Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Politika & Shtypi > Politika
Emri
Fjalėkalimi
Politika Diskutime tė qeta e konstruktive rreth politikės dhe politikanėve...Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 17-02-04, 22:07   #1
gzim foniqi
 
Anėtarėsuar: 16-02-04
Vendndodhja: france
Postime: 13
gzim foniqi e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek gzim foniqi Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek gzim foniqi Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek gzim foniqi
Gabim kur do te jet dita me e lumtur per shqiptaret!

kur do te jet dita me e lumtur per shqiptaret. kur secili prej tyre te ket partin e vet krytar dhe antar te jet vete! kur secili prej tyre te ket gazeten e vet lexus dhe kryeredaktor i se ciles do te jet vete! athua do te jete e larget kjo dite! :idea:


__________________
e dua kosoven
gzim foniqi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 19-02-04, 03:48   #2
kaedhemazi
 
Anėtarėsuar: 23-12-03
Vendndodhja: gjermani
Postime: 209
kaedhemazi e ka pezulluar reputacionin
Gabim

me lehte eshte ta nenqmosh vetveten sesa te jesh i tille qe te lavderoje dikush........PO te ishin te gjithe shqiptaret sikurse i pershkruan ti,nuk do te shkoje sot i lire ne kosove as ti as une.nuk do te kishte kurre ne histori ndonje levizje qe i kundervihet politikes se serbise.nuk do te kishte asnje Kompani shqiptare ne bote,nuk do te kishte nene tereza.Sa ke menduar per te hapur kete Teme???
__________________
ngadale se i gjindet qarja,ok?
kaedhemazi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 19-02-04, 09:23   #3
Barbaroza
Miss Dardania 2004
 
Avatari i Barbaroza
 
Anėtarėsuar: 09-01-04
Vendndodhja: Nė zemėr tė Kosovės!
Postime: 12,508
Barbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Dita me e lumtur per ne do te jete atehere kur ta kuptojme se me vrasje,xhelozi,korrupsion,urrejtje mes nesh etj.,nuk shkohet perpara.Atehere mund te flasim se sa dem i kemi bere vetes dhe kemi stagnuar ne cdo sfere te jetes sone.Por,pyetja eshte sa do te zgjasin keto
marrezira qe po i bejme??!!!


Barbaroza Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 12:10.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.