Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Tė ndryshme > Pėrshėndetje dhe Urime
Emri
Fjalėkalimi
Pėrshėndetje dhe Urime Uroni ditėlindjet, festat, fejesat(?)...Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 24-01-10, 19:00   #1
Lucifer
SS
 
Avatari i Lucifer
 
Anėtarėsuar: 18-01-10
Postime: 250
Lucifer shumė i dashurLucifer shumė i dashurLucifer shumė i dashurLucifer shumė i dashurLucifer shumė i dashur
Gabim Elvio

Pershendes anetarin Elvio nga zemra.
Eshte nje anetar i ri ne kete forum dhe kur u regjistrua ketu nuk me tha gje
(ashtu nuk i thash edhe une), eshte nje njeri shum pozitiv sipas kendveshtrimit tim.
E pershendes dhe i uroj gjith te mirat ne jete.


Lucifer Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 24-01-10, 19:09   #2
elvio
 
Avatari i elvio
 
Anėtarėsuar: 21-01-10
Postime: 6,389
elvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Elvio

lucifer

te flm

qe ndihem mire ne shoqerine tende,edhe te dardaneve ketu kjo eshte e qarte

respekt i nderuar
elvio Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 24-01-10, 19:13   #3
Idila
Larguar
 
Anėtarėsuar: 10-11-08
Vendndodhja: Iliridė!
Postime: 11,049
Idila i pazėvėndėsueshėmIdila i pazėvėndėsueshėmIdila i pazėvėndėsueshėmIdila i pazėvėndėsueshėmIdila i pazėvėndėsueshėmIdila i pazėvėndėsueshėmIdila i pazėvėndėsueshėmIdila i pazėvėndėsueshėmIdila i pazėvėndėsueshėmIdila i pazėvėndėsueshėmIdila i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Elvio

Po ti mos je gjė anėtar mė i vjetėr se Elvio hej Lucifer?
Ma merr mendja dy apo tre ditė mė i vjetėr, qė nė kėtė rast do tė thotė qė tė dy jeni anėtarė tė rinj... Qė tė dy jeni si ajo perla magjike qė papritur e pa kujtuar erdhėt dhe na e hijeshuat forumin tonė Dardan. Presim qė edhe tė na e pasuroni me shkronjat tuaja tė arta dhe me vlerė.

Dhe tani pikė sė pari i uroj dhomėn e re Elvios, njėkohėsisht e pėrshėndes nga zemra duke i uruar ēdo tė mirė nė jetė, fat dhe shėndet e mbi tė gjitha harmoni nė gjirin e ngrohtė familjar.
Tė priftė e mbara nė ēdo hap Elvio.

Shfyrtėzoj rastin tė pėrshėndes edhe ty Lucifer, meqė tė gjeta nė kėtė dhomė. Fati dhe mirėsia tė pėrcjellshin hap pas hapi nė ēdo sferė tė jetės.

Thjeshtė dhe sinqertė;

Idila


__________________
Pėr tė arritur gjer te Caku,
duhen;
Urtėsia e tė gjithė dijetarėve,
Mundi i tė gjithė tė palodhurve,
Durimi i tė gjithė tė pėrvuajturve,
Besimi i tė gjithė tė pathyerve,
Syēeltėsia e tė gjithė tė zgjuarve,
Begatia e tė gjithė tė pasurve,
Trimėria e tė gjithė kreshnikėve,
Madhėshtia e tė gjithė ngadhėnjimtarėve.
Idila Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 24-01-10, 19:21   #4
Lucifer
SS
 
Avatari i Lucifer
 
Anėtarėsuar: 18-01-10
Postime: 250
Lucifer shumė i dashurLucifer shumė i dashurLucifer shumė i dashurLucifer shumė i dashurLucifer shumė i dashur
Gabim Titulli: Elvio

Faleminderit Idila per pershendetjen.
Edhe une edhe Elvio jemi te rinj ketu, shpresojm te mirekuptohemi me gjith
anetaret e ketij forumi.
Lucifer Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 24-01-10, 20:54   #5
Idila
Larguar
 
Anėtarėsuar: 10-11-08
Vendndodhja: Iliridė!
Postime: 11,049
Idila i pazėvėndėsueshėmIdila i pazėvėndėsueshėmIdila i pazėvėndėsueshėmIdila i pazėvėndėsueshėmIdila i pazėvėndėsueshėmIdila i pazėvėndėsueshėmIdila i pazėvėndėsueshėmIdila i pazėvėndėsueshėmIdila i pazėvėndėsueshėmIdila i pazėvėndėsueshėmIdila i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Elvio

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Lucifer
Faleminderit Idila per pershendetjen.
Edhe une edhe Elvio jemi te rinj ketu, shpresojm te mirekuptohemi me gjith
anetaret e ketij forumi.
Patjetėr Lucifer, shpresoj dhe besoj qė po. :)
__________________
Pėr tė arritur gjer te Caku,
duhen;
Urtėsia e tė gjithė dijetarėve,
Mundi i tė gjithė tė palodhurve,
Durimi i tė gjithė tė pėrvuajturve,
Besimi i tė gjithė tė pathyerve,
Syēeltėsia e tė gjithė tė zgjuarve,
Begatia e tė gjithė tė pasurve,
Trimėria e tė gjithė kreshnikėve,
Madhėshtia e tė gjithė ngadhėnjimtarėve.
Idila Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 24-01-10, 21:50   #6
romansa
 
Avatari i romansa
 
Anėtarėsuar: 24-07-08
Vendndodhja: larg vendlindjes
Postime: 16,036
romansa i pazėvėndėsueshėmromansa i pazėvėndėsueshėmromansa i pazėvėndėsueshėmromansa i pazėvėndėsueshėmromansa i pazėvėndėsueshėmromansa i pazėvėndėsueshėmromansa i pazėvėndėsueshėmromansa i pazėvėndėsueshėmromansa i pazėvėndėsueshėmromansa i pazėvėndėsueshėmromansa i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Elvio

erdha edhe une tu ja lė nje pershendetje..me deshire qe te te ndjeheni mire ne kete mes dardan...
__________________
Lejo gezimin e sė ardhmes..le te fshije dhembjen e sė kaluares!!!
romansa Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 25-01-10, 12:40   #7
Oltiana1
Larg FD-sė .
 
Anėtarėsuar: 26-11-09
Postime: 5,082
Oltiana1 i pazėvėndėsueshėmOltiana1 i pazėvėndėsueshėmOltiana1 i pazėvėndėsueshėmOltiana1 i pazėvėndėsueshėmOltiana1 i pazėvėndėsueshėmOltiana1 i pazėvėndėsueshėmOltiana1 i pazėvėndėsueshėmOltiana1 i pazėvėndėsueshėmOltiana1 i pazėvėndėsueshėmOltiana1 i pazėvėndėsueshėmOltiana1 i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Elvio

Elvio edhe nga unė merre njė pėrshėndetje uroj qė tė kaloni bukur me ne !!!
Oltiana1 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 25-01-10, 19:00   #8
Jana
Full LoVe...
 
Avatari i Jana
 
Anėtarėsuar: 23-04-08
Vendndodhja: ...n'LOQK t'LOQK-ės...
Postime: 31,045
Jana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Elvio

Pershendetje...
__________________
LOQK- Nė fund tė ēdo dite sido qė tė jetė dita unė do tė them TE DUA...

Ėshtė e pamundur tė mos dashuroj kur egziston ti ...

http://www.youtube.com/watch?v=LGrr_5boZlA
Jana Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 26-01-10, 14:22   #9
lirik
 
Anėtarėsuar: 09-02-07
Postime: 13,485
lirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Elvio

pershendetjet e mia elvio mire se ker ardhur ne forumin dardan

ketu ne ket forum ka gjalleri dhe shum antarė aktiv te uroj
qaste te kendshme dhe argtime ne ket forum te ndjehesh mire ne mes te kti publiku te mrekullueshem

mora besh se je lexues i vargjeve te mia

dhe te pelqejne te uroj lexim te kendshem
lirik Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 26-01-10, 19:50   #10
elvio
 
Avatari i elvio
 
Anėtarėsuar: 21-01-10
Postime: 6,389
elvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Elvio

ju flm
ju pershendes te gjitheve gjithashtu
elvio Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 26-01-10, 20:59   #11
Lucifer
SS
 
Avatari i Lucifer
 
Anėtarėsuar: 18-01-10
Postime: 250
Lucifer shumė i dashurLucifer shumė i dashurLucifer shumė i dashurLucifer shumė i dashurLucifer shumė i dashur
Gabim Titulli: Elvio

Pershendetje Profesor, si te kam me shendet
Lucifer Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 27-01-10, 22:19   #12
elvio
 
Avatari i elvio
 
Anėtarėsuar: 21-01-10
Postime: 6,389
elvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Elvio

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Lucifer
Pershendetje Profesor, si te kam me shendet
haha lucifer

te pershendes edhe flm

shume mire shume mire
elvio Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 28-01-10, 19:55   #13
Idila
Larguar
 
Anėtarėsuar: 10-11-08
Vendndodhja: Iliridė!
Postime: 11,049
Idila i pazėvėndėsueshėmIdila i pazėvėndėsueshėmIdila i pazėvėndėsueshėmIdila i pazėvėndėsueshėmIdila i pazėvėndėsueshėmIdila i pazėvėndėsueshėmIdila i pazėvėndėsueshėmIdila i pazėvėndėsueshėmIdila i pazėvėndėsueshėmIdila i pazėvėndėsueshėmIdila i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Elvio

Pėrshėndetje pėr ju PROFESOR!
Akoma nė atdhe je elvio? Nėse po, uroj t`ia kalosh bukur nė gjirin e ngrohtė familjar. :)
__________________
Pėr tė arritur gjer te Caku,
duhen;
Urtėsia e tė gjithė dijetarėve,
Mundi i tė gjithė tė palodhurve,
Durimi i tė gjithė tė pėrvuajturve,
Besimi i tė gjithė tė pathyerve,
Syēeltėsia e tė gjithė tė zgjuarve,
Begatia e tė gjithė tė pasurve,
Trimėria e tė gjithė kreshnikėve,
Madhėshtia e tė gjithė ngadhėnjimtarėve.
Idila Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 28-01-10, 19:57   #14
elvio
 
Avatari i elvio
 
Anėtarėsuar: 21-01-10
Postime: 6,389
elvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Elvio

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Idila
Pėrshėndetje pėr ju PROFESOR!
Akoma nė atdhe je elvio? Nėse po, uroj t`ia kalosh bukur nė gjirin e ngrohtė familjar. :)
mos degjo lucifer edhe ti idila

shaka


po jam atje ku ndihem si mbret

me ata qe me bejne te ndihem mrekullueshem
elvio Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 28-01-10, 19:59   #15
Idila
Larguar
 
Anėtarėsuar: 10-11-08
Vendndodhja: Iliridė!
Postime: 11,049
Idila i pazėvėndėsueshėmIdila i pazėvėndėsueshėmIdila i pazėvėndėsueshėmIdila i pazėvėndėsueshėmIdila i pazėvėndėsueshėmIdila i pazėvėndėsueshėmIdila i pazėvėndėsueshėmIdila i pazėvėndėsueshėmIdila i pazėvėndėsueshėmIdila i pazėvėndėsueshėmIdila i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Elvio

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga elvio
mos degjo lucifer edhe ti idila

shaka


po jam atje ku ndihem si mbret

me ata qe me bejne te ndihem mrekullueshem
Mė vjen mirė pėr ty sinqerisht. Qofsh gjithmonė i rrethuar ngrohtėsisht mes tė mrekullueshmėve.
Gjithė tė mirat t`i dėshiroj Profesor :D


__________________
Pėr tė arritur gjer te Caku,
duhen;
Urtėsia e tė gjithė dijetarėve,
Mundi i tė gjithė tė palodhurve,
Durimi i tė gjithė tė pėrvuajturve,
Besimi i tė gjithė tė pathyerve,
Syēeltėsia e tė gjithė tė zgjuarve,
Begatia e tė gjithė tė pasurve,
Trimėria e tė gjithė kreshnikėve,
Madhėshtia e tė gjithė ngadhėnjimtarėve.

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga Idila : 28-01-10 nė 20:00
Idila Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 04:17.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.