Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shoqėria > Diskutime Shoqėrore
Emri
Fjalėkalimi
Diskutime Shoqėrore Gjithēka dhe asgjė, ēdo problem e hall virtual.Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 31-07-14, 22:23   #436
vjeshta
Thjeshtė ,njė zė!
 
Avatari i vjeshta
 
Anėtarėsuar: 01-05-05
Vendndodhja: neutrale
Postime: 25,049
vjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Thėnie tė menqura

Si e menqur si e moqme njejt i bjen.
__________________
Faleminderit qe ekziston !
vjeshta Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 14-08-14, 12:44   #437
Edonisi
 
Avatari i Edonisi
 
Anėtarėsuar: 15-12-11
Postime: 176
Edonisi i pazėvėndėsueshėmEdonisi i pazėvėndėsueshėmEdonisi i pazėvėndėsueshėmEdonisi i pazėvėndėsueshėmEdonisi i pazėvėndėsueshėmEdonisi i pazėvėndėsueshėmEdonisi i pazėvėndėsueshėmEdonisi i pazėvėndėsueshėmEdonisi i pazėvėndėsueshėmEdonisi i pazėvėndėsueshėmEdonisi i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: Titulli: Thėnie tė menqura

E kanė te njetin koncept, megjithate! :D
Edonisi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 15-08-14, 18:27   #438
vjeshta
Thjeshtė ,njė zė!
 
Avatari i vjeshta
 
Anėtarėsuar: 01-05-05
Vendndodhja: neutrale
Postime: 25,049
vjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Thėnie tė menqura

Edhe me ia shtu nje gote Boze, nuk i ndryshohet koncepti.
__________________
Faleminderit qe ekziston !
vjeshta Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 16-08-14, 09:53   #439
Ylli-1
 
Avatari i Ylli-1
 
Anėtarėsuar: 04-12-13
Postime: 1,545
Ylli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: Thėnie tė menqura

Kurre mos e vendos vehten mbi te tjeret, por as mos lejo te te shkelin...provo te jesh i barabart!
Ylli-1 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 17-10-15, 21:38   #440
Zero Cool
Administratorėt
 
Avatari i Zero Cool
 
Anėtarėsuar: 18-03-03
Vendndodhja: Netherland
Postime: 24,987
Zero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Thėnie tė menqura

Nė politikė nuk ka miqėsi tė pėrjetshme, por interesa tė pėrjetshme.

Charles de Gaulle
__________________
Asgjė nuk ėshtė e pamundur. Pamundėsinė apsolute e shkakton mosdija jonė reale.
Zero Cool Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 04-02-16, 23:54   #441
lovely
SuperAdmunininistratore
 
Avatari i lovely
 
Anėtarėsuar: 04-12-07
Postime: 33,890
lovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Thėnie tė menqura

"Some people ask the secret of our long marriage. We take time to go to a restaurant two times a week. A little candlelight, dinner, soft music and dancing. She goes Tuesdays, I go Fridays.' "
__________________
*I keep your heart.. I keep it in my heart!*
lovely Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 30-12-18, 22:57   #442
vjeshta
Thjeshtė ,njė zė!
 
Avatari i vjeshta
 
Anėtarėsuar: 01-05-05
Vendndodhja: neutrale
Postime: 25,049
vjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Thėnie tė menqura

ღஐღ

Tė uroj...

Uroj qė kur tė jesh i ri, tė mos rritesh shpejt. Dhe atėherė kur tė jesh rritur, mos kėmbėngul tė jesh sėrish i vogėl. Dhe kur tė plakesh, mos u dėshpėro. Sepse ēdo moshė ka kėnaqėsitė dhe dhembjet e veta, dhe ne kemi nevojė pėr tė dyja kėto nė jetė.
Gjithashtu, uroj tė jesh i mėrzitur, tė paktėn njė ditė. Kėshtu nė atė ditė do kuptosh se tė qeshėsh ēdo ditė ėshtė mirė, tė qeshėsh shpesh ėshtė e mėrzitshme dhe tė qeshėsh vazhdimisht ėshtė ēmenduri.
Uroj qė tė zbulosh me shumė shpejtėsi nga ajo qė thashė mė sipėr, se nė botė ka njerėz tė palumtur, tė depresionuar dhe tė patrajtuar mirė.
Tė uroj tė pėrkėdhelėsh njė qen, tė ushqesh njė zog e tė dėgjosh cicėrimėn e tij, qė dėgjohet nė mėnyrė triumfuese ēdo mėngjes. Sepse nė kėtė mėnyrė, do ndihesh mirė, pa arsye.
Dhe pastaj, uroj tė ujisėsh njė farė, sado e vogėl qoftė ajo. Dhe tė jesh dėshmitar i rritjes sė saj, qė tė shohėsh se sa jetė jeton njė pemė.
Uroj qė asnjė nga tė dashurit e tu tė mos vdesė. Por nėse disa prej tyre vdesin, uroj tė qash pa pendesė dhe pa u ndjerė nė faj pėr fjalėt qė kurrė nuk ua the apo gjėrat qė kurrė nuk i bėre pėr ta.
E, nėse je mashkull, tė uroj njė femėr tė mirė pėrkrah, e nėse je femėr, tė uroj njė mashkull tė mirė. Dhe ta doni njėri - tjetrin nesėr, dhe ditėn pas tė nesėrmes.
Dhe kur tė dy tė jeni tė lodhur e tė buzėqeshur, uroj tė keni sėrish dashuri pėr t’ja nisur ditės tjetėr nga e para....

| Viktor Hygo |
__________________
Faleminderit qe ekziston !
vjeshta Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 04-02-19, 12:05   #443
Adrenalina
Natyrale
 
Avatari i Adrenalina
 
Anėtarėsuar: 28-06-07
Vendndodhja: Ne burimin e detit..
Postime: 1,850
Adrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Thėnie tė menqura

Njerzit e menqur nuk flasin shume ata punojn shume gjallrojn shume shihet vepra e tyre...!
__________________
Qdo premtim nga kurreshtaret sado solemn qe te jet, eshte fjal ere japet vetem per ta kaluar kohen!
Adrenalina Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 25-02-19, 11:16   #444
Adrenalina
Natyrale
 
Avatari i Adrenalina
 
Anėtarėsuar: 28-06-07
Vendndodhja: Ne burimin e detit..
Postime: 1,850
Adrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Thėnie tė menqura

Pranvera po vjen apet..., na sjell lule :)
__________________
Qdo premtim nga kurreshtaret sado solemn qe te jet, eshte fjal ere japet vetem per ta kaluar kohen!
Adrenalina Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 25-02-19, 22:33   #445
emine
 
Avatari i emine
 
Anėtarėsuar: 11-10-07
Postime: 37,439
emine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Thėnie tė menqura

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Adrenalina Shiko postimin
Njerzit e menqur nuk flasin shume ata punojn shume gjallrojn shume shihet vepra e tyre...!
Boll foli ..po edhe bolle punoi...qashtu paralel 😂
__________________
"Nuk ėshtė koha qė ka rėndėsi, por vetvetja".
emine Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 27-02-19, 11:14   #446
Adrenalina
Natyrale
 
Avatari i Adrenalina
 
Anėtarėsuar: 28-06-07
Vendndodhja: Ne burimin e detit..
Postime: 1,850
Adrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Thėnie tė menqura

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga emine Shiko postimin
Boll foli ..po edhe bolle punoi...qashtu paralel 😂
Hehe po athu kush don me punu tash ka met toka batall,...pranvera po vjen apet kush e ka renin mi mjell arat dhe bashqet.....karrika thate a:)!

Nuk mjellet kopshti veq me nje fryt, por ka lloj-lloj fryta....cdo fryt ka shijen e vet:)!
__________________
Qdo premtim nga kurreshtaret sado solemn qe te jet, eshte fjal ere japet vetem per ta kaluar kohen!
Adrenalina Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 04-03-19, 14:58   #447
Poshnjari
 
Anėtarėsuar: 26-02-19
Postime: 12
Poshnjari i vlerėsuar jo keq
Gabim Titulli: Thėnie tė menqura

gooooool :D


Poshnjari Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 04:33.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.