Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Zona e Argėtimit > Kafja e Forumit
Emri
Fjalėkalimi
Kafja e Forumit Tema tė ndryshmePėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 30-06-05, 20:24   #1
lazdrani
MBRETI DARDAN
 
Avatari i lazdrani
 
Anėtarėsuar: 20-11-03
Vendndodhja: EU
Postime: 10,473
lazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek lazdrani
Gabim Testamenti...

Ju kisha lute te gjithe Anaret e Forumit qe ta beni nje Testament se nuk i dihet hahahahahah Ju deshiroje argetim te bukure


Lazdrani


__________________
Tė dua aq shumė,sa dashurin ndajė vetėvetės e harrojė
Nur die liebe zählt
lazdrani Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 30-06-05, 21:43   #2
Murgesha
Administratorėt
 
Avatari i Murgesha
 
Anėtarėsuar: 24-10-03
Vendndodhja: Diku nėpėr botė....
Postime: 40,346
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Nė rast se.... po dihet mė se ēka, nuk shkruaj mė nė Dardani, amanet ja u la krejt Dardanasve qė tė vazhdojnė me shkrime se pėr njė njeri mė pak nuk bahet nami nė kėt forum.
__________________
Mė duaj ose mė urrej, sepse qė tė dyja janė nė favorin tim. Nėse mė do, do jem gjithnjė nė zemren tėnde, nėse mė urren do jem gjithmonė nė mendjen tėnde!
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 30-06-05, 21:49   #3
turisti
nė sokaqet misterioze....
 
Avatari i turisti
 
Anėtarėsuar: 25-07-04
Vendndodhja: Mahalla e azganave p/n
Postime: 47,343
turisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: Testamenti...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga lazdrani
Ju kisha lute te gjithe Anaret e Forumit qe ta beni nje Testament se nuk i dihet hahahahahah Ju deshiroje argetim te bukure


Lazdrani
Pershendetje per ty "lazdran" dhe temen e re per cilen ka pas forumi shume nevoje. :P

Jetes se njeriu nuk i dihet,dhe pikerisht kjo teme i ka zgjuar ne mua shume enderra,ditet e largeta prap po me fytyrohen dhe ne to prap e shoh vehten dhe aventurat turistike....Tash,kur jeta deshiron qe ta shkruaj testamentin,zemra ime eshte perplot dhimte dhe i mungojne te gjithat. :( Nje aspirance ( DARDANIA),shume deshira i ka lidh per nje vend,ashtu qe perseri shof vehten,shoket dhe shoqet e shumta,dashuria ndaj tyre me detyron qe ta shkruaj kete

TESTAMENT:

Tere jeten kam qene TURIST,personi i cili nuk ka pushuar.Ditet e mia turistike dhe aventurat neper forum kan rezultue me shume pasoja ,ashtu qe sot nuk kam ēka te shkruaj ne testament,perveq disa sendeve:

1) -budallaqet- :arrow: TOMORIT,
2) -oborrin- :arrow: forumistave,
3) -ditet e lumtura te forumit- :arrow: LUANES,
4) -sinqeritetin- :arrow: Kėrēovarit,
5) -dashurin- :arrow: te gjithve ! :P :P
6) - Mbreterien- :arrow: Mbretereshes ( Murgeshes)

:P :P TURISTI. :P :P
__________________
Ēdo gjė ėshtė e kalueshme,a mė i kalueshmi ėshtė njeri.
turisti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 30-06-05, 21:51   #4
halla e madhe
 
Avatari i halla e madhe
 
Anėtarėsuar: 07-12-04
Postime: 11,600
halla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Po ju la testament ne Fd:_Nese vdes halla,(te ligat na i marrt )amanet e keni,mos u thelllohi ne disa tema se ma keni bere Veremin.Shkruni shkurt e trup,le te ju marrin vesh mileti. :lol:
Zoti ju lasht shendosh edhe pa hallen,ju vazhdoni forumin :P
Gjalle jame akoma.. :lol: :lol:
halla e madhe Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 01-07-05, 03:53   #5
Luana
Luanesha
 
Avatari i Luana
 
Anėtarėsuar: 09-11-03
Postime: 14,403
Luana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: Testamenti...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga turisti
3) -ditet e lumtura te forumit- :arrow: LUANES,


:P :P TURISTI. :P :P

krejt krejt me pikėlluan por kjo teper me ka lendu ,

Turist edhe mua me mungojn keto ditat e lumtura qe i kishim :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Luana
__________________
Tė gjithė e din se si dukem, por askush se di se kush jam nė tė vėrtet!!!!!
Luana Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 01-07-05, 10:28   #6
Kercovari
 
Anėtarėsuar: 20-09-04
Vendndodhja: Zuerich/ch
Postime: 15,792
Kercovari e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Kercovari
Gabim

Flm. Turisti
Nuk dua te shtoje asgje :cry: :cry: :cry:
__________________
Diellin,vetėm tė marrėt mundohen
tė mbulojn me shoshė....
Kercovari Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 01-07-05, 10:44   #7
Diana007
Miss Dardania 2007
 
Avatari i Diana007
 
Anėtarėsuar: 04-10-04
Vendndodhja: Ne Zemer Te Gazit ♥
Postime: 39,450
Diana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėm
Gabim

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Un vetem i kisha thon Murgeshes let ta kqyr Lazdranin mos ta len me u merzit per mua :?
__________________
♥(Æ`“•.ø(Æ`“•.ø _________❀✿❀_________ ø.•““Æ)ø.•““Æ)♥
.>>>>> ✿°° ❀✿❀ ..L & L Xemlat e Mamit... ❀✿❀ °° ✿>>>>
♥(_ø.•““(_ø.•““ ÆÆÆÆÆÆÆÆÆ❀✿❀ÆÆÆÆÆÆÆÆÆ `“•.ø_)““•.ø_)♥.
Diana007 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 01-07-05, 10:50   #8
ZEMERTHYERI
 
Anėtarėsuar: 27-06-05
Vendndodhja: Kumanovė
Postime: 467
ZEMERTHYERI e ka pezulluar reputacionin
Gabim

nese une vdes ...zemren time mos ja dhuroni asnje pacijenti se gjynah :cry:
__________________
Ndalne token se po zbres!
ZEMERTHYERI Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 01-07-05, 13:54   #9
turisti
nė sokaqet misterioze....
 
Avatari i turisti
 
Anėtarėsuar: 25-07-04
Vendndodhja: Mahalla e azganave p/n
Postime: 47,343
turisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: Testamenti...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Luana
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga turisti
3) -ditet e lumtura te forumit- :arrow: LUANES,


:P :P TURISTI. :P :P

krejt krejt me pikėlluan por kjo teper me ka lendu ,

Turist edhe mua me mungojn keto ditat e lumtura qe i kishim :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Luana
:cry:
__________________
Ēdo gjė ėshtė e kalueshme,a mė i kalueshmi ėshtė njeri.
turisti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 01-07-05, 13:55   #10
turisti
nė sokaqet misterioze....
 
Avatari i turisti
 
Anėtarėsuar: 25-07-04
Vendndodhja: Mahalla e azganave p/n
Postime: 47,343
turisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kercovari
Flm. Turisti
Nuk dua te shtoje asgje :cry: :cry: :cry:
ok.
__________________
Ēdo gjė ėshtė e kalueshme,a mė i kalueshmi ėshtė njeri.
turisti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 01-07-05, 15:19   #11
vjeshta
Thjeshtė ,njė zė!
 
Avatari i vjeshta
 
Anėtarėsuar: 01-05-05
Vendndodhja: neutrale
Postime: 25,049
vjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Nese vdes,gjynahet Dea-s :cry:
vjeshta Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 01-07-05, 17:49   #12
uliksi31
 
Anėtarėsuar: 19-11-03
Vendndodhja: catskills
Postime: 10,218
uliksi31 i pazėvėndėsueshėmuliksi31 i pazėvėndėsueshėmuliksi31 i pazėvėndėsueshėmuliksi31 i pazėvėndėsueshėmuliksi31 i pazėvėndėsueshėmuliksi31 i pazėvėndėsueshėmuliksi31 i pazėvėndėsueshėmuliksi31 i pazėvėndėsueshėmuliksi31 i pazėvėndėsueshėmuliksi31 i pazėvėndėsueshėmuliksi31 i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Nese vdes amanet:

Pulat,rosat,fazanat, Halles.
Dhent Murgeshes.
Dhit Kercovarit.
Kalin (pony) Turistit.

Testamenti seshte krye hala,vazhdon :arrow:
uliksi31 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 01-07-05, 19:38   #13
Honesty^uk.
KoordinatoR
 
Avatari i Honesty^uk.
 
Anėtarėsuar: 27-12-03
Vendndodhja: London - Uk
Postime: 12,423
Honesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek Honesty^uk. Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek Honesty^uk. Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Honesty^uk. Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek Honesty^uk.
Gabim

Loqkaman, sma mori mendja qe menjehere do te paraqesesh per diskutim merakun qe une te parashtrova ne Privat :lol: :lol: :lol: nejse

Ateher po shpreh amanetet e mia se kesaj jete nuk i dihet : erresh dhe nuk njehesh, por edhe njehesh dhe nuk erresh
amaneti i pare : Kujdesje maziale tek Rubrika Diskutimet shoqerore
Dyti; Mos me varrosni pa me lene te pushoj pak tek ODA E GRAVE
Treti i verteti:Mos ja humbni atmosferen FD
__________________
“vetėdija e lartė e rėndon njeriun”
Honesty^uk. Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 01-07-05, 19:49   #14
laliloli
 
Avatari i laliloli
 
Anėtarėsuar: 18-03-05
Vendndodhja: Kosovė
Postime: 9,134
laliloli VIPlaliloli VIPlaliloli VIPlaliloli VIPlaliloli VIPlaliloli VIPlaliloli VIP
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek laliloli Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek laliloli
Gabim

Nuk i ka tre muaj qe hyra ketu dhe gjeta nje atmosfere te shkelqyer.
Ndersa per ,ndarje -tes ,tes ,testament :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

tjeter here
__________________
Rrespekto tė tjeret ,
ashtu siq dėshiron tė jesh i rrespektuar
laliloli Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 01-07-05, 19:50   #15
laliloli
 
Avatari i laliloli
 
Anėtarėsuar: 18-03-05
Vendndodhja: Kosovė
Postime: 9,134
laliloli VIPlaliloli VIPlaliloli VIPlaliloli VIPlaliloli VIPlaliloli VIPlaliloli VIP
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek laliloli Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek laliloli
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga laliloli
Nuk i ka tre muaj qe hyra ketu dhe gjeta nje atmosfere te shkelqyer.
Ndersa per ,ndarje -tes ,tes ,testament : :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

tjeter here


__________________
Rrespekto tė tjeret ,
ashtu siq dėshiron tė jesh i rrespektuar
laliloli Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 10:13.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.