Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Kultura > Personalitete publike
Emri
Fjalėkalimi
Personalitete publike Personalitetet publike nga Kinematografia, Arti, Muzika, Kultura, Letėrsia, Politika, Shkenca, Sporti etj. Tė rejat, mėnyra e tė sjellurit, kontakti me publikun. (Po thojnė...) 
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Prev Postimi Mėparshėm   Postimi Tjetėr Next
Vjetėr 04-02-10, 20:03   #1
Kid Everest
 
Anėtarėsuar: 04-02-10
Postime: 2
Kid Everest i vlerėsuar jo keq
Gabim Serxhio Prelasi flirton me Paris Hilton

Shkrimtari i njohur Shqiptar Serxhio Prelashi,autor i dy librave mjaft te suksesshem ne shume vende te botes: "Te pathenat e Titanic" dhe "Te vertetat e fshehura" vazhdon te flirtoje ende me Paris Hilton.Sot nga Radio Nyc e New Yorkut eshte mesuar se serxhio eshte ftuar per ditelindjen e Parisit m 18 shkurt por vendi mbetet end sekret.Cfare ka ndodhur deri tani mes tyre ???


Imazhet E Bashkangjitura
Tipi Dosjes: jpg scan001.jpg (71.6 KiloByte, 15 shikime)
Tipi Dosjes: jpg skanim2.jpg (89.9 KiloByte, 15 shikime)
Tipi Dosjes: jpg skanim 4.jpg (68.7 KiloByte, 11 shikime)
Kid Everest Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
 


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 19:51.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.