Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shoqėria > Gruaja dhe Familja
Emri
Fjalėkalimi
Gruaja dhe Familja Inkuadrimi i gruas nė jeten shoqerore, jeta bashkeshortore, femijetPėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 24-08-04, 19:16   #31
Barbaroza
Miss Dardania 2004
 
Avatari i Barbaroza
 
Anėtarėsuar: 09-01-04
Vendndodhja: Nė zemėr tė Kosovės!
Postime: 12,508
Barbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga turisti
Pershendetje krejtve ketu.Pse eshte ashtu,une nuk e di-ndoshta adeti....Dikush thot se " qajne prej gezimit qe shkojne te burri",por une mendoj nese flasim realisht,kane arsye te qajne,sepse asgje nuk behet njesoj.Shkuarja te burri dmth nji jete te re,nuk je te familja jote,krejt gjerat ndryshojne,kur te vijsh te ema,do te vish me plot femijte,aty do ti gjejsh kunatat e reja-kenga e re,do ta ndijne vehten si te huaja.....dhe plot,plot arsye per te qare...une i deshiroj nuseve me pak lotet- me shume fat. :P
:cry: :cry: :cry:
__________________
"Do all the good you can,
by all the means you can,
in all the ways you can,
in all the places you can
at all the times you can,
to all the people you can,
as long as ever you can".
Barbaroza Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 24-08-04, 20:48   #32
Tomori
 
Anėtarėsuar: 22-06-04
Postime: 11,663
Tomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Pse! Po dihet se qajne prej gzimi thone shyqyr zotit qe gjeta burr hehehe se kohen e sodit esht veshtir me gjet burr se konkurenca esht e madhe te ju vajzat jeni me shumic 75% jeni vajza vallahi diferenca madhe 25%djem me 75%vajza e su mos tqaje prej gzimit hehehe qfar me ba ashtu ka ardhe koha....
Tomori Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 24-08-04, 20:54   #33
Barbaroza
Miss Dardania 2004
 
Avatari i Barbaroza
 
Anėtarėsuar: 09-01-04
Vendndodhja: Nė zemėr tė Kosovės!
Postime: 12,508
Barbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Tomori
Pse! Po dihet se qajne prej gzimi thone shyqyr zotit qe gjeta burr hehehe se kohen e sodit esht veshtir me gjet burr se konkurenca esht e madhe te ju vajzat jeni me shumic 75% jeni vajza vallahi diferenca madhe 25%djem me 75%vajza e su mos tqaje prej gzimit hehehe qfar me ba ashtu ka ardhe koha....
Tomori mor Tomori,une nuk ju kuptova pse djem paska vetem 25%???Athua nenat dhe bijat tona nuk po lindin djem mė apo ai 75% i djemave kane martuar te huajat dhe puna paska mbetur qe ne t'i gezohemi"gjetjes"se nje burri a???
Une personalisht,do te isha e lumtur vetem nese do e gjeja nje djale veq per veten,pa e ndare me aske tjeter,perndryshe parapelqej te mbes keshtu siq jam(pa telashe )
__________________
"Do all the good you can,
by all the means you can,
in all the ways you can,
in all the places you can
at all the times you can,
to all the people you can,
as long as ever you can".
Barbaroza Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 24-08-04, 21:26   #34
Tomori
 
Anėtarėsuar: 22-06-04
Postime: 11,663
Tomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Barbaroza
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Tomori
Pse! Po dihet se qajne prej gzimi thone shyqyr zotit qe gjeta burr hehehe se kohen e sodit esht veshtir me gjet burr se konkurenca esht e madhe te ju vajzat jeni me shumic 75% jeni vajza vallahi diferenca madhe 25%djem me 75%vajza e su mos tqaje prej gzimit hehehe qfar me ba ashtu ka ardhe koha....
Tomori mor Tomori,une nuk ju kuptova pse djem paska vetem 25%???Athua nenat dhe bijat tona nuk po lindin djem mė apo ai 75% i djemave kane martuar te huajat dhe puna paska mbetur qe ne t'i gezohemi"gjetjes"se nje burri a???
Une personalisht,do te isha e lumtur vetem nese do e gjeja nje djale veq per veten,pa e ndare me aske tjeter,perndryshe parapelqej te mbes keshtu siq jam(pa telashe )
Barbaroz Barbaroz pse po dvjen inati se jeni me shumic...e ka ra puna siq thua ty paska mbetur qe ne t'i gezohemi"gjetjes"se nje burri a???
E por qfaj kam un moj Barbaroz ashtu ka ra situata mos u inatos kot se kjo bela nuk esht bela se nuk vlen per ty po kjo taksirat esht taksirati i pergjithshem per ju femrat hehehe prandaj kur tmartohen vajzat jo vetem me qajte por duhet edhe me piskllu prej gzimit e t"thun e shyqyr o zot qe ma bane me nafak te gjej burr hahahahaha
Tomori Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 27-08-04, 21:09   #35
adonisi_pr
 
Anėtarėsuar: 06-01-04
Vendndodhja: prishtin
Postime: 4
adonisi_pr e ka pezulluar reputacionin
Gabim

pse qajn vajzat kjo ka qen zakon tek shqiptaret ne kohrat e vjetra dhe ka mbijetuar deri me sod por gati esht ka zhduket se perpara rall vajzat jan martuar me deshiren e tyre por me deshiren e prindve mandje ne nje mosh shum te re dhe pa e dit se ku po shkon dhe me kend dote kaloj jeten me nje burr dy her mate vjeter apo menje qe kurr nuk ka mujt me dasht e shum sende tjera por du me ju tregu nje rast kur isha femi ne moshen 10 vjeqare u martua qika e agje dhe kur filloj te qaj ish dite shtin dita e grave apo qikav ajo filloj te qaj me shami ne kok dhe un mendoja se po qan aq shum sa qe fillova te gjitha grat dhe qikat qe kishin ardh aty ti urreja por kur ato shkun dhe mbetem vetum antaret e shtepis erdhi edhe nje kojshike dhe ajo u qu filloj te qaj dhe e mori njgruk dhe kur e hoqi shami un vrejta se nuk kish lot dhe vetum po bente se po qan e ne fakt ajo nuk kish pas qajt e thash me veti kesh tu qajt edhe un e kjo nuk paska qajt fare ju pershendes ndoshta e zgata pak tung
adonisi_pr Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 05-10-04, 22:11   #36
Murgesha
Administratorėt
 
Avatari i Murgesha
 
Anėtarėsuar: 24-10-03
Vendndodhja: Diku nėpėr botė....
Postime: 40,346
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim

E pse qajnė bre kur duhet tė gėzohen????
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 07-10-04, 15:48   #37
kulleri
 
Anėtarėsuar: 02-10-04
Vendndodhja: KOSOV/FERIZAJ
Postime: 30
kulleri e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek kulleri Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek kulleri
Gabim hi

sepse me duhet me ithan fund :twisted: aventurave
__________________
JU PERSHENDES TE GJITHVE
kulleri Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 07-10-04, 16:08   #38
Murgesha
Administratorėt
 
Avatari i Murgesha
 
Anėtarėsuar: 24-10-03
Vendndodhja: Diku nėpėr botė....
Postime: 40,346
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: hi

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga kulleri
sepse me duhet me ithan fund :twisted: aventurave

Jo bre nuk mundet me qenė ky shkaku.
Se aventuristet munden me i vazhdu prapė aventurat.
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 07-10-04, 16:23   #39
kulleri
 
Anėtarėsuar: 02-10-04
Vendndodhja: KOSOV/FERIZAJ
Postime: 30
kulleri e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek kulleri Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek kulleri
Gabim hi

por ateher po e trathton
__________________
JU PERSHENDES TE GJITHVE
kulleri Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 07-10-04, 16:28   #40
Murgesha
Administratorėt
 
Avatari i Murgesha
 
Anėtarėsuar: 24-10-03
Vendndodhja: Diku nėpėr botė....
Postime: 40,346
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: hi

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga kulleri
por ateher po e trathton
Normal de.
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 07-10-04, 16:29   #41
Krokodilli
 
Anėtarėsuar: 04-10-04
Vendndodhja: Australia-Prishtine
Postime: 3,019
Krokodilli e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Krokodilli
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Vera
Murgesha te pershendes dhe lidhur me kete qe pse qajn qikat kur te shkojn te buri, une mendoj qajn se kurr me qika nuk behen dhe normal qe ndahen nga familja dhe nuk e kan me at lirin ndoshta qe e kan pas tek prindrit por duhet me iu permbajt disa rregullave qe i kerkon martesa.


Vera
ju pershendes,, i lexova pothuaj te gjitha pergjegjet e forumisteve por kjo mu duk me e arsyeshmja se perse qajn vajzat kur te martohen

pershendetje Vera
__________________
Get Rich Or Die Trying
Krokodilli Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 07-10-04, 21:32   #42
ShEjToNkA
______________
 
Avatari i ShEjToNkA
 
Anėtarėsuar: 11-07-04
Vendndodhja: Nė Zemėr tė...??!!!
Postime: 20,025
ShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Vetė fakti se po ndahėt nga shtėpia nė tė cilėn u lindė dhe u rritė ku kaloi kohėn mė tė mirė tė jetės ,ku kaloi qastėt me tė mira tė fėmijėris, besa ditė tė vėshtira dhe tė bukura edhe tė vajzėris.
Si dhe po ndahėt nga njerzitė mė tė dashruė ,nė kėtė rastė prindėrit (qė janė tė pazevendėsueshėm), vllezėrit ,motratė si dhe tėrė famijla ku me tė cilėt u rritė ,dhe po ndahėt nga njė rrethė nė tė cilin u ritė dhe i pati tė gjitha tė njohura.Dhe po shkonė nė njė fisė dhe shtėpi tjetėr me zakone dhe rregulla tė tjera, tė cilatė duhėt t'i mėsio s'i po tė lindė pėr sė dyti. Nė njė familje tė pa njohurė.
Po ia kthenė tėrė asajė kohė tė artė shpinėn, ndajė edhe lotėt s'kan qare pa dalė ,dhe patjerė se do qanė o deshe o s'deshe kur t'i kujton nė atė moment tė gjitha kėto ,dalin lotėt qė s'mundesh t'i ndalėsh!
__________________
Korrektėsia ėshtė gjėja mė hyjnore nė shpirtin e njeriut!
ShEjToNkA Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 09-10-04, 09:37   #43
mr_beni
 
Anėtarėsuar: 16-05-04
Vendndodhja: ne hėn
Postime: 371
mr_beni e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek mr_beni
Gabim

Por kan pasur te drejt per te qar sepse pas gjith asaj kohe qe kan kaluar me familien e tyre sa do e fort me qen nuk mundet pa qar, veq shyqyr ma nuk po qajn ma se na shashtrisėshin valla
mr_beni Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-10-04, 13:40   #44
Kaltrushi
 
Anėtarėsuar: 07-10-04
Vendndodhja: germany
Postime: 2,285
Kaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIP
Gabim

sepse i bin pishman. hhehehehhe

jo per seriozitet mendoj se do tju mungoj familja por me se shumti mamaja. Edhe une do te qaja sepse do te me kishte mungu nena edhe pa shkuar ende te burri. Prej kesaj teme me lind nje ide e re. Faliminderit murgesha. te pershendes.

tung dhe vazhdoni te shkruni
Kaltrushi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-10-04, 13:44   #45
Kaltrina
 
Anėtarėsuar: 12-01-04
Vendndodhja: Prishtinė
Postime: 733
Kaltrina i pazėvėndėsueshėmKaltrina i pazėvėndėsueshėmKaltrina i pazėvėndėsueshėmKaltrina i pazėvėndėsueshėmKaltrina i pazėvėndėsueshėmKaltrina i pazėvėndėsueshėmKaltrina i pazėvėndėsueshėmKaltrina i pazėvėndėsueshėmKaltrina i pazėvėndėsueshėmKaltrina i pazėvėndėsueshėmKaltrina i pazėvėndėsueshėm
Gabim !

Hej njerez hala sjam martu, kur te martohna ju tregoj , le te tregon dikush qe e ka provu kete :roll:

pershendetje


__________________
Nuk eshte e bukur, ajo qe eshte e bukur, por ajo qe ju pelqen !!!
Kaltrina Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 03:08.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.