Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Go Back   Dardania.de > Tė ndryshme > Prezantoni vetėn
User Name
Password
Prezantoni vetėn Postoni diēka rreth vetės tuaj nė forum. (emrin, vendbanimin, interesat ...)Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 04-01-05, 03:53   #1
agrokos
 
Join Date: 04-01-05
Posts: 4
agrokos has disabled reputation
Default trimi i mire me shume shok

jame prizrenas, por jetoj ne mergim
hobi ime eshte te shkruaj poezi dhe te lexoj libra te ndryshem
qe dhjete dite jame ne pushime ne vendlindje u kenaqa
megjithse nuk eshte moti i mire prap ne sheshin e shadervanit kenaqesi
ju pershendes tegjithve, eshte kenaqesi e imja qe te kotaktoj me tegjith


__________________
rrespektoje qdokend, dhe askend.
agrokos Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Nyje Interesante
Old 04-01-05, 16:32   #2
PAOLINA
 
Join Date: 30-10-04
Location: Ne nje Insel
Posts: 323
PAOLINA has disabled reputation
Default

AGROKOS Mire se na ke ardhe ne FD, kalo sa ma mir ne mesin e Shqiptareve ketu..


Ne ditet e ardheshme te urroj nje pushim te kendshem me shum Diell

Pershendetje

PAOLINA

:D :lol: :D
PAOLINA Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 05-01-05, 01:13   #3
Gentiana
 
Gentiana's Avatar
 
Join Date: 09-10-03
Posts: 12,161
Gentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėm
Default

Agrokos mire se na vjen dhe shpresoj te kalosh si esht me se miri,si ne forumin Dardan,ashtu ne vendlindjen tende.
__________________
Dashuria ben ēudira ēdo dite: ajo dobeson te fuqishmin, forcon te dobetin, nga i menēuri ben budallain, i nga budallai te menēurin, favorizon pasionet dhe zhduk arsyen. Me nje fjale, i permbys gjerat.
Gentiana Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 06-01-05, 00:22   #4
MemphiSx
ZoT DhE KrenaR
 
MemphiSx's Avatar
 
Join Date: 11-12-03
Location: StAteS Of GjAkOvA
Posts: 12,416
MemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėm
Send a message via MSN to MemphiSx
Default

agrokos Mir se ke ardhe ne mesin tone

Nė kėt Forum GjithKombėtar gjen Gjėra shum interesante gjen edhe shoqeri te vertet por gjen edhe dashuri
Prandaj mos u ndani nga www.dardania.de Sepse jemi me te miret ;)
__________________
Ndjehem krenar me ty Z.PRESIDENT....
MemphiSx Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 06-01-05, 01:44   #5
Gentiana
 
Gentiana's Avatar
 
Join Date: 09-10-03
Posts: 12,161
Gentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėm
Default

Quote:
Originally Posted by MemphiSx
agrokos Mir se ke ardhe ne mesin tone

Nė kėt Forum GjithKombėtar gjen Gjėra shum interesante gjen edhe shoqeri te vertet por gjen edhe dashuri
Prandaj mos u ndani nga www.dardania.de Sepse jemi me te miret ;)
__________________
Dashuria ben ēudira ēdo dite: ajo dobeson te fuqishmin, forcon te dobetin, nga i menēuri ben budallain, i nga budallai te menēurin, favorizon pasionet dhe zhduk arsyen. Me nje fjale, i permbys gjerat.
Gentiana Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 07-01-05, 03:31   #6
ShEjToNkA
______________
 
ShEjToNkA's Avatar
 
Join Date: 11-07-04
Location: Nė Zemėr tė...??!!!
Posts: 20,127
ShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėm
Default

Quote:
Originally Posted by Gentiana
Quote:
Originally Posted by MemphiSx
agrokos Mir se ke ardhe ne mesin tone

Nė kėt Forum GjithKombėtar gjen Gjėra shum interesante gjen edhe shoqeri te vertet por gjen edhe dashuri
Prandaj mos u ndani nga www.dardania.de Sepse jemi me te miret ;)

Fjalve tė MempfiSx edhe apllauzit tė Gentės u bashakngjitem edhe unė! :lol: :lol: :lol:
Mirė edhe eke cek edhe tiullin Trimi i mirė me shokė shumė, Se vėrtet nėse je trim edhe shok kėtu ke sa tė duashė!

Hajtė teni tė pėrshėndes se po pėrtoi me mbajtė ligjeratė,kalofsh bukur nė mensin tonė tė mrekullueshum!
__________________
Korrektėsia ėshtė gjėja mė hyjnore nė shpirtin e njeriut!
ShEjToNkA Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 07-01-05, 03:32   #7
turisti
nė sokaqet misterioze....
 
turisti's Avatar
 
Join Date: 25-07-04
Location: Mahalla e azganave p/n
Posts: 47,641
turisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėm
Default Re: trimi i mire me shume shok

Quote:
Originally Posted by agrokos
jame prizrenas, por jetoj ne mergim
hobi ime eshte te shkruaj poezi dhe te lexoj libra te ndryshem
qe dhjete dite jame ne pushime ne vendlindje u kenaqa
megjithse nuk eshte moti i mire prap ne sheshin e shadervanit kenaqesi
ju pershendes tegjithve, eshte kenaqesi e imja qe te kotaktoj me tegjith
Mire se na erdhe.

Me nderime,TURISTI.
__________________
Ēdo gjė ėshtė e kalueshme,a mė i kalueshmi ėshtė njeri.
turisti Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 07-01-05, 13:08   #8
Kaltrushi
 
Join Date: 07-10-04
Location: germany
Posts: 2,327
Kaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIP
Default Re: trimi i mire me shume shok

Quote:
Originally Posted by agrokos
jame prizrenas, por jetoj ne mergim
hobi ime eshte te shkruaj poezi dhe te lexoj libra te ndryshem
qe dhjete dite jame ne pushime ne vendlindje u kenaqa
megjithse nuk eshte moti i mire prap ne sheshin e shadervanit kenaqesi
ju pershendes tegjithve, eshte kenaqesi e imja qe te kotaktoj me tegjith
Mire se erdhe o prizrenas!!! Besom se do kalosh qaste te bukra me ne. Te pershendes perzemersisht.


__________________
Mikun e mire ne kohe te veshtir e ke pran, kurse miku i keq ne at kohe te len veht.
Kaltrushi Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is OffHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

All times are GMT +1. The time now is 10:48.
Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2017, vBulletin Solutions, Inc.