PDA

View Full Version : Politika


Faqet : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10

 1. Pse nuk jemi tolerant ne shqiptaret nė politikė
 2. Lajme
 3. Cila eshte partia me e mir ne KoSoV?
 4. Cka mendoni per Administratorin e ri ne Kosove
 5. Dėnimi i Komandant Remit dhe i ish-pjesėtarėve tjerė tė UĒK
 6. Pse Ibrahim Rugova nuk e viziton Prekazin
 7. Sa e shkruan te verteten "Bota Sot"
 8. A po merren politikanėt ton me politikė, apo politika me ta
 9. Bisedimet Prishtinė-Beograd
 10. Nė Serbi ka akoma tė ēmendur politik
 11. Armata Kombėtare Shqiptare
 12. Pse "Epoka e Re" ėshtė gazeta mė e nėnēmuar nė Kos
 13. Veprimi i Kryeministrit Bajram Rexhepi Shum i Qelluar...
 14. Z.FATMIR LIMAJ HENDIKEP NE RRJEDHEN POLITIKE TE KOSOVES
 15. Qka beri Nexhat Daci ne mbledhjen e 09/10/03......
 16. Cili popull ne bote mendoni na perkrah me se shumti ?
 17. A ka vepruar mir Z.Rugova qe mori qendrim te shkoj nw Vjen..
 18. Pse Rinia E Kosoves Duhet Te Jet Me E Angazhuar Ne Politik
 19. Pse U Vra Tahir Zema ! Pse u Vra Enver Maloku !
 20. Populli bukepermys - Populli i Posoves
 21. Ēka do te ndodhe me Politiken Kosovare pas takimit te Vjenes
 22. Presidenti Dr. Ibrahim Rugova
 23. PSE Mitrovica Mbeti e Ndare
 24. QKA MENDON PERE ARRESTIMIN E GjENERAL QEKUT
 25. Pse Ibrahim Rugova nuk e ka Vizituar TMK-ne deri tashte....
 26. Kur u formua uēk-ja, si dha sa!!!!!
 27. Nė Kaēanik janė arrestuar pesė shqiptarė
 28. Ēka Mendoni per Rezuluten 12 44 te KS te OKB-se?.....
 29. Parlamenti i Kosoves Kerkon moratorium...!!!
 30. 10 Muaj pas Atentatit te Trefisht ne Pej.(Tahir Zemaj) ?????
 31. Parlamenti pa web site ne internet Qka mendoni?????
 32. Flakareshat e nxehta nė fytyrėn e zbehtė tė Kosovės
 33. Shqiptarėt paguajnė 1000 euro pėr njė pasaport serb
 34. Ēka Mendoni per AKM-ne"Agjencionin Kosovar te Mirbesimi
 35. Cilat sherbime po e shkatrrojn Kosoven
 36. Pse ta paguajm RTK
 37. Mediat dhe politika
 38. Atentati kunder Tre Policve Kosovar
 39. PRESIDENT, KTHEHU KAH KIBLA!
 40. Pse Nuk Mori Pjes Kryeministri Ne Varrimin e Dy Policeve
 41. Nje pyetje per ju Politikan?
 42. Politikani nė aferėn 1 milion euro
 43. PTK-ja dhe shortet Politike per investoret ne rrjetin Tel.
 44. A E DINI QE Z.RUGOVA ESHTE KONVERTUAR PRAP NE KRISTIANIZEM
 45. Kush e kapi pushken osht i shejt.
 46. KUSH e MBYTI ne TORTUR makabre te MADHIN METUSH KRASNIQI
 47. Ku ėshtė elita?
 48. President, kthehu nga Kurani!
 49. Si e vleresoni paraqitjen e dr.Rugoves para Parlamentit ?
 50. Privatizimi i luftės
 51. Presidenti Ibrahim Rugova shpallet Senator Nderi i Evropės
 52. Pse nuk u ftua Dr.Rugova ne lutjen e mengjesit ne SH.B.A...?
 53. Pse H.Thaqi nuk nenshkroi ne Rambuje?
 54. Dialogu Kosovė - Serbi !
 55. Gjermania nėn ish-Bashkimin Sovjetik dhe Kosova sotė ?
 56. Testi i rrezikshėm i tolerancės
 57. Arrestohen 4 pjestarė tė TMK-ės
 58. kur do te jet dita me e lumtur per shqiptaret!
 59. Edhe sa koh do te zgjithet statusi i Kosoves??
 60. A ESHTE FILANTROPIA SEMUNDJE E SHQIPTARIT...............
 61. ish kryetari i Maqedonise!
 62. boll oderdh gjak ne ket dhe shiptare qe sa lufta esht bomo a
 63. Kush nuk e din mos te pergjigjet fare!!!
 64. Bashkėsia Evropiane
 65. Lajmėrim
 66. ja pra sot qka esht problemi pse po plagosen shiptart
 67. A jane keto protesta me qellime politike apo etnike
 68. Vlerat e luftės...
 69. MITROVICA dhe Trazirat 2004
 70. Kosova nė prag tė ndarjes
 71. A MENDONI QE GRUSHTSHTETI DO TA SHPETONTE KOSOVEN
 72. Edhe njė Ēmim pėr Presidentin Dr I. Rugova
 73. Kosova kaloj edhe nje sfidė... qka pas...
 74. Flamuri,simbolet e Kosoves
 75. Si e paramendoni Kosovėn e pavarur?
 76. A po Shkatrrohet LDK-ja per gjdo dite?
 77. Qka mendoni per Veton Suroin a e meriton te jet President
 78. Kur do te leshoj KFOR dhe UNMIKU Kosoven??
 79. Investimet e huaja ne Kosove
 80. PSE PARTIA E .P.D.K. KUNDERSHTON L.D.K.
 81. Spanja tėrhiqet nga Iraku!
 82. Ministri Britanuk Per Evrop e Kritikon I.Rugoven ashper!!!!!
 83. Falluxha
 84. Vizioni i Hashim Thaēit apo mjerimi vizionar i tij
 85. Kfor te zvogloj trupat-Unmik te largohet !
 86. Kah po shkon Kosova...
 87. Qka mendoni per keshtrajtimet ne Irak???
 88. ABUZIME ME ROBĖRIT E LUFTĖS
 89. Cila parti do te fitoje ne zgjedhjet e Tetorit?
 90. NJOLLA E ZEZĖ...
 91. Ēka mendoni pse Edita Tahiri dhe Edi Shukriu e braktisen LDK
 92. Pse Harri Holkeri po largohet para kohe nga Kosova
 93. Gjeneratori i krizes se Kosoves se pas luftes
 94. Plani grek pėr celularin e Kosovės
 95. Kosovarėt, tė interesuar pėr plazhin e Durrėsit
 96. Njė marveshje e ohrit edhe pėr kosovėn.
 97. SA I VLERSONI DHURATAT HISTORIKE QE I DHURON IBRAHIM RUGOVA
 98. Pse realpolitika ėshtė me rėndėsi pėr botėn muslimane ?
 99. Pėrshėndetje
 100. Pse Rugova, asnjeher nuk e permendi Luften e UCK-se
 101. KUVENDI I AAK DHE I LDK MENDIMET E JUAJA
 102. A po takohen fshehurazi lideret Kosovar me ata serbe?!!!!!!!
 103. Akademia Evropiane e arteve nderon Presidentin Rugova me dip
 104. SkAnDaLoZe!!!
 105. Ēka Mendoni per dy Korrigun?kujt i takojn meritat???!!!!!!!!
 106. THAĒI – BOS I MAFISĖ SHQIPTARE
 107. Sa jeni per bashkimin e trojeve shqiptare....
 108. Sukseset Politike te Hashim Thaqit
 109. Sigurimi i atdheut kėrcėnon me vrasje dezertoret e LDK-sė
 110. si e kuptoni rezoluten 1244
 111. Pse I.Rugova e nderroj listen e kandidateve per zgjedhje?
 112. Ēka konsideroni vyrtyt nė polotikė?
 113. Si e fituam Luften?...
 114. SukseseT E LDK-se Ne Vitet 1997-2004
 115. Partit tana luftojn per Karrig dhe gjep tvetin kurse Ne?????
 116. Veton Surroi Zedhenes I Qeveris Serbe!!!!!
 117. Shembet Partia e Edita Tahirit Ende pa Dal ne Zgjedhje!!!
 118. Kosova Republike ose pjese e coptuar e Shqiperis
 119. Rrnofshi bre shqiptar
 120. Si e kuptoni ju Globalizmin...?
 121. KTHES E PAPRTURE NE POLITIKEN SHQIPTARE
 122. Arrestimet ne radhet e ish UĒK_se...
 123. Pyetje per Poltikajt ne kete forum..............
 124. Zgjedhjet parlamentare nė Kosovė
 125. VOTO SHQIPTAR KUDO QE JE PER PDK NE KOSOV
 126. A ka bere mjaft Shoqeria Kosoves per lirine e Fatmir Limes?
 127. Nga e krijuan gjithe ate pasuri politikanet tane?
 128. Presidenti Rugova nesėr merr Ēmimin e Evropės
 129. AAK, PDK dhe Kthimi (Povratak) bojkotuan seancen solemne
 130. Karvani Komunist s“ka te ndalur
 131. Krimi i organizuar.....
 132. ku ikan marr emrat kto tri partit tona LDK,PDK,AAK
 133. mos ibesoni premtimeve
 134. Korrupcioni ne kosovė " fushata parazgjedore "
 135. Pse do tė fitojė LDK?
 136. Hyrja nė njė fazė tė re e kėrkimit tė zgjidhjės politike
 137. PSE UNMIK-U, NUK E ZGJIDHĖ PROBLEMIN E STATUSIT POLITIKĖ TĖ
 138. Kosova kėrkon Qytetarė!
 139. A MUND TĖ KOMPENZOHET KONCESIONIN I PAVARSISĖ
 140. Per cfare Koalicioni paszgjedhor jeni?
 141. KUVENDI I KOSOVES
 142. Motoja E PDK-se Ne Zgjedhje
 143. Dita e Premte,, dite zie ne Kosove
 144. politika me e rende se vdekja
 145. A duhet Minstri Osmani te jep Doreheqje?
 146. Dhe me ne fund......
 147. kosova ne BE- nje enderr apo nje iluzion
 148. Rugova esht nje "Killer"duhet te kemi kujdes !
 149. LDK_URIME
 150. a mendoni se rajoni i drenices nuk guxojne ndryshe te votojn
 151. Rezultatet pėrfundimtare tė zgjedhjeve !
 152. Ne Afganistan 3 te kidnapuar nder ta edhe nje femer Shqiptar
 153. Kater pare zgjedhje Thaqi i Humbi a duhet te jape Doreheqje?
 154. -Opinjoni juaj, a dot ket edhe nje luft ne Ish RJu-Maqedonis
 155. Deklarim i pa vertetė:Z.Martin Vulaj, Ekzekutiv KAAC
 156. Qa mendoni si u be puna qe LDK kishte 47%dhe ra ne 45% ?????
 157. URIME
 158. Merret Ne Pyetje Ramush Haradinaj!!!
 159. Fakte dhe Argumente
 160. KĖSHILLIT KOMBĖTAR SHQIPTARO-AMERIKAN
 161. Ramush Haradinaj,, kryeminister i Kosoves
 162. Nano dhe Skandalet qe skane te ndalur.
 163. Keshtu foli TAHIR ZEMAJ.
 164. Lajm!!!
 165. SA GABIM BET QE VOTUT LDK
 166. Cka e bashkon LDK dhe AAK?
 167. Filloi gjykimi i Fatmir Limajt, Haradin Balės e Isak Musliut
 168. Doreheqja
 169. Likuidimi i spiunėve tė kombit nė Kosovėn e pasluftės!
 170. LDK-en Dhe AAK-en i lidh bashkimi i Kombit Shqiptar!!
 171. Traumat pėr shkak tė disfatės nė zgjedhje
 172. UNMIK-U, NUK E ZGJIDHĖ PROBLEMIN E STATUSIT POLITIKĖ TĖ KOSO
 173. Doris Pak Mikeshe e Beogradit
 174. Turpi i Jakup Krasniqit!!!!
 175. ADEM JASHARI
 176. Presidenti Rugova dekoron Adem Jasharin.“Hero i Kosovės"
 177. POLITIKA
 178. President Ibrahim Rugova, Urime Ditėlindja!!
 179. qka mendoni per kryeministrin e ri te Kosovės
 180. Urime per rizgjedhjen e kryetarit te Kosoves
 181. SIKUR TĖ ISHA KRYEMINISTĖR?
 182. SI U SHITĖ NĖ ANKAND PUBLIK PARTIA E AAKės
 183. Korrupsioni e Spiunazha Pėrmes Biznesit
 184. Realiteti dhe servilizmi ose mjeranat e robėrisė
 185. Revolucioni vonuar" dhe Ahmet Krasniqi.
 186. Pse Thyejm Dhembet Per Politik Kur Politikanet Tan...!
 187. Cfare do te jete Statusi per ne Shqiptaret e Kosoves?
 188. pershendetje
 189. Sa FiToNi Lemosh(euro lek) Ju Te LDK-se- e Ju Te PDK-s......
 190. Tetė opsionet e njė plani pėr Kosovėn tė Instititutit amerik
 191. Interesat Amerikane ne Ballkan dhe politikanet shqiptar
 192. Opinione
 193. STOP FIGHTING LET'S MAKE PEACE
 194. 08:10/23.12.04 Thaēi: Kosova duhet te jete shtet me dy gjuhe
 195. Urime 15 Vite Tė Arta LDK!!
 196. BASHKIMI EVROPIAN DHE URREJTJA FETARE
 197. Zbulohen aparate pėrgjuese nė ndėrtesėn e Presidencės
 198. Ish-deputeti i LDK-sė, Gani Prekopuca, pėrfundon nė burg
 199. A ĖSHTĖ ZDF KUNDĖR RRACĖS SHQIPTARE
 200. SOT KURRSESI NUK GUXOJMĖ TĖ GABOJMĖ
 201. AMERIKA E SHPĖTOI KOSOVĖN MĖ 1999 E TANI PO NA NDIHMOJNĖ RRE
 202. Parada antievropiane e Tiranės
 203. Si tė menagjohen interesat kombėtare
 204. Qka mendoni rreth vizites se koshtunices ne kosov
 205. MBLIDHNI SHQIPTAR ENERGJI DHE MOS E JEPNI RAMUSH HARADINAJ
 206. Uilliam Uoker ne Mbrojtje te ish luftetarve te UĒK.se...!
 207. PShDK-ja largon Kater Anetare te saj
 208. BSPK-te angazhohet qe Puntoret te Kthehen ne vendet te Punes
 209. edhe njė gabimė i hashim thaqitė
 210. A jeni per enklavizimin e kosoves te propozuar nga LDAAK.ja?
 211. Behgjet Pacolli,Paret dhe Gazeta Bota Sot !
 212. Lista e zezė e BE dhe ēėshtja shqiptare
 213. Sulm i Cetnikeve Serbe ne Surigane te Skenderajt
 214. PDK dhe ORA ja arriten Qellimit!!!
 215. Muri qe ndan Ramush Haradinajn,dhe Millosheviqin
 216. ĒLIRIMTARET NĖ RREZIK
 217. SHQIPTAR GJYSEM FINALEN E LUJTET TASH FINALEN KU DE TA LUNI
 218. OUR PRIME HAS A JOB TO DO HERE
 219. TAKIMI SOLANA DRASHKOVIQ
 220. Kėshtu e do Serbia, Rezuluta 1244-er kundėr Pavarsisė sė Kos
 221. Ne Kosov zgjedhje te reja te lira dhe Demokratizim !
 222. STOP MANIPULIMEVET ME EMRIN E USHTRISE CLIRIMTARE KOMBTARE
 223. Gjykata e hages si qender moderne e Inkuzicionit ne Evrop !
 224. Veton Surroi: "Rreth Nanos, prisni 15 vite!"
 225. Rugovės nuk i lejohet tė bejė emision
 226. Pse Rugova friksohet nga Thaqi
 227. Izrealiti Stephen Schwartz flet per SHQIPTARET
 228. DIVERGJENCAT E PAVARSISĖ
 229. DĖSHTIMI I UNMIKUT DHE KONFUZIONI QĖ LODH?
 230. Kosova ne koh te Millosheviqit,Unmikut dhe Kforit !
 231. Ja kush e ekzekutoi tentimatentatin ndaj Presidentit Rugova
 232. SA MERET RINIA E SOTME ME SHTYP E POLITIK
 233. E djathta kėrkon hakun
 234. Vdiq Papa Gjon Pali II
 235. OPNION
 236. PDK-ja vazhdon me akuzat mbi Adem Salihajn
 237. VIKTIMA QĖ NUK BĖRTET
 238. sigurimcat prap nė sken
 239. QKA MENDONI PER POLICIN E UNIMIKUT
 240. Ēfar i ka borq Kosova ktij krye-UDB_shi
 241. Kah Po Shkon Ramė Buja???
 242. Ja se Crare bejne politikanet tane
 243. APO BURGOSET FJALA E LIRĖ NĖ KOSOVĖ
 244. Relacioni Shqipėri Kosovė
 245. KUSH ĖSHTĖ RAM MARAJ
 246. Vritet Enver Haradinaj!
 247. LPK-ja perkujton Enver Hoxhen
 248. FRIGA NGA LIRIA E PRESIDENTIT
 249. A DO TE JET KOSOVA SHTET I PAMVARUR 2006
 250. Berisha mbetet mė i besushmi i kėtyre zgjidhjeve