Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Kultura > Muzika
Emri
Fjalėkalimi
Muzika Degjojme,kendojme ,kercejme ... :-)Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 06-07-05, 13:54   #1
Marigona-KS
 
Anėtarėsuar: 06-07-05
Vendndodhja: perendin
Postime: 226
Marigona-KS e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek Marigona-KS Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Marigona-KS Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek Marigona-KS
Gabim Cilen kėngetare ju pelqen mė se shumti dhe pse?

Te gjithe e dim se si ėshtė per momentin muzika te ne , sa qė te gjithe nga ne kemi fituar bindjen se kush po zgjohet me heret ėshtė ka bėhet kengetare!!

Por nuk dua te filozofoj gjatė vetem te diskutojm te gjithė rreth kesaj teme: Cilėn kėngetare ju pelqen me se shumti dhe pse? Dhe cilen kėngetare e urreni me se shumti dhe pse?


Marigona-KS Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 04-08-05, 13:11   #2
NiRvAnA
 
Anėtarėsuar: 03-08-05
Vendndodhja: Prishtin
Postime: 54
NiRvAnA e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek NiRvAnA
Gabim The Beast

Mu um pelqen kanga Rape Me nga Nirvana

E qe e urrej mas shumti kam shum veq pi ceki do pej tynev: Eminemin , Shpat Kasapin , Adrina Gagjen , 50cent , e kejt qa i perkesin Rap-it

________________________

Rock is My Life
NiRvAnA Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 21-01-06, 20:12   #3
adhuruesi
AdelinaFan
 
Avatari i adhuruesi
 
Anėtarėsuar: 21-01-06
Vendndodhja: Mars
Postime: 129
adhuruesi e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek adhuruesi
Gabim Adelinen

Adelinen e dua shume sepse eshte origjinale krejt
__________________
Pse aq shume provon kur gjithmone deshton
Pse aq shume e imiton kur vetem nje Adeline ekziston
adhuruesi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 07-03-07, 07:52   #4
Buqja_ch
Prishtinalike
 
Avatari i Buqja_ch
 
Anėtarėsuar: 03-03-07
Vendndodhja: Zh _ Pr
Postime: 21,151
Buqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėm
Gabim

me se shumti e ndegjoj MEDEN..ka edhe plot tj..
adelin,,sabriu,,sinani,leonora.etj.......
Buqja_ch Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 07-03-07, 15:15   #5
RiannA
I*N*F*I*N*I*T
 
Avatari i RiannA
 
Anėtarėsuar: 02-03-07
Postime: 2,009
RiannA VIPRiannA VIPRiannA VIPRiannA VIPRiannA VIPRiannA VIPRiannA VIPRiannA VIP
Gabim

Sillnu e pshtillnu, rutulonu per toke nja 10 her...edhe prapseprap Nr. ONE ne ket bot esht dhe do te jet pergjithmon shaaaaci jem: Sinan Vllasaliu!


PS: shaaaci te dua quuum beee

RiannA
RiannA Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-03-07, 09:39   #6
Nirvana Band
 
Avatari i Nirvana Band
 
Anėtarėsuar: 08-03-07
Vendndodhja: Germany
Postime: 3,637
Nirvana Band i pazėvėndėsueshėmNirvana Band i pazėvėndėsueshėmNirvana Band i pazėvėndėsueshėmNirvana Band i pazėvėndėsueshėmNirvana Band i pazėvėndėsueshėmNirvana Band i pazėvėndėsueshėmNirvana Band i pazėvėndėsueshėmNirvana Band i pazėvėndėsueshėmNirvana Band i pazėvėndėsueshėmNirvana Band i pazėvėndėsueshėmNirvana Band i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Mua me pelqen me se shumti si grup Nirvana, ndersa kenga qe me pelqen me se shumti eshte: Yoy and your friend nga Dire Straits.


Nirvana Band Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 09:59.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.