Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Tė ndryshme > Moda & Estetika
Emri
Fjalėkalimi
Moda & Estetika Bukuria dhe estetika, veshjet, modelet mė tė reja shqiptare e botėrore.Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 19-03-07, 17:12   #421
Preshevar
Banned
 
Anėtarėsuar: 13-12-05
Postime: 7,844
Preshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Un vishem si taliban aaaah sa kan qef do po, JO.. (shaka)

Vishem elegant sipas vendit, kohės dhe situatės..,
Preshevar Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 23-03-08, 13:35   #422
Linka_pz
E pandryshueshme
 
Avatari i Linka_pz
 
Anėtarėsuar: 08-03-07
Vendndodhja: Ne Qytetin Historik
Postime: 12,347
Linka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėm
Gabim Cilin lloj tė veshjeve preferoni mė shumė ?!

Cilen lloje veshje preferoni me shume ....

Elegante ,
Sportive,
Ekstravagante etj....

Pra cila eshte veshja apo stili juaj
qe preferoni me shume ,kur dilni .

Une per vete ,kur jam ne shtepi preferoj veshje sportive ,ndersa kur dal diku kam deshire te vesh rroba elegante .,mirepo ne pergjithesi jam me shume tip Sportiv dhe pelqej kete lloj veshje .....
...kurse prej rrobave preferencat e mia jane me shume Jeans-et ...

Po ju ,jepni mendimin tuaj ?

__________________
Thjeshtesia dhe modestia i ben njerezit me te perparuar.
.....................................
“Nė jetė, duhet pasur vullnet e durim – tė mirat vijnė pastaj”
...................................
Happiness in intelliggent people is the rarest thing I know!
Linka_pz Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 25-03-08, 08:44   #423
Prishtinasja_
 
Avatari i Prishtinasja_
 
Anėtarėsuar: 15-06-05
Vendndodhja: Larg Prishtines
Postime: 11,617
Prishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Cilin lloj tė veshjeve preferoni mė shumė ?!

Per vete kur dal diku dhe kur jam ne pune e preferoj me shume elegancen !

Kurse kur jam ne shtepi....sa ma thjesht !
__________________
Rendesia e njeriut nuk matet me vendin qe ai ze,por me boshllėkun qe krijon kur ai iken....!!!!
Prishtinasja_ Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 25-03-08, 19:56   #424
DritonPR
 
Anėtarėsuar: 28-11-06
Postime: 1,824
DritonPR i respektuarDritonPR i respektuarDritonPR i respektuarDritonPR i respektuarDritonPR i respektuarDritonPR i respektuar
Gabim Titulli: Cilin lloj tė veshjeve preferoni mė shumė ?!

allahile pash gramatiken, a zor e keni me shkru "farmerka, miniqa, qorapa" sesa me fjale elegante, ekstravaganze, seksi...elegante munet me kan krejt veshjet qy, sqaroni pak cka po shkruni se si speca te djegjt jeni bo
DritonPR Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 25-03-08, 20:02   #425
SANTANA-29
-Shum i Thjeshte-
 
Avatari i SANTANA-29
 
Anėtarėsuar: 26-09-06
Vendndodhja: FRANKFURT
Postime: 16,506
SANTANA-29 i pazėvėndėsueshėmSANTANA-29 i pazėvėndėsueshėmSANTANA-29 i pazėvėndėsueshėmSANTANA-29 i pazėvėndėsueshėmSANTANA-29 i pazėvėndėsueshėmSANTANA-29 i pazėvėndėsueshėmSANTANA-29 i pazėvėndėsueshėmSANTANA-29 i pazėvėndėsueshėmSANTANA-29 i pazėvėndėsueshėmSANTANA-29 i pazėvėndėsueshėmSANTANA-29 i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Cilin lloj tė veshjeve preferoni mė shumė ?!

Ti djali i prishtines na jemi rrit ne nje vend te cilivizum e jo ne afrik me ja fut qerapa e speca te djegzt po folim nje gjuh letraro gramatikore se thot cima,,mos u ngut shum,,,,se qka nuk ka ne deti,, ,,,hahahahahahahhahaha,,Mos harro letraro gramatikore,,,,
__________________
C'do dite zgjohem me nje mendim te ri me mall,pendim apo zemerim
ky eshte vec fillimi i dites por asgje nuk ka kuptim.
SANTANA-29 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 26-03-08, 18:22   #426
Prishtinasja_
 
Avatari i Prishtinasja_
 
Anėtarėsuar: 15-06-05
Vendndodhja: Larg Prishtines
Postime: 11,617
Prishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Cilin lloj tė veshjeve preferoni mė shumė ?!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga DritonPR
allahile pash gramatiken, a zor e keni me shkru "farmerka, miniqa, qorapa" sesa me fjale elegante, ekstravaganze, seksi...elegante munet me kan krejt veshjet qy, sqaroni pak cka po shkruni se si speca te djegjt jeni bo
Na i marrsh ti neve te ligat qy...

Pantolla elegant, bluza elegante, ndonjehere edhe Jeans, Kepuca elegante me take(shtiklla),etj etj !

A po ta rrok tash...?
__________________
Rendesia e njeriut nuk matet me vendin qe ai ze,por me boshllėkun qe krijon kur ai iken....!!!!
Prishtinasja_ Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 28-03-08, 16:29   #427
DritonPR
 
Anėtarėsuar: 28-11-06
Postime: 1,824
DritonPR i respektuarDritonPR i respektuarDritonPR i respektuarDritonPR i respektuarDritonPR i respektuarDritonPR i respektuar
Gabim Titulli: Cilin lloj tė veshjeve preferoni mė shumė ?!

Santana tybe te koke kan student i urte ti, paske kon skllav i arsimtares gjuhes shqipe, une shpulla kom honger edhe su kon keq.

Prishtinasja allahile a anglisht po mundohesh me me fol aaaa.. "pantolla elegante" "blluzha elegante" mujn me kan cfare dush, keshtu se jeans qe ki thon kuptohet ajo
DritonPR Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 29-03-08, 21:49   #428
hasanmehmeti
 
Avatari i hasanmehmeti
 
Anėtarėsuar: 22-03-05
Vendndodhja: Dunja
Postime: 2,146
hasanmehmeti i pazėvėndėsueshėmhasanmehmeti i pazėvėndėsueshėmhasanmehmeti i pazėvėndėsueshėmhasanmehmeti i pazėvėndėsueshėmhasanmehmeti i pazėvėndėsueshėmhasanmehmeti i pazėvėndėsueshėmhasanmehmeti i pazėvėndėsueshėmhasanmehmeti i pazėvėndėsueshėmhasanmehmeti i pazėvėndėsueshėmhasanmehmeti i pazėvėndėsueshėmhasanmehmeti i pazėvėndėsueshėm
Send a message via Skype™ to hasanmehmeti
Gabim Titulli: Cilin lloj tė veshjeve preferoni mė shumė ?!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Preshevar
Un vishem si taliban aaaah sa kan qef do po, JO.. (shaka)

Vishem elegant sipas vendit, kohės dhe situatės..,
hahaha talibani i msheft sa kesh tu u gezue .Hajt se veshem une ashtu ne vend tendin.I kom ban Koleksion teshat e talibaneve te shpija,nese te duhen ndoj pare me trego ;)

Perndryshe gjithe me Trenerka me gjeni (perveq gjumit dhe punes).
__________________
Faik Konica:"Po mos te ishte islami shqiptaret do te ishin me shume ne numer po jo shqiptar"

"Me tė vėrtet fjalėt tona do tė qėndrojnė tė vdekura pėrderisa ne nuk do tė vdesim pėr qėshtjen e tyre keshtu qė ato tė mbesin tė gjalla midis tė gjallėve”

"Nena" Tereze:‘Ami Bharater Bharat Amar’ (‘I am Indian and India is mine’) Une jam indiane dhe India eshte imja.
hasanmehmeti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 30-03-08, 01:34   #429
Preshevar
Banned
 
Anėtarėsuar: 13-12-05
Postime: 7,844
Preshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Cilin lloj tė veshjeve preferoni mė shumė ?!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga hasanmehmeti
hahaha talibani i msheft sa kesh tu u gezue .Hajt se veshem une ashtu ne vend tendin.I kom ban Koleksion teshat e talibaneve te shpija,nese te duhen ndoj pare me trego ;)

Perndryshe gjithe me Trenerka me gjeni (perveq gjumit dhe punes).
Hahahahaa, ho de saber e salamet se si t'shkoj ne KS vishem me tesha kombtare ala talibane hahahahaa! Un i kam te gjitha vetem turban spo kam, se di, m'doket qe kryt e madh pak e hala sun gjeta hahahahahaaa,

Perkundrazi talibansit ma nalt, trenerka s'veshi kurr, sidomos asine Adidas me vija t'bardha si jazbaci qe eshte bo gati "Veshje Kombtare"

Perndryshe qashtu si postimi i me parshem prap vishem, Elegant & Classic, e n'shpi, si n'shpi mo
Preshevar Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 30-03-08, 02:51   #430
barbarella
augusta
 
Avatari i barbarella
 
Anėtarėsuar: 28-03-08
Vendndodhja: on ice and from fire....called land
Postime: 35
barbarella i vlerėsuar jo keq
Smile Titulli: Cilin lloj tė veshjeve preferoni mė shumė ?!

casual,casual dhe prape casual


__________________
jeto sot,harroje te nesermen
barbarella Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 02:07.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.