Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Chat ne Serverin Shqiptar irc.dardania.de > Chat-Dhoma #Dardania
Emri
Fjalėkalimi
Chat-Dhoma #Dardania Kėtu ėshtė vendi ku vizitorėt e kanalit #Dardania takohen. Mund tė postoni ankesa mbi probleme tė hasura gjatė chatimit nė kanalin #dardania. Mos nguroni tė pyesni pėr gjera qė nuk i kuptoni.Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 31-03-08, 10:35   #46
Mushtishti
 
Anėtarėsuar: 08-11-07
Postime: 120
Mushtishti i vlerėsuar jo keq
Gabim Titulli: Kėrkes pėr AOp - #Dardania

Ty met sha nuk ben se ti e shan veten ,,,qka ke o majmun pse ske mar @ kthehesh e shkruan kunder apo qfar ke ,,,nese mendon qe tkam diq borgj te tregoj ku jam e byjrum e mos mu shit ktu me shkronja kinse po shkruaj diqka se e tregon kulturen tende asgje me shum nuk ben,,, se ti fmijaq i keq je kon e ki me mbet gjithmon..
Mushtishti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 31-03-08, 16:17   #47
Strong
 
Anėtarėsuar: 13-02-08
Postime: 5
Strong i vlerėsuar jo keq
Gabim Titulli: Kėrkes pėr AOp - #Dardania

O ta garantoj se qat @ ske me pas edhe per shum kohe. Tkallxoj se kush o fmijaq un a ti.


Strong Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 13:07.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.