Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Kultura > Muzika
Emri
Fjalėkalimi
Muzika Degjojme,kendojme ,kercejme ... :-)Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 24-08-09, 13:54   #1
Murgesha
Administratorėt
 
Avatari i Murgesha
 
Anėtarėsuar: 24-10-03
Vendndodhja: Diku nėpėr botė....
Postime: 40,346
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim Rapsodėt shqiptar kėndojnė!Po e filloj kėtė temė pikėrisht me kėngėn "Thėrret Prizreni mori Shkodėr" pasi qė autori i vėrtet i kėtyre vargjeve ėshtė Guri Sylaj, anėtar shumė i nderuar prej shumicės sė anėtarėve tė FD.

Ju kisha lutė tė gjithėve qė tė postoni nė kėtė temė vetėm kėtė lloj muzike e cila ėshtė vlerė e mirėfilltė shqiptare dhe si e tillė nuk shkon me asnjė lloj muzik tjetėr.


__________________
Mė duaj ose mė urrej, sepse qė tė dyja janė nė favorin tim. Nėse mė do, do jem gjithnjė nė zemren tėnde, nėse mė urren do jem gjithmonė nė mendjen tėnde!
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 24-08-09, 14:30   #2
Agolli
 
Anėtarėsuar: 14-02-06
Postime: 14,277
Agolli i pazėvėndėsueshėmAgolli i pazėvėndėsueshėmAgolli i pazėvėndėsueshėmAgolli i pazėvėndėsueshėmAgolli i pazėvėndėsueshėmAgolli i pazėvėndėsueshėmAgolli i pazėvėndėsueshėmAgolli i pazėvėndėsueshėmAgolli i pazėvėndėsueshėmAgolli i pazėvėndėsueshėmAgolli i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Rapsodėt shqiptar kėndojnė!

Rrespkt per temen, e nderuara Murgesha.
Nje rrespekt i veēant, i dediktohet te nderuarit GURI SYLAJ per tekstin dhe mjeshtrine artistike(Komplimente i nderuar).
Me beso, kur e ndegjoje kete kenge, mbahet mara zemra ZOT!

Une, e solla kėngėn e kėnduar nga Dervish Shaqa. ( Nuk e dij se kush ėshtė autor i textit, sidoqofte rrespekt per autorin dhe textin)


__________________
Bota ka shume banore por pak njerez!
Agolli Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 24-08-09, 17:49   #3
Agolli
 
Anėtarėsuar: 14-02-06
Postime: 14,277
Agolli i pazėvėndėsueshėmAgolli i pazėvėndėsueshėmAgolli i pazėvėndėsueshėmAgolli i pazėvėndėsueshėmAgolli i pazėvėndėsueshėmAgolli i pazėvėndėsueshėmAgolli i pazėvėndėsueshėmAgolli i pazėvėndėsueshėmAgolli i pazėvėndėsueshėmAgolli i pazėvėndėsueshėmAgolli i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Rapsodėt shqiptar kėndojnė!

Vendasin tim,..bacin Bajrush Doden. Kėnga pėr Haxhi Zeken

__________________
Bota ka shume banore por pak njerez!
Agolli Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 24-08-09, 18:10   #4
Makresh
 
Avatari i Makresh
 
Anėtarėsuar: 12-01-09
Vendndodhja: ..
Postime: 5,781
Makresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėm
Exclamation Titulli: Rapsodėt shqiptar kėndojnė!

Kenga e dėshmorit, atdhetarit, vellaut ton ; Fazli Grajqevcit !

Vajtuar nga Rizah dhe Aziz Morina.Makresh Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 24-08-09, 18:38   #5
Makresh
 
Avatari i Makresh
 
Anėtarėsuar: 12-01-09
Vendndodhja: ..
Postime: 5,781
Makresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Rapsodėt shqiptar kėndojnė!

Kenga e Brahim Pashes !


Makresh Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 24-08-09, 19:26   #6
gjakovari3333
 
Anėtarėsuar: 15-08-09
Postime: 34
gjakovari3333 i dashurgjakovari3333 i dashurgjakovari3333 i dashur
Gabim Titulli: Rapsodėt shqiptar kėndojnė!
kengetar qe nuk mujim mi harru http://www.youtube.com/watch?v=uXUUr_gDVTQ

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga gjakovari3333 : 24-08-09 nė 19:27
gjakovari3333 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 24-08-09, 19:59   #7
SANTANA-29
-Shum i Thjeshte-
 
Avatari i SANTANA-29
 
Anėtarėsuar: 26-09-06
Vendndodhja: FRANKFURT
Postime: 16,506
SANTANA-29 i pazėvėndėsueshėmSANTANA-29 i pazėvėndėsueshėmSANTANA-29 i pazėvėndėsueshėmSANTANA-29 i pazėvėndėsueshėmSANTANA-29 i pazėvėndėsueshėmSANTANA-29 i pazėvėndėsueshėmSANTANA-29 i pazėvėndėsueshėmSANTANA-29 i pazėvėndėsueshėmSANTANA-29 i pazėvėndėsueshėmSANTANA-29 i pazėvėndėsueshėmSANTANA-29 i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Rapsodėt shqiptar kėndojnė!

Hinzugefügt

5:53

Lahuta - Rifat Berisha
__________________
C'do dite zgjohem me nje mendim te ri me mall,pendim apo zemerim
ky eshte vec fillimi i dites por asgje nuk ka kuptim.
SANTANA-29 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 24-08-09, 20:12   #8
Tomori
 
Anėtarėsuar: 22-06-04
Postime: 11,663
Tomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Rapsodėt shqiptar kėndojnė!


Augustin Ukaj - Kenga e Pal Mhillit 1/2


http://www.youtube.com/watch?v=eh4yqQHHv_A
__________________
USHTARI ATDHEUT
Jetoj e punoj per nji Shqipni te lire etnike
e demokratike, qe populli shqiptar me jetue
zot dhe krenar ne liri e lumtuni, ne
trojet e tona iliro-dardane.
LEKA I. MBRET I SHQIPTAREVE
Tomori Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 24-08-09, 21:48   #9
natyra
 
Anėtarėsuar: 19-01-08
Postime: 2,067
natyra e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: Rapsodėt shqiptar kėndojnė!

Per hire te "Rapsodit shqiptar"qe e adhuroi shum,si dhe gjithe atyre qe i bashkangjiten temes posa te hapur nga e nderuara Murgesha...ku dhe e pershendes me kete raste,p.s.por kenga eshte vetem per deshiren time,e cila shum me emocionoi nder te tjerat rapsode!!!
Prandaj zgjodha kete,ne perkushtimin e gjitha
vuajtjeve SHEKULLORE te KOMBIT ton ne KRYE
me ATDHEDASHASIN TRIMIN SKENDERBE!!!
LAVDIIII

http://www.youtube.com/watch?v=yuuG6...eature=related

Natyra!

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga natyra : 24-08-09 nė 21:53
natyra Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 25-08-09, 08:41   #10
Batoja
 
Anėtarėsuar: 17-01-06
Postime: 34
Batoja e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: Rapsodėt shqiptar kėndojnė!

www.youtube.com/watch?v=yb2u_qhkNi4
Batoja Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 25-08-09, 10:03   #11
shfletuesi_
Djale Drenice
 
Avatari i shfletuesi_
 
Anėtarėsuar: 21-10-08
Vendndodhja: Nė vėndin e ngjarjeve
Postime: 20,920
shfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek shfletuesi_ Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek shfletuesi_ Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek shfletuesi_ Send a message via Skype™ to shfletuesi_
Gabim Titulli: Rapsodėt shqiptar kėndojnė!

Eu sme del bre.. figura
__________________
Jeta eshte realitet jo virtualitet.

The End.

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga shfletuesi_ : 25-08-09 nė 10:09 Arsyeja: E mire boll
shfletuesi_ Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 25-08-09, 10:10   #12
shfletuesi_
Djale Drenice
 
Avatari i shfletuesi_
 
Anėtarėsuar: 21-10-08
Vendndodhja: Nė vėndin e ngjarjeve
Postime: 20,920
shfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek shfletuesi_ Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek shfletuesi_ Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek shfletuesi_ Send a message via Skype™ to shfletuesi_
Gabim Titulli: Rapsodėt shqiptar kėndojnė!

http://www.youtube.com/watch?v=oPvjp...eature=related
__________________
Jeta eshte realitet jo virtualitet.

The End.

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga shfletuesi_ : 25-08-09 nė 10:11
shfletuesi_ Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 25-08-09, 10:13   #13
shfletuesi_
Djale Drenice
 
Avatari i shfletuesi_
 
Anėtarėsuar: 21-10-08
Vendndodhja: Nė vėndin e ngjarjeve
Postime: 20,920
shfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek shfletuesi_ Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek shfletuesi_ Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek shfletuesi_ Send a message via Skype™ to shfletuesi_
Gabim Titulli: Rapsodėt shqiptar kėndojnė!

__________________
Jeta eshte realitet jo virtualitet.

The End.
shfletuesi_ Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 25-08-09, 14:36   #14
Agolli
 
Anėtarėsuar: 14-02-06
Postime: 14,277
Agolli i pazėvėndėsueshėmAgolli i pazėvėndėsueshėmAgolli i pazėvėndėsueshėmAgolli i pazėvėndėsueshėmAgolli i pazėvėndėsueshėmAgolli i pazėvėndėsueshėmAgolli i pazėvėndėsueshėmAgolli i pazėvėndėsueshėmAgolli i pazėvėndėsueshėmAgolli i pazėvėndėsueshėmAgolli i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Rapsodėt shqiptar kėndojnė!

__________________
Bota ka shume banore por pak njerez!
Agolli Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 25-08-09, 14:49   #15
Agolli
 
Anėtarėsuar: 14-02-06
Postime: 14,277
Agolli i pazėvėndėsueshėmAgolli i pazėvėndėsueshėmAgolli i pazėvėndėsueshėmAgolli i pazėvėndėsueshėmAgolli i pazėvėndėsueshėmAgolli i pazėvėndėsueshėmAgolli i pazėvėndėsueshėmAgolli i pazėvėndėsueshėmAgolli i pazėvėndėsueshėmAgolli i pazėvėndėsueshėmAgolli i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Rapsodėt shqiptar kėndojnė!__________________
Bota ka shume banore por pak njerez!
Agolli Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 18:50.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.