Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shoqėria > Pėrkujtim!
Emri
Fjalėkalimi
Pėrkujtim! Nė kėtė forum ne anėtarėt e Dardanisė pėrkujtojm Adminin tonė tė dashur Bondin, qė pėr afėr 12 vite na udhėhoqi e na mbajti te bashkuar. I pėrjetshėm qoftė kujtimi pėr tė!Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 01-08-11, 22:07   #1
Murgesha
Administratorėt
 
Avatari i Murgesha
 
Anėtarėsuar: 24-10-03
Vendndodhja: Diku nėpėr botė....
Postime: 40,346
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim Lajmėrim!

Tė nderuar anėtar tė Dardanisė!

Kam njė lajm tė hidhur pėr tė gjithė ne.

Tė Enjten me 28. 07. 2011 ka ndėrruarr jetė miku ynė Uliksi!

Shpreh ngushėllimet e mia familjarėve tė tij, si dhe tė gjithė anėtarėve tė Dardanisė!__________________
Mė duaj ose mė urrej, sepse qė tė dyja janė nė favorin tim. Nėse mė do, do jem gjithnjė nė zemren tėnde, nėse mė urren do jem gjithmonė nė mendjen tėnde!
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 01-08-11, 22:12   #2
LOJETARI
Administratorėt
 
Anėtarėsuar: 12-10-05
Postime: 3,420
LOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Lajmėrim!

Lajm tronditės .Ngushėllime familjes dhe tė gjithė ju tjerėve ......
__________________
Perfekte Frauen gibt es in jeder Ecke , so sprach der Gott und schuf die Erde , rund.

Femra perfekte ka nė ēdo qyshe ,kėshtu tha zoti dhe krijoi tokėn e rrumbullakėt .
LOJETARI Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 01-08-11, 22:12   #3
tipi engjellor
tipi engjellor
 
Avatari i tipi engjellor
 
Anėtarėsuar: 30-03-10
Vendndodhja: aty ku jeton dashuria
Postime: 14,540
tipi engjellor e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: Lajmėrim!

Me te vertet na shokove me kete lajm aq shume po me vjen keq saqe spo mund te shpreh asgje....tani ne moment e pashe lajmrimin ....ishalla shpirti i i tij ne gjenet....ky lajm prekes ka pak dite me sa e kam vrejt ketu me disa postime po aq afer vdekja eshte saqe veq momentet nganjeher na ndajne nga vdekja.....ngushllimet e miaj te sinqerta familjes e ishalla zoti ju qon durimin ne keto dite te veshtira.....
tipi engjellor Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 01-08-11, 22:21   #4
Guri i madh
Kafir Arrnaut
 
Avatari i Guri i madh
 
Anėtarėsuar: 28-08-05
Vendndodhja: nė klysyr
Postime: 14,638
Guri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek Guri i madh
Gabim Titulli: Lajmėrim!

lajm shum trendites ishte nji mik i mir ishte nji personalitet i perkryer
ngushtllime familjes miqve ngushtllime DARDANIS qe aq shum e deshti


NGUSHTLLIME JUVE STAFIT POSAQERISHT
__________________
Kosoven nuk e pret rreziku nga Serrbija po te mos e kishte PDKen e SHIKun e pikrishit Hashim thaqin
Guri i madh Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 01-08-11, 22:25   #5
emine
 
Avatari i emine
 
Anėtarėsuar: 11-10-07
Postime: 37,439
emine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėm
Unhappy Titulli: Lajmėrim!

Ngushllime miq per humbjen e Uliksit.
Kam shpresu qe ky lajm te ishte i rrejshem,po fatekesisht lajmet e kqija jan gjithmone te verteta,,
Pushofshe ne paq Xhaxhi,ke len vetem kujtime dhe mbresa te mira ,ishte munges e madhe mospranija jote ketu,te bindemi se ti sdo jesh me kurre ne mesin tone eshte dhembje e madhe,e sidomos kur ikin nga kjo bote njerz si ti dhe len zbrazti kaq te madhe ne cdo cep ku ata shkuan ...........


__________________
"Nuk ėshtė koha qė ka rėndėsi, por vetvetja".

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga emine : 01-08-11 nė 22:28
emine Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 01-08-11, 22:25   #6
Honesty^uk.
KoordinatoR
 
Avatari i Honesty^uk.
 
Anėtarėsuar: 27-12-03
Vendndodhja: London - Uk
Postime: 12,423
Honesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek Honesty^uk. Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek Honesty^uk. Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Honesty^uk. Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek Honesty^uk.
Gabim Titulli: Lajmėrim!

- Kur vdes nje mik, vdes edhe nje pjese e shpirtit tend!
>>>> Vit i veshtire <<<<
............ sme besohet........


Te qofte i lehte dheu i Kosoves, shpirti yt u prehte ne paqe

Honesty
__________________
“vetėdija e lartė e rėndon njeriun”
Honesty^uk. Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 01-08-11, 22:26   #7
valiii
 
Anėtarėsuar: 24-12-06
Postime: 3,777
valiii e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: Lajmėrim!

"Te Allahut jemi dhe tek AI do te kthehemi"

Tjeter pune nuk kemi ne kete dunja vetem se t'i harxhojme keto dite qe na kane mbete...
Uliksi ka qene njeri me virtyte te larta, i urte dhe besimtar i mire...

Ngushime te sinēerta familjes Lulanaj...
valiii Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 01-08-11, 22:32   #8
hasanmehmeti
 
Avatari i hasanmehmeti
 
Anėtarėsuar: 22-03-05
Vendndodhja: Dunja
Postime: 2,146
hasanmehmeti i pazėvėndėsueshėmhasanmehmeti i pazėvėndėsueshėmhasanmehmeti i pazėvėndėsueshėmhasanmehmeti i pazėvėndėsueshėmhasanmehmeti i pazėvėndėsueshėmhasanmehmeti i pazėvėndėsueshėmhasanmehmeti i pazėvėndėsueshėmhasanmehmeti i pazėvėndėsueshėmhasanmehmeti i pazėvėndėsueshėmhasanmehmeti i pazėvėndėsueshėmhasanmehmeti i pazėvėndėsueshėm
Send a message via Skype™ to hasanmehmeti
Gabim Titulli: Lajmėrim!

"Te Allahut jemi dhe tek AI do te kthehemi"

Vertet lajme i dhembshem ky qe lexova sonte, por jeta e tille , pasi perfundon rriskun e saj merre fund dhe mbesin kujtimet neve te gjalleve sa te jemi gjalle. Uliksi ishte nje personalitet i sjelleshem, urte dhe besimtare i mire.
Ngushllime familjes dhe te gjitheve qe e njoften, All-llahu u dhurofte durimin , ndersa ate e shperblefte me Xhenetet e Larta.
__________________
Faik Konica:"Po mos te ishte islami shqiptaret do te ishin me shume ne numer po jo shqiptar"

"Me tė vėrtet fjalėt tona do tė qėndrojnė tė vdekura pėrderisa ne nuk do tė vdesim pėr qėshtjen e tyre keshtu qė ato tė mbesin tė gjalla midis tė gjallėve”

"Nena" Tereze:‘Ami Bharater Bharat Amar’ (‘I am Indian and India is mine’) Une jam indiane dhe India eshte imja.
hasanmehmeti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 01-08-11, 22:36   #9
SANTANA-29
-Shum i Thjeshte-
 
Avatari i SANTANA-29
 
Anėtarėsuar: 26-09-06
Vendndodhja: FRANKFURT
Postime: 16,506
SANTANA-29 i pazėvėndėsueshėmSANTANA-29 i pazėvėndėsueshėmSANTANA-29 i pazėvėndėsueshėmSANTANA-29 i pazėvėndėsueshėmSANTANA-29 i pazėvėndėsueshėmSANTANA-29 i pazėvėndėsueshėmSANTANA-29 i pazėvėndėsueshėmSANTANA-29 i pazėvėndėsueshėmSANTANA-29 i pazėvėndėsueshėmSANTANA-29 i pazėvėndėsueshėmSANTANA-29 i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Lajmėrim!

Ngushllime mbar familjes dhe shokve te Uliksit per te cilin ndiejm dhimbje te madhe ,,
__________________
C'do dite zgjohem me nje mendim te ri me mall,pendim apo zemerim
ky eshte vec fillimi i dites por asgje nuk ka kuptim.
SANTANA-29 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 01-08-11, 22:37   #10
ShEjToNkA
______________
 
Avatari i ShEjToNkA
 
Anėtarėsuar: 11-07-04
Vendndodhja: Nė Zemėr tė...??!!!
Postime: 20,025
ShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Lajmėrim!

Lajmi pėr vdekjen e tij atė ditė kur mora mė shokoi jashtmase.

Ngushllimet mė tė sinqerta pėr familjen e tij dhe ndaj dhimbjen me ta.
Poashtu ngushllime edhe pėr miqet e tij kėtu nė DARDANI!

Zoti ua qoftė familjes gajretin pėr tė pėrballuar kėtė dhimbje tė madhe dhe atė Zoti e shpėrbleftė me xhehnet!

Shpirti ti tij u mprehtė nė paqė!
__________________
Korrektėsia ėshtė gjėja mė hyjnore nė shpirtin e njeriut!

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga ShEjToNkA : 01-08-11 nė 22:38
ShEjToNkA Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 01-08-11, 22:41   #11
bIgEr
Nowhere!!
 
Avatari i bIgEr
 
Anėtarėsuar: 26-09-04
Vendndodhja: /dev/null/ &&
Postime: 114
bIgEr i pazėvėndėsueshėmbIgEr i pazėvėndėsueshėmbIgEr i pazėvėndėsueshėmbIgEr i pazėvėndėsueshėmbIgEr i pazėvėndėsueshėmbIgEr i pazėvėndėsueshėmbIgEr i pazėvėndėsueshėmbIgEr i pazėvėndėsueshėmbIgEr i pazėvėndėsueshėmbIgEr i pazėvėndėsueshėmbIgEr i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek bIgEr
Gabim Re: Lajmėrim!

Ngushllimet e mia me te sinqerta per familjen e Uliks.. Shpirti tu preft ne paqe vella..
__________________
... EverySecond That I Waste Is More Then i Can Take ...

One more thing left to do here.. Then i'm gone forever..
bIgEr Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 01-08-11, 22:43   #12
Hajra
Guest
 
Postime: n/a
Gabim Titulli: Lajmėrim!

Pranoni ngushllimet e mia te sincerta me rastin e vdekjes se Uliksit, Allahu e mshiroft,
  Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 01-08-11, 22:56   #13
Dreni30
 
Avatari i Dreni30
 
Anėtarėsuar: 21-12-04
Postime: 30,904
Dreni30 i pazėvėndėsueshėmDreni30 i pazėvėndėsueshėmDreni30 i pazėvėndėsueshėmDreni30 i pazėvėndėsueshėmDreni30 i pazėvėndėsueshėmDreni30 i pazėvėndėsueshėmDreni30 i pazėvėndėsueshėmDreni30 i pazėvėndėsueshėmDreni30 i pazėvėndėsueshėmDreni30 i pazėvėndėsueshėmDreni30 i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Lajmėrim!

Ngushėllimet e mia mbarė familjes, njėheritė edhe miqėve tė forumit.
Ėshtė mė se e vėrtetė se jeta e bėnė tė vetėn, por edhe dhimbja ka vendin e vet. Edhe pse virtualitet ėshtė ky forum, por pak a shumė jemi tė lidhur me njėri tjetrin dhe po/kemi nda halle njėri me tjetrin prej atėherė kur qėndron ky forum.

Ngushėllime.
Dreni30 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 01-08-11, 23:01   #14
vjeshta
Thjeshtė ,njė zė!
 
Avatari i vjeshta
 
Anėtarėsuar: 01-05-05
Vendndodhja: neutrale
Postime: 25,049
vjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Lajmėrim!

Edhe ajo fije shprese humbi !


Por kujtimi yt nuk do te humb e as nuk do te vdes kurr sepse ishe ti qe e bere te pavdekshem .


Ngushllime familjarve dhe antarve te Forumit Dardan .


Pushofshė i qete Kapitan .
__________________
Faleminderit qe ekziston !
vjeshta Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 01-08-11, 23:01   #15
Diana007
Miss Dardania 2007
 
Avatari i Diana007
 
Anėtarėsuar: 04-10-04
Vendndodhja: Ne Zemer Te Gazit ♥
Postime: 39,450
Diana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėm
Red face Titulli: Lajmėrim!

Lajmi per vdeken e te nderuarit Uliks me preki thell ne zemer, njeher as qe deshta ta besoj deri sa lexova ,,,, me ka len pa fjal spo muj besoj qe nuk eshte me ne mesin ton

Ngushllime per familjen e tij ,,, e po ashtu ngushllime te gjith miqve e antarve te dardanis.

I lehte te qofte dheu ,,, e shpiri yt u shperbleft me xhehnet!Do me mungoj fjala jote qe me thirrshe Kesulkuqe


__________________
♥(Æ`“•.ø(Æ`“•.ø _________❀✿❀_________ ø.•““Æ)ø.•““Æ)♥
.>>>>> ✿°° ❀✿❀ ..L & L Xemlat e Mamit... ❀✿❀ °° ✿>>>>
♥(_ø.•““(_ø.•““ ÆÆÆÆÆÆÆÆÆ❀✿❀ÆÆÆÆÆÆÆÆÆ `“•.ø_)““•.ø_)♥.

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga Diana007 : 01-08-11 nė 23:03
Diana007 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 20:23.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.