Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Tė ndryshme > Pėrshėndetje dhe Urime
Emri
Fjalėkalimi
Pėrshėndetje dhe Urime Uroni ditėlindjet, festat, fejesat(?)...Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 27-07-07, 16:43   #151
valiii
 
Anėtarėsuar: 24-12-06
Postime: 3,777
valiii e ka pezulluar reputacionin
Gabim

A ini , a si ini ...???
valiii Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 27-07-07, 17:13   #152
gazi-de
mergimtari
 
Avatari i gazi-de
 
Anėtarėsuar: 11-12-06
Vendndodhja: ger
Postime: 32,050
gazi-de i pazėvėndėsueshėmgazi-de i pazėvėndėsueshėmgazi-de i pazėvėndėsueshėmgazi-de i pazėvėndėsueshėmgazi-de i pazėvėndėsueshėmgazi-de i pazėvėndėsueshėmgazi-de i pazėvėndėsueshėmgazi-de i pazėvėndėsueshėmgazi-de i pazėvėndėsueshėmgazi-de i pazėvėndėsueshėmgazi-de i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Nje blic pershendteje per te gjithe,dhe nje pershendetje te veqnt per Sy_kaltren faleminderit per kohen qe kalum se bashku ket,edhe pse kohen e fundit te kome lendu,por jo me qellim,dhe me fale!!!
flm per te gjithe qe me respektuat,besoj qe nuk eshte shkrimi im i fundit ketu ne dardani,por du ta bej nje pauz per shkaqe private,per sa kohe nuk e di,por me duhet nje pauze..
dhe Murgeshes i theme pash kuranin nuk mi bllokon krejt temat ahhahahahahahahha(shaka e nderuara)
Ju pershendes e vi vi...............................
__________________
09.08.2009 syn ti me ben te ndihem mire ;)
gazi-de Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 27-07-07, 19:07   #153
^katunari^
 
Avatari i ^katunari^
 
Anėtarėsuar: 18-04-07
Vendndodhja: Ner DUD
Postime: 2,772
^katunari^ i pazėvėndėsueshėm^katunari^ i pazėvėndėsueshėm^katunari^ i pazėvėndėsueshėm^katunari^ i pazėvėndėsueshėm^katunari^ i pazėvėndėsueshėm^katunari^ i pazėvėndėsueshėm^katunari^ i pazėvėndėsueshėm^katunari^ i pazėvėndėsueshėm^katunari^ i pazėvėndėsueshėm^katunari^ i pazėvėndėsueshėm^katunari^ i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Xiiiiiiiiiiiiiiiiiiik, veq si shpejt thash tju pershendes, a ka muhabet a jo ?
__________________
Be Happy
^katunari^ Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 27-07-07, 22:49   #154
GjiLanasJa_
 
Avatari i GjiLanasJa_
 
Anėtarėsuar: 22-07-07
Vendndodhja: Gjermani
Postime: 547
GjiLanasJa_ i pazėvėndėsueshėmGjiLanasJa_ i pazėvėndėsueshėmGjiLanasJa_ i pazėvėndėsueshėmGjiLanasJa_ i pazėvėndėsueshėmGjiLanasJa_ i pazėvėndėsueshėmGjiLanasJa_ i pazėvėndėsueshėmGjiLanasJa_ i pazėvėndėsueshėmGjiLanasJa_ i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Pérshéndetje Pér Té Gjith !!
__________________
Jeto Sikur Do te vdesesh Neser e Meso Sikur Do Te Jetosh Gjithmon
GjiLanasJa_ Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 28-07-07, 21:27   #155
Sy_kaltra
 
Avatari i Sy_kaltra
 
Anėtarėsuar: 21-08-05
Postime: 23,702
Sy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėmSy_kaltra i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga gazi-de
Nje blic pershendteje per te gjithe,dhe nje pershendetje te veqnt per Sy_kaltren faleminderit per kohen qe kalum se bashku ket,edhe pse kohen e fundit te kome lendu,por jo me qellim,dhe me fale!!!
flm per te gjithe qe me respektuat,besoj qe nuk eshte shkrimi im i fundit ketu ne dardani,por du ta bej nje pauz per shkaqe private,per sa kohe nuk e di,por me duhet nje pauze..
dhe Murgeshes i theme pash kuranin nuk mi bllokon krejt temat ahhahahahahahahha(shaka e nderuara)
Ju pershendes e vi vi...............................
Me qellim apo pa qellim falja asht njerzore ..
E shkuar e harruar ,veq kalo mire te uroje gjdo te mire .
__________________
Ik MoS u DaShUrO
Sy_kaltra Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 29-07-07, 08:18   #156
GURI SYLAJ
Moderator
 
Avatari i GURI SYLAJ
 
Anėtarėsuar: 21-03-05
Vendndodhja: Gjermani
Postime: 10,665
GURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Nje pershendetje dhe nje urim per te gjithe ata qe jan ne pushim.Ukthefshi me kembe te mbare e me shume te mira !
__________________
Shqiptaret,nese deshirojn qe te tjeret ti njohin, ata, duhet t'a njohin ,realisht,veteveten.
GURI SYLAJ Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 29-07-07, 22:14   #157
schütze
 
Avatari i schütze
 
Anėtarėsuar: 06-05-05
Vendndodhja: ne D
Postime: 6,050
schütze i pazėvėndėsueshėmschütze i pazėvėndėsueshėmschütze i pazėvėndėsueshėmschütze i pazėvėndėsueshėmschütze i pazėvėndėsueshėmschütze i pazėvėndėsueshėmschütze i pazėvėndėsueshėmschütze i pazėvėndėsueshėmschütze i pazėvėndėsueshėmschütze i pazėvėndėsueshėmschütze i pazėvėndėsueshėm
Gabim

nej pershendetje te gjith antarve te forumit
ju deshiroj gjith te mirat
me nderime schütze
__________________
........Deshte s'desht jeta vazhdon....
schütze Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 30-07-07, 01:36   #158
Arb
 
Avatari i Arb
 
Anėtarėsuar: 09-10-04
Vendndodhja: Little Dardania, NEW YORK
Postime: 11,439
Arb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėm
Gabim

A ini, ku ini? Eh, i kini bo senet, s'po ua nin bash hic!
Arb Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 31-07-07, 15:51   #159
BaNu Ne JeT I sInQeRt
 
Avatari i BaNu Ne JeT I sInQeRt
 
Anėtarėsuar: 08-04-07
Vendndodhja: Ne BoTeN eKrYJeSiT TaN
Postime: 3,400
BaNu Ne JeT I sInQeRt i pazėvėndėsueshėmBaNu Ne JeT I sInQeRt i pazėvėndėsueshėmBaNu Ne JeT I sInQeRt i pazėvėndėsueshėmBaNu Ne JeT I sInQeRt i pazėvėndėsueshėmBaNu Ne JeT I sInQeRt i pazėvėndėsueshėmBaNu Ne JeT I sInQeRt i pazėvėndėsueshėmBaNu Ne JeT I sInQeRt i pazėvėndėsueshėmBaNu Ne JeT I sInQeRt i pazėvėndėsueshėmBaNu Ne JeT I sInQeRt i pazėvėndėsueshėmBaNu Ne JeT I sInQeRt i pazėvėndėsueshėmBaNu Ne JeT I sInQeRt i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Ju pershendes te gjithve....ju deshiroj gjdo te mir ne jet..!!

Mir mbeteshi te gjith..!!!

Me shum respekt per ju....E Sinqerta...!!!
__________________
Nese nuk gjen Drejtesi ne Gjyqet e kesaj Dynjaje,
Athere Ngrite Ceshtjen tende deri ne Gjyqin e AHIRETIT sepse atje
Deshmitare jane MEleket, Deklarata nuk nderrohen dhe Gjyqin Udheheq
Krijuesi i i Gjithesise...!!!
BaNu Ne JeT I sInQeRt Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 01-08-07, 14:22   #160
GjiLanasJa_
 
Avatari i GjiLanasJa_
 
Anėtarėsuar: 22-07-07
Vendndodhja: Gjermani
Postime: 547
GjiLanasJa_ i pazėvėndėsueshėmGjiLanasJa_ i pazėvėndėsueshėmGjiLanasJa_ i pazėvėndėsueshėmGjiLanasJa_ i pazėvėndėsueshėmGjiLanasJa_ i pazėvėndėsueshėmGjiLanasJa_ i pazėvėndėsueshėmGjiLanasJa_ i pazėvėndėsueshėmGjiLanasJa_ i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Ju Pérshendes Juve se Ja Thera Un Mos béni Fjal me Kon a Nit !..........aLbaChicK MPuqqqqqqqqq Tyy ?æ”
__________________
Jeto Sikur Do te vdesesh Neser e Meso Sikur Do Te Jetosh Gjithmon
GjiLanasJa_ Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 01-08-07, 14:44   #161
aLbaChiCk
Love To Be Loved
 
Avatari i aLbaChiCk
 
Anėtarėsuar: 13-07-06
Vendndodhja: Not here
Postime: 12,903
aLbaChiCk i pazėvėndėsueshėmaLbaChiCk i pazėvėndėsueshėmaLbaChiCk i pazėvėndėsueshėmaLbaChiCk i pazėvėndėsueshėmaLbaChiCk i pazėvėndėsueshėmaLbaChiCk i pazėvėndėsueshėmaLbaChiCk i pazėvėndėsueshėmaLbaChiCk i pazėvėndėsueshėmaLbaChiCk i pazėvėndėsueshėmaLbaChiCk i pazėvėndėsueshėmaLbaChiCk i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek aLbaChiCk Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek aLbaChiCk Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek aLbaChiCk Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek aLbaChiCk Send a message via Skype™ to aLbaChiCk
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga GjiLanasJa_
Ju Pérshendes Juve se Ja Thera Un Mos béni Fjal me Kon a Nit !..........aLbaChicK MPuqqqqqqqqq Tyy ?æ”
GjilanasJa_ kalo sa ma mir loqko mpuqqqq back ty
__________________
Man VergiSst Nicht Das Jemand FehLt , Man Gewöhnt Sich Nur Daran
This is for all people who talk shit about me.I just give a fuck about you “cause I“m something that you never can be!!!!
aLbaChiCk Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-08-07, 13:15   #162
Rigoni
 
Avatari i Rigoni
 
Anėtarėsuar: 31-07-07
Vendndodhja: CH/ ZH
Postime: 36
Rigoni me shokė shumeRigoni me shokė shume
Gabim

Si pacient i ri ne mesin e juaj, JU PERSHENDES TE GJITHEVE. :) :)
Rigoni Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 03-08-07, 19:49   #163
Naki
Moderator
 
Avatari i Naki
 
Anėtarėsuar: 30-09-03
Vendndodhja: Nė Gjermani
Postime: 7,859
Naki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Vizitorėt aktivė aktualisht: 354 (26 anėtarė dhe 328 vizitorė) Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 880, 21-06-07 mė 10:22.
Naki, egi, GjiLanasJa_, hasanmehmeti, Linka_pz, Peja-Boy, pirro, Prishtinasja_, rilinda, selvija, TomoriPėrshėndetje pėr gjithė ju ēė jeni nė kėto momente online,ju dėshirojė freski verore dhe njė vikend relaksues!


Naki
__________________
""""""""Nuk ka jetė pa vuajtje,
""""""""""""""nuk ka vuajtje pa shkak,
""""""""""""""""""""por nuk ka shkak qė nuk mund tė tejkalohet
Naki Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 03-08-07, 19:59   #164
rilinda
 
Avatari i rilinda
 
Anėtarėsuar: 29-06-04
Postime: 15,640
rilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Naki, tė falemnderit! Pėrshėndetjes sė Nakit, i bashkohem dhe unė.

Shėndet pėr tė gjithė!
Rilinda
__________________
Guximi, kurreshtja,forca, vullneti dhe dėshira janė armėt kryesore dhe triumfuese nė duart e atij qė dėshiron ta braktis duhanin.
rilinda Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 03-08-07, 20:13   #165
Pupi
 
Anėtarėsuar: 11-02-07
Postime: 2,518
Pupi e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Edhe une, ju le nje pershendetje te sinqert.
Sapo erdha, trajnova pak trurin nga ajo qe kishit shkruar (Andaj edhe pershendetja) ne munges kohe ju uroj gjitha te mirat.
Mirembeteshi


__________________
Miqėsi por edhe Armiqėsi tė pėrhershme nuk ka !
Pupi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 3 (0 Anėtarėt dhe 3 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 21:47.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.