Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Tė ndryshme > Pėrshėndetje dhe Urime
Emri
Fjalėkalimi
Pėrshėndetje dhe Urime Uroni ditėlindjet, festat, fejesat(?)... 
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Prev Postimi Mėparshėm   Postimi Tjetėr Next
Vjetėr 29-05-12, 20:55   #11
lirik
 
Anėtarėsuar: 09-02-07
Postime: 13,326
lirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėm
Gabim AW: Titulli: lirik

Po e pranoj se ktu nganjiher motivohem frymzohem nga disa inspirime
qe me linden-

dhe kam shkruar besoj s e e kuptoni krijuesin autprin
njeriun qe shkruan vargje frymzimi -
Frymzimi me lindė ne vende te ndryshme ne vizita te ndryshme
njė dit nga nji piktur e bukur me frymzoj u frymzova ishte shum e bukur
dhe shkrauajta vargje pra mvaret s e ku frymzohet njeriu ne qfar disponimi.Edhe kėtu kam shkruar disa vargje Poashtu ndersa ne nji forum teter isha ather para dy vitesh dhe krijova disa vargje te bukura
ne baz te nji frymzimi pra frymzimet ndikojne

e ne nji rast njeriu fryzohet -ose nga nji lule apo nga nji bukuri
nga nji qerpik vetull ose dispoonim
nga nji paraqitje nga nje natyrė nga nji ngjarje kshtu e ka ai q e krijon-
ju pershendes te nderuar bashkatdhetarė
pershendes ninelen jeni te mrekullueshem
nje pjes e e madhe e forumistve


i juaji liriku

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga lirik : 29-05-12 nė 20:56
lirik Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
 


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 14:10.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.