te rriten .....nejse une kisha dasht me i pas 3 femij, 2 vajza dhe nje djal tung
hana Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 21-01-04, 11:32   #11
Barbaroza
Miss Dardania 2004
 
Avatari i Barbaroza
 
Anėtarėsuar: 09-01-04
Vendndodhja: Nė zemėr tė Kosovės!
Postime: 12,508
Barbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Pasi une i dua me shume vajzat,atehere kisha preferuar te kem dy vajza,por ben edhe nje djale per hater te burrit :P
Barbaroza Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 21-01-04, 12:20   #12
diana
 
Anėtarėsuar: 28-10-03
Vendndodhja: zvicer
Postime: 53
diana e ka pezulluar reputacionin
Gabim

FEMIJET DHE BERJA FEMI ESHTE AKT DASHURIE POR SEPARI AKT PREOKUPIMI DHE BURIM OBLIGIMESH. Gjithashtu kjo ka qene e lidhur dikur me statistika demografike ( popullata duhej livruar ne prokreacion per te siguruar jeten e popullit) Por harronim qe te besh femi eshte me perpara te kesh mundesi tu sigurosh nje jete te ekuilibruar (ne baraspeshe) e mbi te gjitha ti edukosh. Edukimi i femiut shqiptar ne nje menyre korrrekte ka qene i lidhur me qellime politike sepse ngjarjet ne Kosove , Maqedoni deshmojne qe nese dikush sankcionon lirine e te mesuarit kjo do te thote qe liria e te mesuarit eshte rrezik per ndaluesin sepse ka per qellim FORMIMIN apo ZHVILLIMIN e ARESYES. Femra shqiptare ishte e transformuar ne makine per femi pa mos qene e pergatitur per kete. Martohej e re dhe pa qellime ,pa kerkesa pa objektiva ndaj burrit te saj...me te cilin martohej edhe pa e pare...


Per mua shume pak ka rendesi gjinia e femiut tim nese arrij ta edukoj duke patur parasysh MBI TE GJITHA ZHVILLIMIN E TIJ NE NJE EKUILIBER SOCIAL dhe kjo KERKON NDRYSHIMIN E SHOQERISE NGA KAOSI NE EKUILIBER...
diana Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 22-01-04, 04:52   #13
RRUSHI
 
Anėtarėsuar: 02-10-03
Vendndodhja: NYC
Postime: 317
RRUSHI e ka pezulluar reputacionin
Gabim

ALOHA-AMIGOS
Sa i perket numrit te femijeve ---NJE PAK DY SHUM-----qka po flas edhe une ---kur shumica nga ju e dini qe e kam rimorkjo traktori ahhh
__________________
PERSERI ME JU
RRUSHI Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 22-01-04, 09:48   #14
lazdrani
MBRETI DARDAN
 
Avatari i lazdrani
 
Anėtarėsuar: 20-11-03
Vendndodhja: EU
Postime: 10,473
lazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek lazdrani
Gabim

4 vajza dhe 4 djem=8.............lazdrani
lazdrani Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 22-01-04, 18:26   #15
anna
 
Anėtarėsuar: 17-01-04
Vendndodhja: ........
Postime: 2,539
anna e ka pezulluar reputacionin
Gabim

tung tung une kisha dasht mi pas 3 femije 2 djem dhe nje qik 8) :lol: 8)


anna Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 03:16.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.