Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Zona e Argėtimit > Votime & Sondazhe
Emri
Fjalėkalimi
Votime & Sondazhe Nėse keni njė pyetje dhe doni tė merrni edhe mendimin e vizitorėve tanė, kėtu mund ta postoni nė formėn e njė votimi.


Rezultati i Sondazhit : Nga cili vend jeni me origjinė?
Kosova 122 65.24%
Shqipėria 17 9.09%
Kosova Lindore 11 5.88%
Mali i Zi 7 3.74%
Maqedonia 22 11.76%
Ēameria 3 1.60%
Trojet arbėreshe 4 2.14%
Tjetėr 1 0.53%
Votues: 187. Ju nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh


Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 25-05-04, 11:51   #16
yllka
 
Anėtarėsuar: 26-04-04
Vendndodhja: Australien-Vicktoria
Postime: 1,013
yllka e ka pezulluar reputacionin
Gabim

KOSOVE-PEJE
__________________
I EM FOR YOU
YOU ARE FOR ME
yllka Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 26-05-04, 16:11   #17
RRUSHI
 
Anėtarėsuar: 02-10-03
Vendndodhja: NYC
Postime: 317
RRUSHI e ka pezulluar reputacionin
Gabim

KOSOVA---PRIZRENI PITORESK ...
__________________
PERSERI ME JU
RRUSHI Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 27-05-04, 18:48   #18
mr_beni
 
Anėtarėsuar: 16-05-04
Vendndodhja: ne hėn
Postime: 371
mr_beni e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek mr_beni
Gabim

Kosova-Mitrovica
mr_beni Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 04-06-04, 08:12   #19
MemphiSx
ZoT DhE KrenaR
 
Avatari i MemphiSx
 
Anėtarėsuar: 11-12-03
Vendndodhja: StAteS Of GjAkOvA
Postime: 12,338
MemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek MemphiSx
Gabim

KOSOVA-GJAKOVE
MemphiSx Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 07-06-04, 15:43   #20
ARMANI
 
Anėtarėsuar: 30-05-04
Vendndodhja: ffm
Postime: 444
ARMANI e ka pezulluar reputacionin
Gabim

KOSOVA-PRIZEREN
ARMANI Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 15-06-04, 22:10   #21
hallaevogel
 
Anėtarėsuar: 14-06-04
Postime: 4
hallaevogel e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Shqiperia-nan Tirona.
Orgjina nga nji vend i ngrohte bregdetare :idea:
hallaevogel Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 30-06-04, 13:37   #22
rilinda
 
Avatari i rilinda
 
Anėtarėsuar: 29-06-04
Postime: 15,640
rilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėm
Gabim ola

jam nga KOSOVA, qyteti ma i bukur PRIZRENI antik :!: :!: :!:
__________________
Guximi, kurreshtja,forca, vullneti dhe dėshira janė armėt kryesore dhe triumfuese nė duart e atij qė dėshiron ta braktis duhanin.
rilinda Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 19-07-04, 12:10   #23
Gentiani
...
 
Avatari i Gentiani
 
Anėtarėsuar: 27-06-04
Vendndodhja: Luginen e dashurise !
Postime: 3,888
Gentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Sa do tė doja, qė kjo temė vetėm pėr njė minutė tė transferohej tek ajo tema cilit forumist do ja jepnit me kenaqesi nje shpull ????

Ah atij forumistit qė e paska shkruar Serbia e jugut, si do tė ja jipja me kėnaqėsi njė shuplakė, njė shpullė e edhe njė flakareshė pėr fund fare :lol: :lol:

More nuk ėshtė problem i madh se ashtu e paska shkruar, po unė ngela pa votuar, tha djaloshi nga Lugina... dhe shkoi ta kėrkoi autorin/ en qė ma ka shėnuar vendlindjen me Serbi e Jugut!


Gentiani!
Gentiani Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 20-07-04, 14:50   #24
Barbaroza
Miss Dardania 2004
 
Avatari i Barbaroza
 
Anėtarėsuar: 09-01-04
Vendndodhja: Nė zemėr tė Kosovės!
Postime: 12,508
Barbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Gentiani
Sa do tė doja, qė kjo temė vetėm pėr njė minutė tė transferohej tek ajo tema cilit forumist do ja jepnit me kenaqesi nje shpull ????

Ah atij forumistit qė e paska shkruar Serbia e jugut, si do tė ja jipja me kėnaqėsi njė shuplakė, njė shpullė e edhe njė flakareshė pėr fund fare :lol: :lol:

More nuk ėshtė problem i madh se ashtu e paska shkruar, po unė ngela pa votuar, tha djaloshi nga Lugina... dhe shkoi ta kėrkoi autorin/ en qė ma ka shėnuar vendlindjen me Serbi e Jugut!


Gentiani!
Krejt po me duket se shuplakat,shpullat e flakarashet qenkan te dedikuara per mua :cry: Po cfare faji kam une qe ashtu pak a shume e shkruan edhe historia.Po nejse,po e permiresojme pak.Po e bejme keshtu:Kosova Lindore.A eshte mire tash? :idea:
__________________
"Do all the good you can,
by all the means you can,
in all the ways you can,
in all the places you can
at all the times you can,
to all the people you can,
as long as ever you can".
Barbaroza Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 21-07-04, 12:10   #25
Gentiani
...
 
Avatari i Gentiani
 
Anėtarėsuar: 27-06-04
Vendndodhja: Luginen e dashurise !
Postime: 3,888
Gentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Barbaroza

Krejt po me duket se shuplakat,shpullat e flakarashet qenkan te dedikuara per mua :cry: Po cfare faji kam une qe ashtu pak a shume e shkruan edhe historia.Po nejse,po e permiresojme pak.Po e bejme keshtu:Kosova Lindore.A eshte mire tash? :idea:
Ah, moj Barbaroza, pasi tė parėt i paske prej atij vendit tim, mė dole edhe kusherirė e nė anėn tjetėr edhe teze tė kisha, shpėtove kėsaj here :lol: :lol:

Historia e ka shkruajtur ashtu, por sė paku ju mos ja ndihmoni asaj bre! se na mbetet hatri :lol:

E tani ėshtė shumė mirė qė e paske ndryshuar, por hmm nuk po e kam tė qartė rezultatin, por si duket prapė i falsifikuan votat :lol: :lol: ah dallaveragjitė bre! edhe kėtu i vjedhin votat :lol:
Gentiani Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 21-07-04, 19:26   #26
anna
 
Anėtarėsuar: 17-01-04
Vendndodhja: ........
Postime: 2,539
anna e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Gentiani
Sa do tė doja, qė kjo temė vetėm pėr njė minutė tė transferohej tek ajo tema cilit forumist do ja jepnit me kenaqesi nje shpull ????

Ah atij forumistit qė e paska shkruar Serbia e jugut, si do tė ja jipja me kėnaqėsi njė shuplakė, njė shpullė e edhe njė flakareshė pėr fund fare :lol: :lol:

More nuk ėshtė problem i madh se ashtu e paska shkruar, po unė ngela pa votuar, tha djaloshi nga Lugina... dhe shkoi ta kėrkoi autorin/ en qė ma ka shėnuar vendlindjen me Serbi e Jugut!


Gentiani!

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
anna Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 25-07-04, 12:34   #27
Gentiani
...
 
Avatari i Gentiani
 
Anėtarėsuar: 27-06-04
Vendndodhja: Luginen e dashurise !
Postime: 3,888
Gentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga anna
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Gentiani
Sa do tė doja, qė kjo temė vetėm pėr njė minutė tė transferohej tek ajo tema cilit forumist do ja jepnit me kenaqesi nje shpull ????

Ah atij forumistit qė e paska shkruar Serbia e jugut, si do tė ja jipja me kėnaqėsi njė shuplakė, njė shpullė e edhe njė flakareshė pėr fund fare :lol: :lol:

More nuk ėshtė problem i madh se ashtu e paska shkruar, po unė ngela pa votuar, tha djaloshi nga Lugina... dhe shkoi ta kėrkoi autorin/ en qė ma ka shėnuar vendlindjen me Serbi e Jugut!


Gentiani!
:roll: :lol: :lol:


:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Gentiani Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 30-08-04, 12:17   #28
boy&beach
 
Anėtarėsuar: 21-08-04
Vendndodhja: NE BEACH
Postime: 20
boy&beach e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Me origjin jam nga kosova nga qyteti i Kaqanikut,por jetoj tash 10 vjet ne Shqipri ne qytetin bregdetar te lezhes tung tung te pershendes per ket tem Barbaroza ciao.
boy&beach Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 30-08-04, 18:47   #29
boy&beach
 
Anėtarėsuar: 21-08-04
Vendndodhja: NE BEACH
Postime: 20
boy&beach e ka pezulluar reputacionin
Gabim

KOSOVE---------KAQANIK
boy&beach Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 30-08-04, 18:50   #30
boy&beach
 
Anėtarėsuar: 21-08-04
Vendndodhja: NE BEACH
Postime: 20
boy&beach e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Hej Kaqanik e shkemb egur vritesh e vritesh o per Flamur


boy&beach Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 19:43.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.