Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Go Back   Dardania.de > Zona e Argėtimit > Humori
User Name
Password
Humori Lexoni e postoni barsaleta shqiptare dhe mos harroni tė qeshni!Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 30-03-06, 23:27   #1
Guri i madh
Kafir Arrnaut
 
Guri i madh's Avatar
 
Join Date: 28-08-05
Location: nė klysyr
Posts: 14,662
Guri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėm
Send a message via AIM to Guri i madh
Default Prrallat E Nastradin Hogjes

te nderuar forumis ket tem e haoa e pash te nevojshme se nji koh te humorit mund ta kalojna edhe ne ket tem une do te postoj disa prralla te nastradinit por ma von


__________________
Kosoven nuk e pret rreziku nga Serrbija po te mos e kishte PDKen e SHIKun e pikrishit Hashim thaqin
Guri i madh Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Nyje Interesante
Old 15-04-06, 17:15   #2
King_Gentius
 
King_Gentius's Avatar
 
Join Date: 22-03-05
Location: Boston
Posts: 1,248
King_Gentius has disabled reputation
Default

Shkon Nastradini ne pazar me ble sapun. Atje degjon nje shites qe bertiste: Sapuni me pakice 10 lek. Sapuni me shumice 7 lek. Afrohet Nastradini dhe i thot: Me jep nje sapun me shumice!
__________________
Shqiperi, o mema ime, ndonese jam i merguar,
Dashurine tende kurre zemra s'e ka harruar.

Naim Frasheri
King_Gentius Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 23-05-06, 11:53   #3
Drinni
Anėtar nderi/ Nėndor 2006
 
Drinni's Avatar
 
Join Date: 04-03-06
Posts: 1,616
Drinni has disabled reputation
Default

Bleu Nastradini sapunin 3 lek, ndersa tridhte dashin per dy lek, ja ben e shoqja. More njeri po ti blen sapunin 3 lek dhe tredh dejsht nga 2 lek , ku eshte ktu fitimi ? aaaaaaaa grue, s'eshte me rendsi pazarlloku me rendesi eshte kallaballoku, edhe a se ke boll qe te thojn gruaja e mjeshtrit.


Drinni Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is OffHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

All times are GMT +1. The time now is 10:30.
Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2017, vBulletin Solutions, Inc.