Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Bota Shpirtėrore > Mėsime nga Kurani
Emri
Fjalėkalimi
Mėsime nga Kurani Besimtarėt myslimanė mblidhen nė kėtė forum pėr tė diskutuar dhe ndarė me njėri-tjetrin mėsimet fetare dhe experiencat e tyre tė jetės.Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 29-05-11, 20:46   #1
Hajra
Guest
 
Postime: n/a
Gabim Ilahi  Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 29-05-11, 21:53   #2
premium
 
Anėtarėsuar: 25-03-08
Postime: 5,897
premium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Ilahi

http://youtu.be/yp6srR30i8Q
__________________
pause
premium Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 29-05-11, 21:59   #3
premium
 
Anėtarėsuar: 25-03-08
Postime: 5,897
premium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Ilahi

[/YOUTUBE]http://youtu.be/Q7OuQv98oIE
__________________
pause

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga premium : 29-05-11 nė 22:01
premium Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 04-08-11, 19:34   #4
e_martumja
Merita
 
Avatari i e_martumja
 
Anėtarėsuar: 13-04-05
Vendndodhja: ne dhome me 4 qyshe qe gjindet ne katund
Postime: 19,592
e_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Ilahi

http://www.youtube.com/watch?v=da1Vl...eature=related
__________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
e_martumja Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 04-08-11, 19:48   #5
Hajra
Guest
 
Postime: n/a
Gabim Titulli: Ilahi

  Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 04-08-11, 19:59   #6
Hajra
Guest
 
Postime: n/a
Gabim Titulli: Ilahi

  Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 06-08-11, 19:30   #7
Hajra
Guest
 
Postime: n/a
Gabim Titulli: Ilahi

  Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 06-08-11, 19:36   #8
Hajra
Guest
 
Postime: n/a
Gabim Titulli: Ilahi

  Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 06-08-11, 21:12   #9
Hajra
Guest
 
Postime: n/a
Gabim Titulli: Ilahi

  Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 06-08-11, 21:22   #10
Hajra
Guest
 
Postime: n/a
Gabim Titulli: Ilahi

  Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 17-08-11, 17:10   #11
Hajra
Guest
 
Postime: n/a
Gabim Titulli: Ilahi

  Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 21-08-11, 18:42   #12
Maxi
Aktiv
 
Avatari i Maxi
 
Anėtarėsuar: 21-06-08
Postime: 139
Maxi e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: Ilahi

__________________
Koha vjen pėr atė qė din ta pres.
Maxi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 22-08-11, 17:14   #13
Alima
Banned
 
Avatari i Alima
 
Anėtarėsuar: 14-08-11
Postime: 6,904
Alima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėm
Thumbs up Titulli: Ilahi

...


http://www.youtube.com/watch?v=A7RUPVlRuOQ


.
Alima Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 29-01-12, 01:14   #14
YanYan
➫ ➬ ➩ ➪ ➭ ➮ ➯ ➱
 
Avatari i YanYan
 
Anėtarėsuar: 02-05-07
Vendndodhja: Shshshshshsh!
Postime: 3,443
YanYan i pazėvėndėsueshėmYanYan i pazėvėndėsueshėmYanYan i pazėvėndėsueshėmYanYan i pazėvėndėsueshėmYanYan i pazėvėndėsueshėmYanYan i pazėvėndėsueshėmYanYan i pazėvėndėsueshėmYanYan i pazėvėndėsueshėmYanYan i pazėvėndėsueshėmYanYan i pazėvėndėsueshėmYanYan i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Ilahi

Rastesisht me doli perpara kjo video nje dite, me preku...me bani me qa zani i ktij. Thash ta ndaj me ju :)

http://www.youtube.com/watch?v=orGdYl67ueQ
__________________
Quod me nutrit, me destruit!
YanYan Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 29-01-12, 17:16   #15
premium
 
Anėtarėsuar: 25-03-08
Postime: 5,897
premium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Ilahi

Elhamdulilah shyqyr qė jam musliman tė me kėnaqet zemra me Ilahijet .

http://www.youtube.com/watch?v=1WoazSAJb40


__________________
pause

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga premium : 29-01-12 nė 17:17
premium Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 14:21.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.