Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Kultura > Muzika
Emri
Fjalėkalimi
Muzika Degjojme,kendojme ,kercejme ... :-)Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 08-02-10, 14:45   #1
Jana
Full LoVe...
 
Avatari i Jana
 
Anėtarėsuar: 23-04-08
Vendndodhja: ...n'LOQK t'LOQK-ės...
Postime: 31,045
Jana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėm
Gabim Tė hėnėn nis “Top Fest 7”

Nga e hėna fillon pėr tė shtatin vit radhazi festivali i muzikės moderne shqiptare “Top Fest” i organizuar nga Top Channel, ku do tė konkurrojnė kėngėtarė dhe grupe nga Shqipėria, Kosova, Maqedonia e diaspora.

“Ėshtė shndėrruar tani nė njė prej traditave mė tė bukura tė muzikės shqiptare. Pasi janė kapur tė njėjtat standarde me evenimente tė tilla qė ndodhin nė botė. Edhe kėtė edicion si ato tė mėparshmet, kemi kėngė tė bukura”, ėshtė shprehur prezantuesja e festivalit, Albana Osmani.
Kėtė vit, Top Fest vjen me risi tė rėndėsishme, sa i pėrket performancės sė pjesėmarrėsve. Nė fazėn e dytė dhe natėn finale, kėngėtarėt do tė kėndojnė drejtpėrdrejtė.
“Top Fest do tė ketė tri faza. Nė fazėn e parė do tė ketė 120 kėngė qė do tė luhen me playback, ndėrsa faza e dytė do tė ketė gjysmat e kėtyre kėngėve. Nė fazėn e dytė dhe tė tretė kėndimi do tė bėhet live me njė orkestėr gjigante”, sqaron udhėheqėsi muzikor Dorian Gjoni.


__________________
LOQK- Nė fund tė ēdo dite sido qė tė jetė dita unė do tė them TE DUA...

Ėshtė e pamundur tė mos dashuroj kur egziston ti ...

http://www.youtube.com/watch?v=LGrr_5boZlA
Jana Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 11-06-22, 06:49   #2
gaurij
 
Anėtarėsuar: 25-05-22
Postime: 11
gaurij i vlerėsuar jo keq
Gabim tadalafil cytotec meloxicam etoricoxib tamoxi

tadalafil rezeptfrei aus deutschland tadalafil kaufen online tadalafil generika kaufen cytotec kaufen schweiz cytotec tabletten preis cytotec online kaufen meloxicam kaufen meloxicam rezeptfrei meloxicam kaufen rezeptfrei etoricoxib 90 mg kaufen etoricoxib 120 mg kaufen etoricoxib 60 rezeptfrei nolvadex kaufen rezeptfrei nolvadex kaufen rezeptfrei tamoxifen kaufen rezeptfrei orlistat kaufen orlistat kaufen dm orlistat 120 mg ohne rezept levitra ohne rezept kaufen levitra rezeptfrei bestellen levitra generika kaufen vardenafil online kaufen vardenafil 20mg ohne rezept vardenafil rezeptfrei kaufen tadalafil ohne rezept kaufen tadalafil kaufen schweiz tadalafil kaufen 5mg etoricoxib 60 rezeptfrei etoricoxib 120 mg kaufen etoricoxib kaufen apotheke clomid online kaufen ohne rezept clomid online bestellen clomid ohne rezept kaufen orlistat 60 mg rezeptfrei orlistat kaufen schweiz xenical kaufen rezeptfrei levitra rezeptfrei schweiz vardenafil 20mg ohne rezept vardenafil günstig kaufen zithromax ohne rezept kaufen azithromycin 250 mg kaufen azithromycin 500 ohne rezept levitra kaufen deutschland levitra generika rezeptfrei kaufen levitra 5mg kaufen


gaurij Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 13:07.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2022, Jelsoft Enterprises Ltd.