PDA

View Full Version : Dashuria


Faqet : 1 [2] 3

 1. sex ne takim te par
 2. Seks nė mėngjes,nė drek apo nė darkė!!!!!!
 3. Dashuria dhe politika
 4. Zbuloni tipin tuaj ne DASHURI
 5. Femrat dhe dashurija
 6. te rinjet dhe kenga shqipe
 7. Kush eshte ajo...???
 8. A mund te mbahet ne fshehtesi dashuria????????????
 9. Kush ju don mė sė shumti?
 10. Qfar shkon mbas ( sexi-t)..???
 11. Pse femrat ngurojne te shprehin dashurin te parat
 12. Sa jeni afer apo larg te dashurit-dashures???
 13. Sa ju pelqejne duarte e partnerit tuaj??
 14. Shpallje e hapur dashurie
 15. Pse shume burra i kane 2 e me shume Gra?
 16. A do tė donit tė martoheni me katundar/katundare??
 17. Puthjet mbas shenjave tė Horoskopit.
 18. Te Dashurohet dikush ne ju, por.....
 19. A mendoni shum per ish te dashuren-dashurin?
 20. Nėse dikush ju don vetėm pse je i/e bukur??
 21. Cka mendoni?A ka dashuri ne lidhje gjaku?!
 22. Martesa --obligim apo kurorezim i dashuris
 23. Si ndjehet njė mashkull i tradhėtuar??
 24. Ku deshironi te beni dashuri perpos shtratit?
 25. Kerkoj nuse.:)
 26. VLERA DHE KONTRIBUTI NE DASHURI!
 27. e bere gabimin....
 28. Si Lozni per te arritur gjer tek sexi dhe ae keni te veshtir
 29. Dashuria ne vende publike
 30. Qka ju pelqene qe femra/mashkulli juaj te kete ne trupe??
 31. DASHURIA DHE KRENARIA!
 32. A beni dashuri vetem per t'ja plotesuar deshiren parntneres/
 33. Pse femrat nuk brengosen qė "THERREN" me meshkujt
 34. A ka dashuri te perjetshme?
 35. A e vret largesia dashurine?
 36. A e ruani ende foton e se/te dashures/dashurit tuaj te pare?
 37. Shka kishit ber per tu martuar me nje vajs per letra??
 38. sa eshte pasuria e rendėsishme per ty ne dashuri
 39. Kush jane me te mira?
 40. Si duhej te ishte nje fundjave romantike?
 41. Meshkujt metroseksuala!!!
 42. Kalkulatori i dashurise.
 43. A DO TA FESTONI VITIN E RI ME TE DASHUREN/IN ?????
 44. heej
 45. Nėse i/e dashuri/a juaj vuan nga AIDS si do t'veproni!!!!
 46. Aforizma pėr dashurinė!
 47. Dita nė tė cilėn keni lindur,zbulon karakterin tuaj!
 48. Pse te moshuarit i dojn vajzat e reja
 49. A eshte e vertete?
 50. Pse djemte e ri i duan femrat e moshuara?
 51. Si veproni per ta shuajtur vuajtjen????????
 52. Pse femnat e moshuara i dojn djemt me te ri...?
 53. AFRODITA, PERENDESHA E DASHURISE DHE BUKURISE!
 54. Nen Vallsin e Dashurise !
 55. Emancipimi i mashkulllit shqiptar
 56. (AJO - AI) MUNGON NĖ FORUM - ĒFARĖ BĖNI?
 57. Cili ėshtė pėrkufizimi adekuat i dashurise sipas jush???
 58. Dashuria Mashtruese ?!!
 59. A i besohet Dashurise??
 60. KUR SHPIRTI FLET E DORA SHKRUAN!!!
 61. Nathalie ariti te bej dashuri me 64 burra brenda nje dite!!
 62. Ēka jeni nė gjendje tė bėni pėr dashurinė tuaj??
 63. bravo
 64. sMs Dashurie (qesharake)
 65. Familen apo te dashurin/en
 66. shpenzoje dashurinė
 67. C'fare bene me fotot e ish te dashures/it kur te martohesh?
 68. kur e din se dikush te don edhe pse nuk te thot?
 69. dashuria..
 70. "MOLLA E NDALUAR"
 71. JOBESNIKĖRIA DHE MASHTIMI NĖ DASHURI!!
 72. Honeymoon! Tregoni se si do ta desheronit!
 73. Ngjyrat dhe Seksualiteti-Dashuria
 74. Bota pa meshkuj...
 75. Gezuar Shen Valentinin!
 76. Sa ėshtė Dashuria e lidhur me Urrejtjėn ?
 77. A eshte e drejte
 78. Ne c“raste e ndiejme veten me mire??!!
 79. Pse e kaluara e mashkullit mund ti falet, por e femres jo!
 80. Tragjedi Shekspiriane!
 81. Dashuria e Pare!!!
 82. Dashuria e fshehur?
 83. Dashuria e perjetshme
 84. Martesa!!!
 85. Simptomet apo shenjat qė i paraprijnė ndarjes!
 86. Kujt I Takojne Femijet Ne Rast Divorci?!... Burrit Apo Gruas ?! Edhe Pse ?!
 87. A mund tė mbeten shokė dy dashnorė tė ndarė
 88. I keq e me nafak
 89. Dashuria heq friken nga provimet.
 90. Vajzat?
 91. Ku eshte vendi me i mire dhe menyra me e pershtatshme per ta shprehur dashurine??
 92. Si veproni dhe cfare kerkoni??
 93. Letra e pare e dashurise.
 94. Femra eshte si hija.
 95. Ti mė je Yll,ti mė je Diell
 96. Ku Dhe Si....??????
 97. Dashuria si kult&Seksi ekologjik
 98. Perse vajzat nga kosova nuk i pranojn djemt nga shqiperia?
 99. Historia e njė vajze?
 100. Vizat
 101. Njė natė pa gjumė nė (Seattle)Dardania, Kan vdekur Romantika?
 102. Femrat dhe Mashkujt
 103. Aka dashuri ku perdoret dhuna fizike ndaj pales me te but femres..!!
 104. sa her ne dit beni dashuri
 105. Sytė e mashkullit!
 106. Prindėrit akoma po vendosin nė fatin e njė vajze!
 107. Njė gjė e quajtur DASHURI !
 108. Dashuria e deshtuar!
 109. Sa mund ta presesh nje person qe e dashuron?!
 110. Sa ja vlen te tradhtosh njeriun qe e don ? PO e zuret qka do te beni ?
 111. Kush di te tregoj se sa dhem "DASHURIA" ?
 112. Inspirim nga hėna
 113. A vdes dashuria????
 114. Kujtime dashurie
 115. qka simbolizon zemra
 116. Gjashtembedhjete hapa para qe te shKosh ne altar .
 117. Test: A dijmė tė falim?
 118. Kush dashurohet me shikim te par un i uroj jet edhe lumturi ne jet
 119. A mundet qe te dashurohesh njekohesisht me 2 shoqe te ngushta ose me dy shoke te
 120. Ju ka ndodh te ribashkoheni me ish te dashurin/en tuaj ?
 121. Burrin tim ma mori nje shoqe e 'imja' shoqe e tij
 122. vleresim personal
 123. Vetvrasje pėr dashuri..
 124. Ai qe dashuron di edhe te fale
 125. menidmi juaj!?
 126. Meshkujt qe te gjitha grate dashurojne
 127. Ne cilen pjese te trupit te femres meshkujt i ngulmojne shikimet e tyre?
 128. Fjala tė Dua nė 100 Gjuhė
 129. Asgje S'behet Pa Qene E Shkruar.
 130. Qfar mendoni ju. Kush e bėn hapin pėr t'u rikthyer prapė, vajzat apo djemtė?
 131. Profesioni i dashurit/es.
 132. Gabim
 133. A Do te ndaheshit nga i/e dashuri/dashura pėr njė femer apo djalė tjeter...???
 134. Si do ju gjej 14 Shkurti ?
 135. Pse pasi ndahemi nga dikush, vuajme???
 136. Kur e verejme veten qe jemi te dashuruar..
 137. Ndonje Skandal !!!
 138. Bota Misterioze e Femres !!
 139. Permbledhje Pikepamjesh Per Dashurine
 140. Ditet e mia pa ty...
 141. Provokimi ne dashuri?
 142. Nje Dhurate Per Ty.............
 143. Thuaj seksit PO
 144. Dashuria ėshtė e ėmbėl vetėm nė zemrėn qė dashuron
 145. A eshte DASHURIA e VERBER,dhe pse???
 146. me dal n'takim
 147. Filozofia E Dashurise.
 148. Femra ,sa ju thuani komplimente mashkujve?
 149. Ja vlen te dashurohesh
 150. Pėr tė qenė e suksesshme nė pushtimin dhe mbajtjen e mashkullit qė e doni
 151. SI JENI NJOFTUAR ME TE DASHUREN/IN TUJA
 152. Shet virgjėrinė pėr tė paguar studimet
 153. Qka tė shtyri ta Duash ???
 154. Si do ta beni nje femer/mashkull per vete?
 155. A mund te kontrollohen ndjenjat?
 156. Te duash me gjithe shpirt..te lendon thelle...Nga fakti ,qe nuk din te duashuron ?
 157. Bukuria e saj mahnit, At'her kur edhe Luant behen Qengja
 158. Dashuritė e verės!
 159. Vajzaaa Kujdes !!!!:S
 160. Le ti kėndohet Dashuris, Nė shqip tingėllon edhe mė bukur
 161. Pse meshkujt duan SEX e femrat DASHURI?
 162. 10 gjėrat mė tė qarta qė i bėjn femnat dhe meshkujt kur e shikojn njani tjetrin
 163. Kush Ka Ndjenja Me Shum Ne Sex Femra Apo Mashkulli?
 164. Ti kontrollosh celularin te dashurit/dashures eshte gabim apo e drejte?
 165. Ne qfar moshe jeni dashuru per here te pare
 166. Dashuria prej dites ne dite!
 167. Kur njė djalė fton njė vajzė pėr kafe/pije
 168. Ne cilin muaj jeni lindur?
 169. Pse gjithmone paguajne meshkujt ?
 170. Cfare do benit nese i dashuri/a ndahet nga ju per dike tjeter?
 171. Zemra e vajzes krejt ndryshe nga zemra e djalit !!!
 172. Fjalet e para te Saje/Ti,dhe fjalet e fundit!?....
 173. Zemra, simbol i dashurise?
 174. Cfare duhet te besh per te fituar zemren e nje mashkulli ?
 175. Lidhje e dyfisht!
 176. *~*Kartolina me shprehje te famshme*~*
 177. Cmendoni Per Humbjen E Virgjerise
 178. Perkuzimi i dashurise.
 179. Letra Dashurie
 180. Si ju lindi dashuria?
 181. A do te mundnit te dashuroheshit me nje prostitute?
 182. martesa kosove-evrope
 183. A Eshte Dashuri Apo Vetem Hajgare?
 184. A do ta kishit dhene jeten per dashuri
 185. A mundeni te imagjinoni me qu dashuri me nje VAMPIR/E.
 186. Chit - Chat
 187. A ju kujtohet Dashuria e parė??
 188. Nė kėrkim tė njė Dashurie pėrfekte
 189. 15 Shkurti , dita e te vetmuareve
 190. Thėnje tė forta pėr dashurinė
 191. A ndikon opinioni nė lidhjen tuaj?
 192. Si ti kuptojmė problemet nė dashuri?
 193. Kush e ka mė tė thjeshtė tė fshehė tradhėtinė?
 194. Rregullat rreth Partnerit...!!
 195. Pse ndarja kalon ne ofendime?!
 196. Tradhti e dyfisht!
 197. Sekretet e Meshkujve!
 198. Alfabeti seksual
 199. Mashkulli eshte problem..
 200. Komente/opinione Mbi Jeten Sentimentale
 201. Partneri juaj flirton ne internet!
 202. Cilat femra janė mė tė mira nė shtrat?!
 203. Bukuria E Nje Femre
 204. Erotizmi sipas shenjave tė horoskopit!
 205. Terma nė botėn seksuale
 206. Puthja
 207. Relaksim i mbrėmjes
 208. Nese partneri te kerkon nje nat me tė
 209. Supozime Numerore pėr dashurin!
 210. Nese i dashuri/ra juaj merr HIV AIDS-Siden...
 211. Interviste dashurie..
 212. Pa Femra Skemi Jet Na Pse Kshtu?
 213. Te Tjere ne Duam..Te tjer na Duam...me te Tjeret Perfundojme....
 214. kush dashuron ma shum meshkujt a femrat
 215. Dashuria sipas grupit tė gjakut!...
 216. Puthjet sipas horoskopit...
 217. 1…2…3… dhe seks!
 218. Si ta njohish vehten nė Dashuri - Numerologjia e Dashurisė
 219. Akrepat e ores?!
 220. Si ta besh nje vajz qe te buzeqesh !?
 221. Nje veprim apo 1 fjale nga i/e dashuri/a qe s'ju pelqen
 222. Frenimi i zemres (ndjenjave)
 223. Cilat jane momentet me te bukura ne nje lidhje??
 224. Arsyetoni pak.........
 225. Me Duaj ...
 226. Te Perqafoi......
 227. Sekretet pėr njė jetė tė lumtur!
 228. Pse femrat ngurojne ta shprehin dashurine?!
 229. Ēmendem pėr ty... do t'i dish arsyet?!
 230. Tiparet seksuale ne baze te germes se pare te emrit tuaj
 231. 25 fakte magjepsėse pėr dashurinė
 232. Kujtimet Per...........!
 233. Ēka nese dashurohemi ne personin e gabuar?
 234. LAMTUMIRE i/e DASHUR
 235. Cka ishte/ eshte me joshese....?
 236. Zogjt e natės, kshtu nuk shkon gjithmonė, deri kur kėshtu......
 237. 5 pytje pėr tė zbuluar a ėshtė ai "THE ONE"
 238. 10 Variante si te putheni .........?!
 239. 20 fakte qė ai ka njė tjetėr
 240. A ėshtė logjike tėbehen krahasime midis dy dashurive?
 241. A mund tė dashurosh dy persona nė tė njejtėn kohė?
 242. Qka thot zemra e thyer, Per Dashurin
 243. Bukurija e mashkullit?
 244. Si mund te largosh dikė qė tė do pa e lėnduar???
 245. I ndalohet seksi me gruan e tij!
 246. Sekretet e meshkujve
 247. Dashuri nė ndryshim moshe....
 248. ~Te Dua , por s`te dashuroj!~
 249. 45-vjeēarėt, dashuritė e internetit...
 250. Cilat janė dhjetė puthjet qė tronditėn botėn...