Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Go Back   Dardania.de > Kultura > Letėrsia
User Name
Password
Letėrsia Letėrsia shqiptare dhe e huaj.Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 27-01-12, 23:37   #1
bardhuli
 
Join Date: 16-02-09
Posts: 1
bardhuli i vlerėsuar jo keq
Post kerkoj tema per stinen e dimrit

a ka mundesi dikush te me gjej ndonji teme ose hartim
per stinen e dimrit ,jam ne shkollen fillore kl-Vll
ju lutem se me duhet shuuum


bardhuli Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Nyje Interesante
Old 03-02-12, 15:50   #2
halla e madhe
 
halla e madhe's Avatar
 
Join Date: 07-12-04
Posts: 11,632
halla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėm
Default Re: kerkoj tema per stinen e dimrit

Quote:
Originally Posted by bardhuli View Post
a ka mundesi dikush te me gjej ndonji teme ose hartim
per stinen e dimrit ,jam ne shkollen fillore kl-Vll
ju lutem se me duhet shuuum
bardhylooo_rri pak ne sokak,s'te duhet shume, nje gjysme ore,pastaj hyn mbrenda, merre lapsin e shkruaj si u ndjeve ne keto temperatura qe po mban keto dite ne Kosove,te premtoj qe me pak fjale nese e shkruan ate cka perjetove jasht e ke garant note kaluse

ps:dimiri s'ka kajde ..ftoft, ftoft, dhe vetem ftoft
__________________
Jetes kurr nuk i dihet.....
halla e madhe Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 03-02-12, 16:52   #3
Murgesha
 
Murgesha's Avatar
 
Join Date: 24-10-03
Location: Diku nėpėr botė....
Posts: 41,048
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Re: kerkoj tema per stinen e dimrit

Quote:
Originally Posted by halla e madhe View Post
bardhylooo_rri pak ne sokak,s'te duhet shume, nje gjysme ore,pastaj hyn mbrenda, merre lapsin e shkruaj si u ndjeve ne keto temperatura qe po mban keto dite ne Kosove,te premtoj qe me pak fjale nese e shkruan ate cka perjetove jasht e ke garant note kaluse

ps:dimiri s'ka kajde ..ftoft, ftoft, dhe vetem ftoft
Kuku Hallushe me frigė tė madhe e qela kėt temė me e pa shkrimin tėnd.

Po jo, taman dole ashtu si duhet, vetėm njė kėshillė asgjė mė shumė ha,hahaahahahahahahaha.


__________________
Mė duaj ose mė urrej, sepse qė tė dyja janė nė favorin tim. Nėse mė do, do jem gjithnjė nė zemren tėnde, nėse mė urren do jem gjithmonė nė mendjen tėnde!
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is OffHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

All times are GMT +1. The time now is 10:41.
Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2017, vBulletin Solutions, Inc.