Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shoqėria > Gruaja dhe Familja
Emri
Fjalėkalimi
Gruaja dhe Familja Inkuadrimi i gruas nė jeten shoqerore, jeta bashkeshortore, femijetPėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 10-02-11, 20:25   #166
Hajra
Guest
 
Postime: n/a
Gabim Titulli: Pse qajne vajzat diten e dasmes se tyre?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga roadrunner Shiko postimin
o ktyniher kan kajt* ku mos me kajt* kur se kan dit qka po merr* tu thon ishalla sosht qaj buzelli barkmadh....
o dreq je ti valla hahahahahahahahah......
  Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 10-02-11, 20:29   #167
valiii
 
Anėtarėsuar: 24-12-06
Postime: 3,777
valiii e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: Pse qajne vajzat diten e dasmes se tyre?

Krejt forre i kane :P. Ne njeren ane menxi s'presin mi "m'bete dikujna n'dere" e tonashile kishemile na po qajme.
valiii Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 10-02-11, 21:56   #168
Guri i madh
Kafir Arrnaut
 
Avatari i Guri i madh
 
Anėtarėsuar: 28-08-05
Vendndodhja: nė klysyr
Postime: 14,638
Guri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek Guri i madh
Gabim Titulli: Pse qajne vajzat diten e dasmes se tyre?

se qajn vajzat kur shkojn nuse ( rren koft se nuk kajn
__________________
Kosoven nuk e pret rreziku nga Serrbija po te mos e kishte PDKen e SHIKun e pikrishit Hashim thaqin
Guri i madh Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 11-02-11, 12:38   #169
Elina
DAHA-SUPERADMYNISTRATORE
 
Avatari i Elina
 
Anėtarėsuar: 14-03-07
Vendndodhja: Fairytopia
Postime: 14,093
Elina i pazėvėndėsueshėmElina i pazėvėndėsueshėmElina i pazėvėndėsueshėmElina i pazėvėndėsueshėmElina i pazėvėndėsueshėmElina i pazėvėndėsueshėmElina i pazėvėndėsueshėmElina i pazėvėndėsueshėmElina i pazėvėndėsueshėmElina i pazėvėndėsueshėmElina i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Pse qajne vajzat diten e dasmes se tyre?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga valiii Shiko postimin
Krejt forre i kane :P. Ne njeren ane menxi s'presin mi "m'bete dikujna n'dere" e tonashile kishemile na po qajme.


Ose nuk e dime se me cfar dreqi duhet me qu jeten...
Elina Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 11-02-11, 15:03   #170
vjeshta
Thjeshtė ,njė zė!
 
Avatari i vjeshta
 
Anėtarėsuar: 01-05-05
Vendndodhja: neutrale
Postime: 25,049
vjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Pse qajne vajzat diten e dasmes se tyre?

Nese qane ne shtepin e babes gezimin e gjene ne shtepin e burrit .Po i bjen sikur* mbas shiut lind dielli .
__________________
Faleminderit qe ekziston !
vjeshta Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 11-02-11, 15:12   #171
tipi engjellor
tipi engjellor
 
Avatari i tipi engjellor
 
Anėtarėsuar: 30-03-10
Vendndodhja: aty ku jeton dashuria
Postime: 14,540
tipi engjellor e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: Pse qajne vajzat diten e dasmes se tyre?

veq zakon ka qene ashtu se normal tane diten rrejne aty ne sy te njerzve qe vijne aty duhet ne ate menyre me qajt kinse.....
tipi engjellor Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 11-02-11, 16:31   #172
roadrunner
Shote Galica
 
Avatari i roadrunner
 
Anėtarėsuar: 07-09-09
Vendndodhja: N'dor t'dades tem
Postime: 9,779
roadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėmroadrunner i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Pse qajne vajzat diten e dasmes se tyre?

po qashtu de osht :P...nusja 14 vjet* burri 41* hahahahahahaha ku mos me kajt* un nkonop isha virr a.....
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Hajra Shiko postimin
o dreq je ti valla hahahahahahahahah......
__________________
Nuk kam firme, jam fukara

Kosova, vendi me romantik ne bote. Te gjithe ta mbajn qirin :D.
roadrunner Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-02-11, 21:02   #173
Qika^Me^Kule
Prap e fshehur pase Teje.
 
Avatari i Qika^Me^Kule
 
Anėtarėsuar: 26-02-09
Vendndodhja: Aty me gjene , nen hijen Tende qe me le amanet !!
Postime: 13,735
Qika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Pse qajne vajzat diten e dasmes se tyre?

Ju them sincerishte.... sa postime ce kam lexu ketu.... aspak shumicen nuk i kuptoi... pse mundohen ce te shiten fraerica....??? cfare ndihen ato... ce pasan than nuk ces lot...??? a po ju duket dicka nenqmim apo??? apo... nga buallakinat ce i keni e nuk dini ndryshe si te behuni te huaja... aman leni budallaqet.... , sakt ce tani e ka pase puna e juve... vertet nuk keni per te cite as nje lot... se te gjitha jeni bashkeshorte te dikuite tani....

Vajzate qain.... dhe mendoi se kjo si tradite e jona asht.... edhe pse bukuroshket e f/d-s pasan than nuk qaim kjo ren asht.... ende qain.... perderisa..... kam pa.... vet... duke qar... kjo asht shum e vertete....

Qain sepse.... ka rite trupin ne ate vend ju largohen prinderve edhe pse sa do afro te jene me ta.... dhe ato ce mendoin pak me gjat.... se nuk do e ken kurr sic e kan pase rehatllakun tek prinderi pa dyshim ce do e gjein tek familie e re valla.... , sa do te jen te pasur e sa do te jete e lumtur nuk do e kete kurr sic tek familie a jote.....

Te mere malli me flete der ora 12:00 e dites sic ke flet tek mami....

Ani me ba me te celuar Vjehra zot shtepis hai.... hai... ce shum gjerave ju bieni per fetyre.... aghaghaghaghaghgha
Qika^Me^Kule Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 13-02-11, 16:53   #174
Dallandyshja_718
Malsore per jete!
 
Avatari i Dallandyshja_718
 
Anėtarėsuar: 17-10-08
Vendndodhja: Ne perendim... :D:)
Postime: 4,352
Dallandyshja_718 i pazėvėndėsueshėmDallandyshja_718 i pazėvėndėsueshėmDallandyshja_718 i pazėvėndėsueshėmDallandyshja_718 i pazėvėndėsueshėmDallandyshja_718 i pazėvėndėsueshėmDallandyshja_718 i pazėvėndėsueshėmDallandyshja_718 i pazėvėndėsueshėmDallandyshja_718 i pazėvėndėsueshėmDallandyshja_718 i pazėvėndėsueshėmDallandyshja_718 i pazėvėndėsueshėmDallandyshja_718 i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Pse qajne vajzat diten e dasmes se tyre?

A thue lojė e paskan a? Unė tuj mėnua se me t'vertet po qajne, ehhh artistet shqiptare, prap po thom hallall bile qe dijne me aktrua...Po sa loten e kam l'shua per ato shoqe kur martohshin, tash po m'vjen keq per atehere...
Nejse une askurr nuse me vell nuk jam ken (edhe pse jam e martume),
P.S. Vetem sherri qe nuk jam "aktore" e kam kapėrcy kėte ceremoni...


__________________
Me viēa nuk l’vrohet!
Dallandyshja_718 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 02:52.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.