Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Zona e Argėtimit > Votime & Sondazhe
Emri
Fjalėkalimi
Votime & Sondazhe Nėse keni njė pyetje dhe doni tė merrni edhe mendimin e vizitorėve tanė, kėtu mund ta postoni nė formėn e njė votimi.


Rezultati i Sondazhit : Cili qytet i ka femrat mė tė vyeshme (zonja e zonjusha)
1. Peja 35 16.06%
2. Prishtina 39 17.89%
3. Ferizaji 19 8.72%
4. Gjilani 33 15.14%
5. Vushtrria 12 5.50%
6. Mitrovica 23 10.55%
7. Prizreni 20 9.17%
8. Gjakova 17 7.80%
9. Tjetėr 20 9.17%
Votues: 218. Ju nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh


Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 29-02-12, 11:28   #601
Antika
 
Avatari i Antika
 
Anėtarėsuar: 05-03-09
Vendndodhja: ..n'kryeveni.
Postime: 1,909
Antika i pazėvėndėsueshėmAntika i pazėvėndėsueshėmAntika i pazėvėndėsueshėmAntika i pazėvėndėsueshėmAntika i pazėvėndėsueshėmAntika i pazėvėndėsueshėmAntika i pazėvėndėsueshėmAntika i pazėvėndėsueshėmAntika i pazėvėndėsueshėmAntika i pazėvėndėsueshėmAntika i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Cili qytet i ka femrat mė tė vyera (zonja e zonjusha)?

Nje shoqe imja ka banu ne konvikt gjate studimeve. Me pat thene qe, dhomat me te rregullta dhe femrat me te vyera jane ato te Gjilanit dhe Ulqinit . Nuk po tregoj per cilin regjion me tha se jane te papastra , e fjalet i kane te medha . Edhe une nuk besova, po qe , ashtu me tha shoqja qe njihte mire te gjitha regjionet
__________________
Mendjet e mėdha diskutojne idetė,
Mendjet mesatare diskutojnė ngjarjet,
dhe Mendjet e vogla diskutojnė Njerėzit!!

..sidoqoftė,mirėdita jetė!
Antika Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 29-02-12, 11:29   #602
lovely
SuperAdmunininistratore
 
Avatari i lovely
 
Anėtarėsuar: 04-12-07
Postime: 33,890
lovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Cili qytet i ka femrat mė tė vyera (zonja e zonjusha)?

Ku osht Llapi qituqene?
__________________
*I keep your heart.. I keep it in my heart!*
lovely Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 29-02-12, 11:31   #603
Skyfter
 
Avatari i Skyfter
 
Anėtarėsuar: 07-03-08
Postime: 3,241
Skyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėmSkyfter i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Cili qytet i ka femrat mė tė vyera (zonja e zonjusha)?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga lovely Shiko postimin
Ku osht Llapi qituqene?
Llapi esht republik e jo qytet
Skyfter Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 29-02-12, 11:32   #604
lovely
SuperAdmunininistratore
 
Avatari i lovely
 
Anėtarėsuar: 04-12-07
Postime: 33,890
lovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Cili qytet i ka femrat mė tė vyera (zonja e zonjusha)?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Skyfter Shiko postimin
Llapi esht republik e jo qytet

Demek ia paska kaperrcy gjakovs? Qaq, edhe ni gajle mu kry para dhjetorit hahahahahaha
__________________
*I keep your heart.. I keep it in my heart!*

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga lovely : 29-02-12 nė 11:35
lovely Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 25-06-12, 23:22   #605
LuLjaa
Ferizajlike
 
Avatari i LuLjaa
 
Anėtarėsuar: 06-03-07
Vendndodhja: Ngat Kojshive..
Postime: 32,348
LuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Cili qytet i ka femrat mė tė vyera (zonja e zonjusha)?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Arbenito Shiko postimin
Valla kur po e kqyri gruen teme ma e mira edhe ma e zonja prej krejtav po me duket, Ferizajlike osht!!
Keshtu qe nuk ka ma te zonja se Ferizajliket edhe Gilangjiket..
Boll mire paske than ti .. :D
__________________
● Dashuria vleresohet, aty ku shijohet ●
LuLjaa Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 27-06-12, 14:49   #606
Kaltrina
 
Anėtarėsuar: 12-01-04
Vendndodhja: Prishtinė
Postime: 733
Kaltrina i pazėvėndėsueshėmKaltrina i pazėvėndėsueshėmKaltrina i pazėvėndėsueshėmKaltrina i pazėvėndėsueshėmKaltrina i pazėvėndėsueshėmKaltrina i pazėvėndėsueshėmKaltrina i pazėvėndėsueshėmKaltrina i pazėvėndėsueshėmKaltrina i pazėvėndėsueshėmKaltrina i pazėvėndėsueshėmKaltrina i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: Cili qytet i ka femrat mė tė vyera (zonja e zonjusha)?

Prishtina normal...pa diskutim.
__________________
Nuk eshte e bukur, ajo qe eshte e bukur, por ajo qe ju pelqen !!!
Kaltrina Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 27-06-12, 17:28   #607
jEtA_1
My Eye
 
Avatari i jEtA_1
 
Anėtarėsuar: 01-01-07
Vendndodhja: Londer
Postime: 3,564
jEtA_1 i pazėvėndėsueshėmjEtA_1 i pazėvėndėsueshėmjEtA_1 i pazėvėndėsueshėmjEtA_1 i pazėvėndėsueshėmjEtA_1 i pazėvėndėsueshėmjEtA_1 i pazėvėndėsueshėmjEtA_1 i pazėvėndėsueshėmjEtA_1 i pazėvėndėsueshėmjEtA_1 i pazėvėndėsueshėmjEtA_1 i pazėvėndėsueshėmjEtA_1 i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Cili qytet i ka femrat mė tė vyera (zonja e zonjusha)?

Me marifet te zonjave dhe zonjushave te Prizrenit nuk ka si per pastim si per kuzhin pastaj intelegjente kan stil per veshje etj etj
__________________
Ne endra nene po me vjene ralle
Ndonse te varri kame ardhur shpesh
Cdo lot i imi pikon vec malle
Ti nuk me flet vetem buzqesh...
jEtA_1 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 28-09-12, 14:15   #608
Dardanesha
 
Avatari i Dardanesha
 
Anėtarėsuar: 09-07-12
Postime: 3,813
Dardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: Cili qytet i ka femrat mė tė vyera (zonja e zonjusha)?

Gjithsecili po voton per qytetin e vet, e edhe une votova pr Prishtinen normal, pse kush tjeter i ka femrat ma te vyera



Llapi i ka femrat te zojat shume, ndersa femrat e Prizrenit ja din renin disi per kah ana e famlijes se burrit aahaha jane te respektueshme

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga Dardanesha : 28-09-12 nė 14:15
Dardanesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 28-09-12, 16:02   #609
Qika^Me^Kule
Prap e fshehur pase Teje.
 
Avatari i Qika^Me^Kule
 
Anėtarėsuar: 26-02-09
Vendndodhja: Aty me gjene , nen hijen Tende qe me le amanet !!
Postime: 13,735
Qika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Cili qytet i ka femrat mė tė vyera (zonja e zonjusha)?

Me t'gjakoves & komshit e ati vendi s'ka me ta per se miri de .
Qika^Me^Kule Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 28-09-12, 17:57   #610
Zero Cool
Administratorėt
 
Avatari i Zero Cool
 
Anėtarėsuar: 18-03-03
Vendndodhja: Netherland
Postime: 24,987
Zero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėm
Talking Titulli: Re: Cili qytet i ka femrat mė tė vyera (zonja e zonjusha)?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kaltrina Shiko postimin
Prishtina normal...pa diskutim.
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Dardanesha Shiko postimin
Gjithsecili po voton per qytetin e vet, e edhe une votova pr Prishtinen normal, pse kush tjeter i ka femrat ma te vyera



Llapi i ka femrat te zojat shume, ndersa femrat e Prizrenit ja din renin disi per kah ana e famlijes se burrit aahaha jane te respektueshme
Ky sondazh nuk nxihet se i paske bo 2 vota
__________________
Asgjė nuk ėshtė e pamundur. Pamundėsinė apsolute e shkakton mosdija jonė reale.
Zero Cool Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 28-09-12, 19:30   #611
Dardanesha
 
Avatari i Dardanesha
 
Anėtarėsuar: 09-07-12
Postime: 3,813
Dardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: Titulli: Re: Cili qytet i ka femrat mė tė vyera (zonja e zonjusha)?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Zero Cool Shiko postimin
Ky sondazh nuk nxihet se i paske bo 2 vota


Ani fshije nje vote ska problem prape fiton Prishtina
Dardanesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 28-09-12, 20:40   #612
Zero Cool
Administratorėt
 
Avatari i Zero Cool
 
Anėtarėsuar: 18-03-03
Vendndodhja: Netherland
Postime: 24,987
Zero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Re: Titulli: Re: Cili qytet i ka femrat mė tė vyera (zonja e zonjusha)?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Dardanesha Shiko postimin
Ani fshije nje vote ska problem prape fiton Prishtina
Normalitikisht qe fiton, krejt Drenica u zhvendose qaty qy
__________________
Asgjė nuk ėshtė e pamundur. Pamundėsinė apsolute e shkakton mosdija jonė reale.
Zero Cool Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 28-09-12, 21:17   #613
Dardanesha
 
Avatari i Dardanesha
 
Anėtarėsuar: 09-07-12
Postime: 3,813
Dardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: Titulli: Re: Titulli: Re: Cili qytet i ka femrat mė tė vyera (zonja e zonjusha)?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Zero Cool Shiko postimin
Normalitikisht qe fiton, krejt Drenica u zhvendose qaty qy

ha ha ha, se pata un per katunare more, po per prishtinalike ,a mos thashe drenicaket rasisht
Dardanesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 28-09-12, 22:03   #614
premium
 
Anėtarėsuar: 25-03-08
Postime: 5,897
premium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Cili qytet i ka femrat mė tė vyera (zonja e zonjusha)?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga jEtA_1 Shiko postimin
Me marifet te zonjave dhe zonjushave te Prizrenit nuk ka si per pastim si per kuzhin pastaj intelegjente kan stil per veshje etj etj
normalitikisht :)
__________________
pause
premium Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 30-09-12, 20:53   #615
natyra
 
Anėtarėsuar: 19-01-08
Postime: 2,067
natyra e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: Cili qytet i ka femrat mė tė vyera (zonja e zonjusha)?

..Se kush per veti asht, por une "votova" Pejen e bukur

Natyra.



Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga Zero Cool : 01-10-12 nė 08:46 Arsyeja: ngjyrat
natyra Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFF



Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 03:49.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.