Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Kultura > Muzika
Emri
Fjalėkalimi
Muzika Degjojme,kendojme ,kercejme ... :-)Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 02-04-07, 06:45   #1
Kontinenti
 
Anėtarėsuar: 24-03-07
Postime: 76
Kontinenti i dashurKontinenti i dashurKontinenti i dashur
Gabim Kėngė per Ēamėrinė

http://www.youtube.com/watch?v=GXnHQtfSDto


Kontinenti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 02-04-07, 15:56   #2
sunshine
 
Avatari i sunshine
 
Anėtarėsuar: 29-11-06
Vendndodhja: Gjermani
Postime: 330
sunshine i dashursunshine i dashursunshine i dashursunshine i dashur
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek sunshine
Gabim

Kėngė shumė prekse dhe rrėnqenthėse! Faleminderit pėr linkun!
sunshine Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 03-05-07, 12:28   #3
vjeshta
Thjeshtė ,njė zė!
 
Avatari i vjeshta
 
Anėtarėsuar: 01-05-05
Vendndodhja: neutrale
Postime: 25,049
vjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Kenge qe te prek ne zemer por ne te njejten kohe te kenaq shpirtin ,kenge qe mund te degjohet ne qdo moment .........komplimenti interpretuesve !
__________________
Faleminderit qe ekziston !
vjeshta Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 04-05-07, 17:07   #4
Rammstein
Skinheads
 
Avatari i Rammstein
 
Anėtarėsuar: 26-04-07
Vendndodhja: Me nji Krahin qetu ...KoSovo - Gnjillane
Postime: 727
Rammstein i vlerėsuar jo keq
Gabim

Rast i dhimbshum ....
__________________
Only RockMetall4ever.
- No Peace -
* Botė N'veti *
Rammstein Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 23-06-07, 02:03   #5
vjeshta
Thjeshtė ,njė zė!
 
Avatari i vjeshta
 
Anėtarėsuar: 01-05-05
Vendndodhja: neutrale
Postime: 25,049
vjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėm
Gabim

http://www.youtube.com/watch?v=WaOBGrpopLs


E solla edhe nje .
__________________
Faleminderit qe ekziston !
vjeshta Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 25-10-07, 18:10   #6
Zemera e djegur
zemra e djegur
 
Avatari i Zemera e djegur
 
Anėtarėsuar: 24-10-07
Vendndodhja: Maqedoni
Postime: 61
Zemera e djegur i vlerėsuar jo keq
Gabim Titulli: Kėngė per Ēamėrinė

Elsa Lila keng per Camerin

http://www.youtube.com/v/kL6ZW0naCt8&rel=1
__________________
Te desha te dua dhe do te dua gjithmon.
Zemera e djegur Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 19:04.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.