Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Politika & Shtypi > Politika
Emri
Fjalėkalimi
Politika Diskutime tė qeta e konstruktive rreth politikės dhe politikanėve...Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 23-02-10, 14:44   #1
fadil
 
Anėtarėsuar: 20-10-03
Postime: 1,152
fadil e ka pezulluar reputacionin
Gabim ORA vs LDK sebashku...!

Ora u shkri ne LDK. zyrtaret e LDK.se e priten me admirim kete levizje te nje partie qe nuk e ka lene sen te zeze pa thene per LDK.ne bile edhe krejt aktivitetin politik ne parlament e ka ber kunder LDK.se dhe Rugoves, qfar fytyre kan keta njerz te LDK.se apo skan fytyr fare.


fadil Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 23-02-10, 16:47   #2
bert
 
Avatari i bert
 
Anėtarėsuar: 31-05-09
Postime: 1,293
bert i vlerėsuar mirė
Gabim Titulli: ORA vs LDK sebashku...!

duhet te shkrihen te dyja dhe pjesetaret e tyre te arrestohen per vjedhje dhe korrupsion ndaj qytetareve te kosoves.
__________________
love is beautiful and has no price
bert Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 23-02-10, 19:06   #3
MemphiSx
ZoT DhE KrenaR
 
Avatari i MemphiSx
 
Anėtarėsuar: 11-12-03
Vendndodhja: StAteS Of GjAkOvA
Postime: 12,338
MemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek MemphiSx
Gabim Titulli: ORA vs LDK sebashku...!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga fadil
Ora u shkri ne LDK. zyrtaret e LDK.se e priten me admirim kete levizje te nje partie qe nuk e ka lene sen te zeze pa thene per LDK.ne bile edhe krejt aktivitetin politik ne parlament e ka ber kunder LDK.se dhe Rugoves, qfar fytyre kan keta njerz te LDK.se apo skan fytyr fare.

Ktyne moti ju ka hup ftyra,prej qe kan bo koalicion me t'pa ftyret...tash njejt eshte per ta! Kurgjo skan dallim ora prej pdk-s mos t'doket cudi najsen!!
__________________
Ndjehem krenar me ty Z.PRESIDENT....
MemphiSx Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 23-02-10, 22:32   #4
lirik
 
Anėtarėsuar: 09-02-07
Postime: 13,507
lirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: ORA vs LDK sebashku...!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga MemphiSx
Ktyne moti ju ka hup ftyra,prej qe kan bo koalicion me t'pa ftyret...tash njejt eshte per ta! Kurgjo skan dallim ora prej pdk-s mos t'doket cudi najsen!!
.................

s ka mbet tjeter veq me u shkri edhe pdk ja ne ldk se aak ja e
ora veq u shkri edge partia fshatare u shkri aty haaaaaaaaa
qudira kosovare
lirik Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 23-02-10, 22:54   #5
bert
 
Avatari i bert
 
Anėtarėsuar: 31-05-09
Postime: 1,293
bert i vlerėsuar mirė
Gabim Titulli: ORA vs LDK sebashku...!

nuk jane parti por klane kriminale qe vjedhin kosoven e varfer
__________________
love is beautiful and has no price
bert Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 23-02-10, 23:05   #6
Uragani_99
 
Anėtarėsuar: 17-02-09
Vendndodhja: Ne Oceanus Procellarum
Postime: 202
Uragani_99 e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: ORA vs LDK sebashku...!

Ora +LDK-ja= UTOPI................me nderime... ..Uragani_99
Uragani_99 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 23-02-10, 23:19   #7
ceceni
 
Anėtarėsuar: 07-02-10
Postime: 29
ceceni me shokė shumececeni me shokė shume
Gabim Titulli: ORA vs LDK sebashku...!

po duhet cuditur me popullin tone njeher i perkrahim dhe me pas i urrejm pdk ldk ora aak lereni shikone te ardhen tuaj se ashkush nuk po ju pyet a keni per te ngren e pir sepse ata kan

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga ceceni : 23-02-10 nė 23:20
ceceni Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 24-02-10, 01:15   #8
shfletuesi_
Djale Drenice
 
Avatari i shfletuesi_
 
Anėtarėsuar: 21-10-08
Vendndodhja: Nė vėndin e ngjarjeve
Postime: 20,920
shfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek shfletuesi_ Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek shfletuesi_ Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek shfletuesi_ Send a message via Skype™ to shfletuesi_
Gabim Titulli: ORA vs LDK sebashku...!

Pluhur syve popullit ose ju kan ber magjija te zeza ... te gjithe varg e vi i ke 1 sahan piiiiiiiiiiiiiiiih mjer ne qe grindemi per njerez qe mendojn vetem per vete.
__________________
Jeta eshte realitet jo virtualitet.

The End.
shfletuesi_ Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 27-02-10, 00:33   #9
Agroni22
 
Anėtarėsuar: 03-08-04
Vendndodhja: ku kom lindur
Postime: 3,929
Agroni22 e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: ORA vs LDK sebashku...!

E kom deshte LDK-ne deri kur ndrroi jete RUGOVA por prej si ai me nuk eshte mesin e te gjallve besomeni se LDK-ja po shkon drejt humneres e cila humner do ti shkateroj deri ne maksimum sepse te gjithe e dim se ORA ka qen parti e majte dhe tash automatikisht edhe LDK-ja po don mu ba e majte sepse projekti i FATMIR SEJDIUT eshte shkaterim i LDK-se dhe kete gati e ka me arrite sepse nje lider i cili partine e vet e bjen prej 45% ne 22% te votova ai lideri automatikisht u dufte me dhan dorehqje por ai eshte ala kryetar i ngrim ne beton te TITANIT shkupit , por fajin ma te madhe e kajn ata te cilet rin ne LDK sepse ne LDK SKA KURJGO MA RUGOVJANE .
__________________
dashuria nuk blihet por fitohet
dashuria nuk shitet por dhurohet
Agroni22 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 27-02-10, 00:36   #10
Guri i madh
Kafir Arrnaut
 
Avatari i Guri i madh
 
Anėtarėsuar: 28-08-05
Vendndodhja: nė klysyr
Postime: 14,638
Guri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek Guri i madh
Gabim Titulli: ORA vs LDK sebashku...!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga fadil
Ora u shkri ne LDK. zyrtaret e LDK.se e priten me admirim kete levizje te nje partie qe nuk e ka lene sen te zeze pa thene per LDK.ne bile edhe krejt aktivitetin politik ne parlament e ka ber kunder LDK.se dhe Rugoves, qfar fytyre kan keta njerz te LDK.se apo skan fytyr fare.


eeee more fadil zeza ksaj ores te veton surrojt kur ishi ne opozit e bythen ja lpijshi
__________________
Kosoven nuk e pret rreziku nga Serrbija po te mos e kishte PDKen e SHIKun e pikrishit Hashim thaqin
Guri i madh Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 28-02-10, 00:27   #11
bert
 
Avatari i bert
 
Anėtarėsuar: 31-05-09
Postime: 1,293
bert i vlerėsuar mirė
Gabim Titulli: ORA vs LDK sebashku...!

te dyja kane anetare kriminele dhe duhen shkrire.
__________________
love is beautiful and has no price
bert Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 28-02-10, 11:47   #12
Zeqiri
 
Anėtarėsuar: 28-07-09
Postime: 476
Zeqiri e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: ORA vs LDK sebashku...!

obert edhe jan tlidhun meshki ekan naj daj shka a najteze adicka po
Zeqiri Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 28-02-10, 21:15   #13
bert
 
Avatari i bert
 
Anėtarėsuar: 31-05-09
Postime: 1,293
bert i vlerėsuar mirė
Gabim Titulli: ORA vs LDK sebashku...!

te dyja keta parti duhen shkrire dhe anetaret arrestuar per vjedhjen dhe pasurimin ne kurriz te kosoves se varfer dhe martire. poshte ora, poshte ldk


__________________
love is beautiful and has no price
bert Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 18:18.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2022, Jelsoft Enterprises Ltd.