Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Zona e Argėtimit > Lojra zbavitėse
Emri
Fjalėkalimi
Lojra zbavitėse Lojra elektronike, Lojra tė ndryshme pa kufi.Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 18-02-12, 00:25   #181
lovely
SuperAdmunininistratore
 
Avatari i lovely
 
Anėtarėsuar: 04-12-07
Postime: 33,890
lovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Pėrgjigje logjike!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga selvija Shiko postimin
Ja qellove llapjani babe e bij ishin..

tjetra me radhe matimatikore por me shum logjik...


 • Njė plak dhe qeni i tij u nisėn pėr nė fshat ,

 • qė ishte 3 km larg.
  Ai ecte 1 km /orė . Qeni i tij vrapoi deri nė fshat dhe
  u kthye prapa te njeriu duke bėrė 9 km/ ore.

  Sa ishin larg nga fshati kur u takuan ata?

A kerkush s po e dini a?
__________________
*I keep your heart.. I keep it in my heart!*
lovely Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 18-02-12, 18:56   #182
Fshatari
 
Anėtarėsuar: 12-07-05
Postime: 7,962
Fshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: Titulli: Pėrgjigje logjike!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga lovely Shiko postimin
A kerkush s po e dini a?
Po qysh me dit bre lovely ! Paj ma s'pari qeni nuk asht qenie logjike! Nuk ka pergjigje logjike ne kete pyetje, jo!
Ah! edhe kjo selvija po na detyron me ec nga 4/5 klm kamb me ba hajgare me ne!
__________________
Vėrejtjet, sugjerimet,mesazhet i vė nė kėtė adresė :
http://fshatari.perso.neuf.fr/index.php?skeda=libri
Fshatari Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 19-02-12, 23:43   #183
Hajra
Guest
 
Postime: n/a
Gabim Titulli: Pėrgjigje logjike!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga selvija Shiko postimin
Ja qellove llapjani babe e bij ishin..

tjetra me radhe matimatikore por me shum logjik...

 • Njė plak dhe qeni i tij u nisėn pėr nė fshat ,
  qė ishte 3 km larg.
  Ai ecte 1 km /orė . Qeni i tij vrapoi deri nė fshat dhe
  u kthye prapa te njeriu duke bėrė 9 km/ ore.

  Sa ishin larg nga fshati kur u takuan ata?

....simbas qesaj logjikes tem te shnosh qe e kam, qeni po del fajtor, hahaha...

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga Hajra : 19-02-12 nė 23:53
  Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 30-03-12, 14:34   #184
Zero Cool
Administratorėt
 
Avatari i Zero Cool
 
Anėtarėsuar: 18-03-03
Vendndodhja: Netherland
Postime: 24,987
Zero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Pėrgjigje logjike!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga lovely Shiko postimin
A kerkush s po e dini a?
ncuks
__________________
Asgjė nuk ėshtė e pamundur. Pamundėsinė apsolute e shkakton mosdija jonė reale.
Zero Cool Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 30-03-12, 14:53   #185
DEA
***
 
Avatari i DEA
 
Anėtarėsuar: 29-04-04
Vendndodhja: Baden Württemberg
Postime: 14,745
DEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Pėrgjigje logjike!

une kisha thene 0


__________________
Prį, mallkue njaj bir Shqyptari, Qi ketė gjuhė tė Perendķs, Trashigim, qi na la i Pari, Trashigim s'i a lźn ai fmķs; Edhč atij i u thaftė, po, goja, Qi e perbuzė ketė gjuhė hyjnore; Qi n'gjuhė t'huej, kśr s'āsht nevoja, Flet e t'veten lźn mbas dore.
DEA Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 07:01.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.