Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shoqėria > Diskutime Shoqėrore
Emri
Fjalėkalimi
Diskutime Shoqėrore Gjithēka dhe asgjė, ēdo problem e hall virtual.Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 11-03-12, 16:02   #1
Diana007
Miss Dardania 2007
 
Avatari i Diana007
 
Anėtarėsuar: 04-10-04
Vendndodhja: Ne Zemer Te Gazit ♥
Postime: 39,451
Diana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėm
Smile Kam mėsuar?!

Kam mesuar se veret keto te sjellin fat

Pasi ishte mbyll kjo teme po e hapi prap ,,, qe keni diq kunder meshni fshis,,,


__________________
♥(Æ`“•.ø(Æ`“•.ø _________❀✿❀_________ ø.•““Æ)ø.•““Æ)♥
.>>>>> ✿°° ❀✿❀ ..L & L Xemlat e Mamit... ❀✿❀ °° ✿>>>>
♥(_ø.•““(_ø.•““ ÆÆÆÆÆÆÆÆÆ❀✿❀ÆÆÆÆÆÆÆÆÆ `“•.ø_)““•.ø_)♥.
Diana007 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 11-03-12, 17:16   #2
Hajra
Guest
 
Postime: n/a
Gabim Titulli: Kam mėsuar?!

.......se te hjekave ishim kane,
  Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 11-03-12, 22:13   #3
Pajto
 
Anėtarėsuar: 11-03-12
Vendndodhja: Podujevė
Postime: 4
Pajto i vlerėsuar jo keq
Gabim Re: Kam mėsuar?!

Nuk behet mire, nese ti nuk beson se do te behet mire.
Pajto Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-03-12, 18:35   #4
emine
 
Avatari i emine
 
Anėtarėsuar: 11-10-07
Postime: 37,439
emine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėm
Talking Titulli: Kam mėsuar?!

jam me dy difekte,nuk degjoi nganjeher edhe nuk shofe mire,,,,
__________________
"Nuk ėshtė koha qė ka rėndėsi, por vetvetja".

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga emine : 12-03-12 nė 18:35
emine Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-03-12, 22:53   #5
tipi engjellor
tipi engjellor
 
Avatari i tipi engjellor
 
Anėtarėsuar: 30-03-10
Vendndodhja: aty ku jeton dashuria
Postime: 14,540
tipi engjellor e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: Kam mėsuar?!

Kam mesuar se sasia nuk eshte me e rendesishme se cilesia kur vjen puna per miq te mire...............
tipi engjellor Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-03-12, 23:05   #6
emine
 
Avatari i emine
 
Anėtarėsuar: 11-10-07
Postime: 37,439
emine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Kam mėsuar?!

Kofshin fal do meshkuj qe i kam miq qetutne,se kesh ka i shaj njeher pa ra ne gjume meshkujt si gjini
Kam mendu dikur se meshkujt si tregohen jan(demek te forte) po terr millojka,ishin te nishum si zogjt e qures,ban e u lendun po merrshin tut prej femnav si prej dreqit,,,,gjunah boll,masnej infarkti,,,

qesi heri fola but:P,,,,,
__________________
"Nuk ėshtė koha qė ka rėndėsi, por vetvetja".

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga emine : 12-03-12 nė 23:06
emine Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-03-12, 23:09   #7
lovely
SuperAdmunininistratore
 
Avatari i lovely
 
Anėtarėsuar: 04-12-07
Postime: 33,890
lovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Kam mėsuar?!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga emine Shiko postimin
Kofshin fal do meshkuj qe i kam miq qetutne,se kesh ka i shaj njeher pa ra ne gjume meshkujt si gjini
Kam mendu dikur se meshkujt si tregohen jan(demek te forte) po terr millojka,ishin te nishum si zogjt e qures,ban e u lendun po merrshin tut prej femnav si prej dreqit,,,,gjunah boll,masnej infarkti,,,

qesi heri fola but:P,,,,,

Jaran, bani mi shave mashkdhat e mi, dije qe keq i kie punt haaaaaaaaaaaaaaa
__________________
*I keep your heart.. I keep it in my heart!*
lovely Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-03-12, 23:11   #8
emine
 
Avatari i emine
 
Anėtarėsuar: 11-10-07
Postime: 37,439
emine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Kam mėsuar?!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga lovely Shiko postimin
Jaran, bani mi shave mashkdhat e mi, dije qe keq i kie punt haaaaaaaaaaaaaaa
Jaran mos u merzit se qanejna hala sem ka dal vakth me ardhe,e si te vi jau japi edhe tuve noten,vec po get krejt nje terapi e kan nevoje,se krejtve njet hapa po ju bajne mire

,,,,
__________________
"Nuk ėshtė koha qė ka rėndėsi, por vetvetja".
emine Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 13-03-12, 07:16   #9
Albonita
CroChicca & Gucci.
 
Avatari i Albonita
 
Anėtarėsuar: 09-12-07
Vendndodhja: Aty ku ndihem mire -->Split
Postime: 28,831
Albonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Kam mėsuar?!

Kam mesuar se ai qe te do me te vertet nuk te kerkon te ndryshosh. Nuk te detyron ta duash. Te le te lire!Kam mesuar se ai qe te do me te vertet te le te rritesh. Te degjon kur flet, te beson kur i betohesh se po thua te verteten. Te mbron nga brengat di te te bej te qeshesh edhe ne mes te loteve.Kam mesuar se ai qe te do me te vertet eshte oazi yt i paqes ne mes te uraganit. Eshte i pavarur nga ty por jo mosperfilles. Te do te jesh ti e pavarur por e larguar vetem nqs kjo eshte lumturia per ty.Kam mesuar se ai qe te do me te vertet pret ne heshtje sa do kohe te nevojitet qe ti te perpunosh mendimet e tua, zbusesh zemerimin e t'i tregosh me ne fund cfare te lendoi fillimisht.Kam mesuar se ai qe te do me te vertet ndjen dhimbje prej dhimbjes tende dhe lumturi prej lumturise tende.Kam mesuar se ai qe te do me te vertet eshte jo perfekt por te do me gjithe forcat e tij. Kam mesuar se dashuria e vertet nuk shuhet kurre se te mesuari
__________________
Per Familje jap Jeten......Per Dashurine Shkatrroj Boten!!
Albonita Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 14-03-12, 16:47   #10
Jana
Full LoVe...
 
Avatari i Jana
 
Anėtarėsuar: 23-04-08
Vendndodhja: ...n'LOQK t'LOQK-ės...
Postime: 31,045
Jana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Kam mėsuar?!

...separi ta dua veten dhe ta rrespektoj veten dhe ti besoj vetes....pastaj ata qe e meritojn ....
__________________
LOQK- Nė fund tė ēdo dite sido qė tė jetė dita unė do tė them TE DUA...

Ėshtė e pamundur tė mos dashuroj kur egziston ti ...

http://www.youtube.com/watch?v=LGrr_5boZlA
Jana Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 14-03-12, 16:55   #11
emine
 
Avatari i emine
 
Anėtarėsuar: 11-10-07
Postime: 37,439
emine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Kam mėsuar?!

Te Fale,,,
__________________
"Nuk ėshtė koha qė ka rėndėsi, por vetvetja".
emine Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 14-03-12, 19:06   #12
Zero Cool
Administratorėt
 
Avatari i Zero Cool
 
Anėtarėsuar: 18-03-03
Vendndodhja: Netherland
Postime: 24,987
Zero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Kam mėsuar?!

Mos i gjykoni njerezit sepse ju nuk e dini jeten e tyre!


E sheh ate gocen e vogel shtatezane ?
Ajo eshte perdhunuar

E sheh ate burrin me ate pamje te frikshme ?
Ai ka luftuar per vendin e tij

E sheh ate djale pse eshte duke qare ?
Nena e tij eshte duke vdekur.

E sheh ate vajzen kokforte qe largon cdo person qe i afrohet ?
Ajo eshte lenduar nga njerezit me te dashur.

E sheh ate vajzen aq te shendoshe ?
Ajo ka nje problem shendetsor

E sheh ate gruan e cmendur qe flet me vete ?
Dikur ajo humbi djalin e saj...
__________________
Asgjė nuk ėshtė e pamundur. Pamundėsinė apsolute e shkakton mosdija jonė reale.
Zero Cool Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 14-03-12, 19:11   #13
tipi engjellor
tipi engjellor
 
Avatari i tipi engjellor
 
Anėtarėsuar: 30-03-10
Vendndodhja: aty ku jeton dashuria
Postime: 14,540
tipi engjellor e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: Kam mėsuar?!

Kam mesuar qe jo gjithmone eshte e mjaftueshme te jesh i falur nga te tjeret........ Ne pjesen me te madhe te rasteve je ti qe duhet te falesh veten...............
tipi engjellor Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 27-03-12, 11:14   #14
Albonita
CroChicca & Gucci.
 
Avatari i Albonita
 
Anėtarėsuar: 09-12-07
Vendndodhja: Aty ku ndihem mire -->Split
Postime: 28,831
Albonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Kam mėsuar?!

Dy njerez mund te shikojne saktesisht ne te njejten gje
dhe te shohin plotesisht dy gjera tendryshme.


__________________
Per Familje jap Jeten......Per Dashurine Shkatrroj Boten!!
Albonita Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 27-03-12, 14:28   #15
Jana
Full LoVe...
 
Avatari i Jana
 
Anėtarėsuar: 23-04-08
Vendndodhja: ...n'LOQK t'LOQK-ės...
Postime: 31,045
Jana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Kam mėsuar?!

... te gatuaj ,,,


__________________
LOQK- Nė fund tė ēdo dite sido qė tė jetė dita unė do tė them TE DUA...

Ėshtė e pamundur tė mos dashuroj kur egziston ti ...

http://www.youtube.com/watch?v=LGrr_5boZlA
Jana Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 03:09.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.