Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shoqėria > Gruaja dhe Familja
Emri
Fjalėkalimi
Gruaja dhe Familja Inkuadrimi i gruas nė jeten shoqerore, jeta bashkeshortore, femijetPėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 03-02-11, 20:06   #151
Peja-Boy
 
Anėtarėsuar: 15-03-07
Postime: 13,853
Peja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Peja-Boy
Gabim Titulli: Pse qajne vajzat diten e marteses?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga emine Shiko postimin
hahahhahahhahhahahahhahhahahha*dmth ka nojne mullar a*
Hahahahahahahahahahahahhaa......spo muj me thon bash krejt ashtu sikur ti ...
Peja-Boy Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 04-02-11, 11:45   #152
Albonita
CroChicca & Gucci.
 
Avatari i Albonita
 
Anėtarėsuar: 09-12-07
Vendndodhja: Aty ku ndihem mire -->Split
Postime: 28,831
Albonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Pse qajne vajzat diten e marteses?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Peja-Boy Shiko postimin
Se e kan bo M... aty ku kan Jetu deri ne ate koh e kan me bo edhe ma M... atje ku te shkojn Hahahahaahahaha*.....

Ahahahahahhahahaaaa..kurr spasna degjue se cain per kete
__________________
Per Familje jap Jeten......Per Dashurine Shkatrroj Boten!!
Albonita Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 07-02-11, 03:09   #153
YanYan
➫ ➬ ➩ ➪ ➭ ➮ ➯ ➱
 
Avatari i YanYan
 
Anėtarėsuar: 02-05-07
Vendndodhja: Shshshshshsh!
Postime: 3,443
YanYan i pazėvėndėsueshėmYanYan i pazėvėndėsueshėmYanYan i pazėvėndėsueshėmYanYan i pazėvėndėsueshėmYanYan i pazėvėndėsueshėmYanYan i pazėvėndėsueshėmYanYan i pazėvėndėsueshėmYanYan i pazėvėndėsueshėmYanYan i pazėvėndėsueshėmYanYan i pazėvėndėsueshėmYanYan i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Pse qajne vajzat diten e marteses?

Sa pashe kete temen mu kujtu ajo shprehja "idhnim pa gaz e gzim pa vaj ska".
Me perpara shume gjera kan qene ndryshe* qofte edhe brenda familjes. Vajzat kane qene edhe me te lidhura me familjen sesa jane sot. I jane perkushtuar me shume asaj e sebashku kane kaluar veshtiresi e varferi qe i ka bashkuar. Edhe zakonet kan luajtur nje rol te rendesishem sepse ka qene pjese e dasmes qe nusja me qa. Eshte komentuar prapa nga plakat fillimisht dhe pastaj edhe nga te tjere nqs nusja ska derdhur lot. Por per vete faktin qe permenda dhe mesiper qe vajza ka qene afer me familjen* eshte mese e kuptueshme dhe e pranueshme qe ajo te qaje. Ndersa sot eshte me ndryshe pasi edhe vete dasman nuk e kane lezetin e dikurshem...Sot nuk i ben pershtypje kujt a qan kur martohesh* biles edhe po qave thojne "shif kjo po ban demek se u mallengjy"* kuptohet jo gjithmone.
Personalisht sjam e martume por sdi ca ka me ken ajo dite kur te martohem se un qaj kur shof nuse tu qa* lere pastaj te jem vet nusja
__________________
Quod me nutrit, me destruit!
YanYan Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 08-02-11, 16:44   #154
Hajra
Guest
 
Postime: n/a
Gabim Titulli: Pse qajne vajzat diten e marteses?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga YanYan Shiko postimin
Sa pashe kete temen mu kujtu ajo shprehja "idhnim pa gaz e gzim pa vaj ska".
Me perpara shume gjera kan qene ndryshe* qofte edhe brenda familjes. Vajzat kane qene edhe me te lidhura me familjen sesa jane sot. I jane perkushtuar me shume asaj e sebashku kane kaluar veshtiresi e varferi qe i ka bashkuar. Edhe zakonet kan luajtur nje rol te rendesishem sepse ka qene pjese e dasmes qe nusja me qa. Eshte komentuar prapa nga plakat fillimisht dhe pastaj edhe nga te tjere nqs nusja ska derdhur lot. Por per vete faktin qe permenda dhe mesiper qe vajza ka qene afer me familjen* eshte mese e kuptueshme dhe e pranueshme qe ajo te qaje. Ndersa sot eshte me ndryshe pasi edhe vete dasman nuk e kane lezetin e dikurshem...Sot nuk i ben pershtypje kujt a qan kur martohesh* biles edhe po qave thojne "shif kjo po ban demek se u mallengjy"* kuptohet jo gjithmone.
Personalisht sjam e martume por sdi ca ka me ken ajo dite kur te martohem se un qaj kur shof nuse tu qa* lere pastaj te jem vet nusja

Thene shkurte ka pas me shume dashuri dhe respekt ndernjerzore* per mua eshte shume e natyrshme te qaje nje vajze kur del nga shtepia dhe familja qe e ka linde dhe ka rrite* nga ai moment fillon nje etap tjeter e jetes.
  Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 08-02-11, 18:11   #155
thellenza
 
Anėtarėsuar: 12-05-08
Vendndodhja: Te pellumbi
Postime: 4,679
thellenza i pazėvėndėsueshėmthellenza i pazėvėndėsueshėmthellenza i pazėvėndėsueshėmthellenza i pazėvėndėsueshėmthellenza i pazėvėndėsueshėmthellenza i pazėvėndėsueshėmthellenza i pazėvėndėsueshėmthellenza i pazėvėndėsueshėmthellenza i pazėvėndėsueshėmthellenza i pazėvėndėsueshėmthellenza i pazėvėndėsueshėm
Gabim AW: Pse qajne vajzat diten e dasmes se tyre?

qaa spo din edhe ti* Zoti hajr e boft*

Qysh mos me qajt more* kur shkojsh prej shpis tande n'shpin e huj.. asi prej shpis te huj ne shpine tande** vete fakti pse ndron vend te ben te merzitesh..se lej mo..
__________________
100% vetevetja!
Kush ka zemer, ka edhe krah.
thellenza Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 09-02-11, 10:32   #156
Makresh
 
Avatari i Makresh
 
Anėtarėsuar: 12-01-09
Vendndodhja: ..
Postime: 5,781
Makresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Pse qajne vajzat diten e dasmes se tyre?

Jo be s'kajn* vec ulurojn qashtu* ju ka met si tradit :p
__________________
La ilahe il-lall-llah - Nuk ka Zot tjetėr pėrveē Allahut !
Makresh Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 09-02-11, 12:22   #157
Gentiani
...
 
Avatari i Gentiani
 
Anėtarėsuar: 27-06-04
Vendndodhja: Luginen e dashurise !
Postime: 3,888
Gentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Pse qajne vajzat diten e dasmes se tyre?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Makresh Shiko postimin
Jo be s'kajn* vec ulurojn qashtu* ju ka met si tradit :p
une kam kujtuar qe e kane prej gezimit qe kur te ikin do thone oh ē`u kenaqem ku di gjo more une* vetem mendim qishtu ishte
__________________
Unė nuk jam i pari, por jam Nr.1 !kėte qė po e shkruaj e din edhe ti !!!

...sikur une te isha ti, me miliona here do i lutesha Zotit te jam une !!!

http://www.youtube.com/watch?v=HV5GQkDbKpM
Gentiani Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 09-02-11, 12:35   #158
Makresh
 
Avatari i Makresh
 
Anėtarėsuar: 12-01-09
Vendndodhja: ..
Postime: 5,781
Makresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Pse qajne vajzat diten e dasmes se tyre?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Gentiani Shiko postimin
une kam kujtuar qe e kane prej gezimit qe kur te ikin do thone oh ē`u kenaqem ku di gjo more une* vetem mendim qishtu ishte
OoooOooo Uuuuuuu Uhuuuuhuhuhuhu qe sa thojn e kem prit kete dit uuuuu ahahahahahahahaaaa
Qe thojke babloki jem : Puna e grave mo
__________________
La ilahe il-lall-llah - Nuk ka Zot tjetėr pėrveē Allahut !
Makresh Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 09-02-11, 12:43   #159
Gentiani
...
 
Avatari i Gentiani
 
Anėtarėsuar: 27-06-04
Vendndodhja: Luginen e dashurise !
Postime: 3,888
Gentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Pse qajne vajzat diten e dasmes se tyre?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Makresh Shiko postimin
OoooOooo Uuuuuuu Uhuuuuhuhuhuhu qe sa thojn e kem prit kete dit uuuuu ahahahahahahahaaaa
Qe thojke babloki jem : Puna e grave mo

po pra* sa e sa e kemi prite... e erdhe kjo dite* e erdhe kjo dite Heuuuuuuuuuu e Heuuuuuuuuuuuuuu
__________________
Unė nuk jam i pari, por jam Nr.1 !kėte qė po e shkruaj e din edhe ti !!!

...sikur une te isha ti, me miliona here do i lutesha Zotit te jam une !!!

http://www.youtube.com/watch?v=HV5GQkDbKpM
Gentiani Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 09-02-11, 16:01   #160
Elina
DAHA-SUPERADMYNISTRATORE
 
Avatari i Elina
 
Anėtarėsuar: 14-03-07
Vendndodhja: Fairytopia
Postime: 14,093
Elina i pazėvėndėsueshėmElina i pazėvėndėsueshėmElina i pazėvėndėsueshėmElina i pazėvėndėsueshėmElina i pazėvėndėsueshėmElina i pazėvėndėsueshėmElina i pazėvėndėsueshėmElina i pazėvėndėsueshėmElina i pazėvėndėsueshėmElina i pazėvėndėsueshėmElina i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Pse qajne vajzat diten e dasmes se tyre?

Paj kur po e di qe kam me u martu....qitash po m'kahet e leje ne diten e marteses!
__________________
Kur ndegjoj qe vdes ne bote,
Nje njeri i Vendit Tim,
Jam ne zemer i piklluar,
Vdes nje cope e shpirtit tim.

Dr. Ibrahim Rugova
Elina Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 09-02-11, 21:13   #161
Murgesha
Administratorėt
 
Avatari i Murgesha
 
Anėtarėsuar: 24-10-03
Vendndodhja: Diku nėpėr botė....
Postime: 40,346
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Pse qajne vajzat diten e dasmes se tyre?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Elina Shiko postimin
Paj kur po e di qe kam me u martu....qitash po m'kahet e leje ne diten e marteses!
Bile jo vetem 3 dite si e kem adet po qaj se paku 3 muaj* se patjeter do marresh ndonje qe do te thot veq ke ba qe ke kajt hahahahaahahahahahahahahaha.
__________________
Mė duaj ose mė urrej, sepse qė tė dyja janė nė favorin tim. Nėse mė do, do jem gjithnjė nė zemren tėnde, nėse mė urren do jem gjithmonė nė mendjen tėnde!
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 10-02-11, 01:08   #162
tipi engjellor
tipi engjellor
 
Avatari i tipi engjellor
 
Anėtarėsuar: 30-03-10
Vendndodhja: aty ku jeton dashuria
Postime: 14,540
tipi engjellor e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: Pse qajne vajzat diten e dasmes se tyre?

oooo qajne se ma nuk kane me lu guralec
tipi engjellor Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 10-02-11, 14:28   #163
desert
Great Challenger
 
Avatari i desert
 
Anėtarėsuar: 25-08-08
Vendndodhja: Gjermani
Postime: 4,419
desert i pazėvėndėsueshėmdesert i pazėvėndėsueshėmdesert i pazėvėndėsueshėmdesert i pazėvėndėsueshėmdesert i pazėvėndėsueshėmdesert i pazėvėndėsueshėmdesert i pazėvėndėsueshėmdesert i pazėvėndėsueshėmdesert i pazėvėndėsueshėmdesert i pazėvėndėsueshėmdesert i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Pse qajne vajzat diten e dasmes se tyre?

po ku te mos qajne kur iden nuk e kane pas se ku po shkojne e mbi te gjitha me kend ka me kalu cdo nate e dite!
__________________
There are three types of people in this world: those who make things happen, those who watch things happen and those who wonder what happened.
desert Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 10-02-11, 15:13   #164
Albonita
CroChicca & Gucci.
 
Avatari i Albonita
 
Anėtarėsuar: 09-12-07
Vendndodhja: Aty ku ndihem mire -->Split
Postime: 28,831
Albonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Pse qajne vajzat diten e dasmes se tyre?

Mos i kuptosha disa shenime..!

Kur te mirret nje vendim Mendojse se secila e din se kan po merr edhe me kan do jeton..ather ska me cait more...edhe perj familjes askush mezor nuk ju largon.... krejt behet me vetdeshire..ather pse me cait!??
__________________
Per Familje jap Jeten......Per Dashurine Shkatrroj Boten!!
Albonita Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 10-02-11, 15:18   #165
roadrunner
Shote Galica
 
Avatari i roadrunner
 
Anėtarėsuar: 07-09-09
Vendndodhja: N'dor t'dades tem
Postime: 9,779
roadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Pse qajne vajzat diten e dasmes se tyre?

o ktyniher kan kajt* ku mos me kajt* kur se kan dit qka po merr* tu thon ishalla sosht qaj buzelli barkmadh....


__________________
Nuk kam firme, jam fukara

Kosova, vendi me romantik ne bote. Te gjithe ta mbajn qirin :D.
roadrunner Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 03:20.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.