Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Zona e Argėtimit > Kafja e Forumit
Emri
Fjalėkalimi
Kafja e Forumit Tema tė ndryshmePėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 08-04-08, 01:23   #46
turisti
nė sokaqet misterioze....
 
Avatari i turisti
 
Anėtarėsuar: 25-07-04
Vendndodhja: Mahalla e azganave p/n
Postime: 47,343
turisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Njeriu Ne Te Cilin Merrni Shembull

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Amina
Edhe nime sa per meshkuj Turisti normal, eshte shembull i mire.
Faleminderit shume.

__________________
Ēdo gjė ėshtė e kalueshme,a mė i kalueshmi ėshtė njeri.
turisti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 08-04-08, 01:26   #47
turisti
nė sokaqet misterioze....
 
Avatari i turisti
 
Anėtarėsuar: 25-07-04
Vendndodhja: Mahalla e azganave p/n
Postime: 47,343
turisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Njeriu Ne Te Cilin Merrni Shembull

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Naki
Nė kėtė medium virtual admirojė Turistin pėr gjithėanshmėrin dhe pėr mirėsjelljen e tij konstantė pėr kėto 5 vite sa ėshtė edhe anėtarė i Dardanis sonė.

Moderatoren,Znj. Jador e admirojė pėr shkallen e lartė tė intelegjences dhe reflektimin mjaftė shkelqyes nė postime.
Faleminderit shume NAKI i nderuar.

Vlersim i cili ka peshe jashtezakonisht te madhe per nua.

TURISTI.
__________________
Ēdo gjė ėshtė e kalueshme,a mė i kalueshmi ėshtė njeri.
turisti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 08-04-08, 01:28   #48
CrAzY-BoY
 
Avatari i CrAzY-BoY
 
Anėtarėsuar: 03-10-03
Vendndodhja: Gjilan
Postime: 156
CrAzY-BoY e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek CrAzY-BoY Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek CrAzY-BoY
Gabim Titulli: Njeriu Ne Te Cilin Merrni Shembull

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga LuLjaa
E pse mu idhnu se, u dasht me kallxu edhe ata :)
po shiko une te marr shembull ty shpesh her sepse kur me pyetin shoqeria per FORUM dicka une ju them auuuu qa kam nje shoqe ajo vetem ne forum rrin :P
__________________
Tuke Me Kai
CrAzY-BoY Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 08-04-08, 01:29   #49
turisti
nė sokaqet misterioze....
 
Avatari i turisti
 
Anėtarėsuar: 25-07-04
Vendndodhja: Mahalla e azganave p/n
Postime: 47,343
turisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Njeriu Ne Te Cilin Merrni Shembull

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga lazdrani
Murgesha,Honesty,Legenda,Naki,Gentiana,Psikologu,Turisti,Paradoxi,Jador,Mempfsix,Dreni30,
Linka Pz,DEA,Halla e Madhe,Bond,Artisti,Sy Kalterta,Gjymashja,Zana ch,Diana,Selvija,Arb,Vjeshta,REANA..........Per Intelegjencen e tyre qe shpesh here me bejne te mendoje eshte kenaqesi te jem ne mesin e juaj.
Faleminderit shume LAZDRAN i nderuar.

Mendoj se te gjithe antaret lartepermendur jane YLLAT e DARDANISE ne menyren e vet.

TURISTI.
__________________
Ēdo gjė ėshtė e kalueshme,a mė i kalueshmi ėshtė njeri.
turisti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 08-04-08, 02:58   #50
rafet llapjani
 
Avatari i rafet llapjani
 
Anėtarėsuar: 02-06-05
Vendndodhja: ngat dhive valla se sbon pa to
Postime: 23,978
rafet llapjani e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek rafet llapjani
Gabim Titulli: Njeriu Ne Te Cilin Merrni Shembull

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga legenda
.....ende nuk ka LIND...
Jo de ,se ne mersh shemell ne mue tje met te rubrika e ahmakave ose me tertaq tu u fuzat ahahahahahah
rafet llapjani Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 08-04-08, 08:02   #51
Linka_pz
E pandryshueshme
 
Avatari i Linka_pz
 
Anėtarėsuar: 08-03-07
Vendndodhja: Ne Qytetin Historik
Postime: 12,347
Linka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Njeriu Ne Te Cilin Merrni Shembull

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga lazdrani
Murgesha,Honesty,Legenda,Naki,Gentiana,Psikologu,T uristi,Paradoxi,Jador,Mempfsix,Dreni30,
Linka Pz,DEA,Halla e Madhe,Bond,Artisti,Sy Kalterta,Gjymashja,Zana ch,Diana,Selvija,Arb,Vjeshta,REANA..........Per Intelegjencen e tyre qe shpesh here me bejne te mendoje eshte kenaqesi te jem ne mesin e juaj.

Pershendetje i nderuar jam shume e nderuar qe gjendem ne kete mes ....

Respekt.
__________________
Thjeshtesia dhe modestia i ben njerezit me te perparuar.
.....................................
“Nė jetė, duhet pasur vullnet e durim – tė mirat vijnė pastaj”
...................................
Happiness in intelliggent people is the rarest thing I know!
Linka_pz Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 08-04-08, 08:19   #52
gertaa
 
Anėtarėsuar: 31-07-07
Vendndodhja: Zagerb-Prishtine-Mitrovice
Postime: 358
gertaa i dashurgertaa i dashurgertaa i dashur
Gabim Titulli: Njeriu Ne Te Cilin Merrni Shembull

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga lazdrani
Murgesha,Honesty,Legenda,Naki,Gentiana,Psikologu,T uristi,Paradoxi,Jador,Mempfsix,Dreni30,
Linka Pz,DEA,Halla e Madhe,Bond,Artisti,Sy Kalterta,Gjymashja,Zana ch,Diana,Selvija,Arb,Vjeshta,REANA..........Per Intelegjencen e tyre qe shpesh here me bejne te mendoje eshte kenaqesi te jem ne mesin e juaj.
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH
e une ku jom o hamom a spo t asishna inteligente une a shum jom e asisht edhe u
gertaa Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 08-04-08, 13:15   #53
LuLjaa
Ferizajlike
 
Avatari i LuLjaa
 
Anėtarėsuar: 06-03-07
Vendndodhja: Ngat Kojshive..
Postime: 32,348
LuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Njeriu Ne Te Cilin Merrni Shembull

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga CrAzY-BoY
po shiko une te marr shembull ty shpesh her sepse kur me pyetin shoqeria per FORUM dicka une ju them auuuu qa kam nje shoqe ajo vetem ne forum rrin :P
Ahaa, kurgja s'koka kjo , veē qe rri n'forum a :D ihh djel
__________________
● Dashuria vleresohet, aty ku shijohet ●
LuLjaa Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 08-04-08, 14:13   #54
Tomori
 
Anėtarėsuar: 22-06-04
Postime: 11,663
Tomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Njeriu Ne Te Cilin Merrni Shembull

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Lona
.
Shembull Tomori, defintivisht
Lona po ashtu edhe ju jeni shembullore per sjelljen tuaj flm shum per vlersimin tuaj qe keni ndaj meje caooo
__________________
USHTARI ATDHEUT
Jetoj e punoj per nji Shqipni te lire etnike
e demokratike, qe populli shqiptar me jetue
zot dhe krenar ne liri e lumtuni, ne
trojet e tona iliro-dardane.
LEKA I. MBRET I SHQIPTAREVE
Tomori Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 08-04-08, 14:27   #55
MemphiSx
ZoT DhE KrenaR
 
Avatari i MemphiSx
 
Anėtarėsuar: 11-12-03
Vendndodhja: StAteS Of GjAkOvA
Postime: 12,338
MemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek MemphiSx
Gabim Titulli: Njeriu Ne Te Cilin Merrni Shembull

Nga Forumi i Dardanis,tashme duket se jan larguar per arsye te ndryshme shum antare qe me te vertet kan qen shmbull per vet DARDANIN,si Barbaroza,Aferdita,Gentiana,Shejtonka,Mafiozi,vush trria e shum e shum tjer qe me te vertet kur u mbledhshim te gjithe Dardania,gumezhinte dhe Atmosfera ishte mbi nivel!
Tani,njerzit e sinqert dhe shum te dashur dhe qe mundesh t'bisedosh lirshem me ta jane,Arb,Lazdrani,Honesty,Naki,Turisti,Diana,Linka ,Selvija,Albonita,Murgesha,Guri i madh,Gazi-de,Zana_ch,rilinda e shum e shum tjer vertet ja vlen te komunikosh me te gjithe!
__________________
Ndjehem krenar me ty Z.PRESIDENT....
MemphiSx Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 08-04-08, 15:19   #56
vjeshta
Thjeshtė ,njė zė!
 
Avatari i vjeshta
 
Anėtarėsuar: 01-05-05
Vendndodhja: neutrale
Postime: 25,049
vjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Njeriu Ne Te Cilin Merrni Shembull

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga lazdrani
Murgesha,Honesty,Legenda,Naki,Gentiana,Psikologu,T uristi,Paradoxi,Jador,Mempfsix,Dreni30,
Linka Pz,DEA,Halla e Madhe,Bond,Artisti,Sy Kalterta,Gjymashja,Zana ch,Diana,Selvija,Arb,Vjeshta,REANA..........Per Intelegjencen e tyre qe shpesh here me bejne te mendoje eshte kenaqesi te jem ne mesin e juaj.
Faleminderit nga Ju ,dhe me vjen mire qe gjindem ne kete mes .
__________________
Faleminderit qe ekziston !
vjeshta Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 08-04-08, 16:23   #57
vjeshta
Thjeshtė ,njė zė!
 
Avatari i vjeshta
 
Anėtarėsuar: 01-05-05
Vendndodhja: neutrale
Postime: 25,049
vjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Njeriu Ne Te Cilin Merrni Shembull

N'vjeshtėn ....
__________________
Faleminderit qe ekziston !
vjeshta Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 08-04-08, 16:40   #58
selvija
N'kopshtin lulishteve!!!
 
Avatari i selvija
 
Anėtarėsuar: 21-07-06
Vendndodhja: Suomi
Postime: 28,070
selvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Njeriu Ne Te Cilin Merrni Shembull

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga MemphiSx
Nga Forumi i Dardanis,tashme duket se jan larguar per arsye te ndryshme shum antare qe me te vertet kan qen shmbull per vet DARDANIN,si Barbaroza,Aferdita,Gentiana,Shejtonka,Mafiozi,vush trria e shum e shum tjer qe me te vertet kur u mbledhshim te gjithe Dardania,gumezhinte dhe Atmosfera ishte mbi nivel!
Tani,njerzit e sinqert dhe shum te dashur dhe qe mundesh t'bisedosh lirshem me ta jane,Arb,Lazdrani,Honesty,Naki,Turisti,Diana,Linka ,Selvija,Albonita,Murgesha,Guri i madh,Gazi-de,Zana_ch,rilinda e shum e shum tjer vertet ja vlen te komunikosh me te gjithe!
Flm shum i nderuar se me vlerson per person shebull,,,
te them te drejten ti je edhe nje shembull qe te marrim errneqe ne ty,,,

Lazdran te kam shum rrespekt flm shum shum qe me ban te hy ne mesin e te mirve,,

je 1-sh mos harro...

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga selvija : 08-04-08 nė 16:40
selvija Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 08-04-08, 19:02   #59
BreD
Close You Eyas and think
 
Avatari i BreD
 
Anėtarėsuar: 11-11-07
Vendndodhja: A'ty Ku je ti...
Postime: 541
BreD i vlerėsuar mirė
Gabim Titulli: Njeriu Ne Te Cilin Merrni Shembull

Shebull qe kam marr gjithmon Eshte Veq ni Person Dhe Dot jet gjithmon 1 :)

(Estella)
__________________
You just Call out my name
BreD Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 24-04-08, 12:23   #60
Estella
...........
 
Avatari i Estella
 
Anėtarėsuar: 09-11-07
Vendndodhja: .........
Postime: 9,649
Estella e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: Njeriu Ne Te Cilin Merrni Shembull

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga BreD
Shebull qe kam marr gjithmon Eshte Veq ni Person Dhe Dot jet gjithmon 1 :)

(Estella)
ahha BreD flm shume


__________________
Wir werden als Originale geboren und müssen aufpassen, dass wir nicht als langweilige Kopien sterben.
Estella Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 08:45.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.