PDA

View Full Version : Dashuria


Faqet : 1 2 [3]

 1. Test: Do te jeni me mire , apo me keq pa te ?
 2. E verteta ime!
 3. Si ta harroni mė lehtė ish- tė dashurin
 4. Ti Kontrollosh Telefonin tė Dashurės/it,Gabim apo e Drejtė!!
 5. Pershkruani nje nat Romantike
 6. A eshte mekat diqka qka eshte bere me Dashuri..?
 7. Aka njeriu force ta mposht "DASHURIN"
 8. Si do reagonit nese i dashuri/e dashura ka paguar nje dedektiv per t'ju ruajtur?
 9. Mė Mir te Jesh apo te mos jesh i/e Dashuruar?
 10. A mund te kthehet "URRETJA" ne "DASHURI" dhe anasjelltas..?
 11. E Duaaa....hmmmmm........?
 12. kush i bashkon dy zemra..?kush i mban..?Kush i mbron..?
 13. Kush vuan me shum?
 14. A te dashuron vertet?
 15. Sytė e mij dhe sytė e tu...
 16. Cili eshte veprimi juaj i pare pasi nderpritni nje lidhje dashurore?
 17. Puthja,,,,,,,, vulė e dashurisė
 18. E ardhmja e qifteve,,,,,
 19. Qfar mendoni nese...
 20. Seksi ne gjimnaze ?
 21. Kur braktise ate qe do
 22. Pse vajzat dashurojnė djem ēapkėnė...
 23. Per qka do te ikje?
 24. Tė Dua kur ...
 25. dallimi ne mes Dashuris dhe seksit
 26. Intervist...
 27. Grupi i Gjakut zbulon dashurine ideale ...
 28. Hajde me mu..............
 29. mund te me ndihmoni ndokush
 30. Dashuria e vertete zgjat tere jeten ...
 31. belly dance
 32. Ditelindja juaj perfaqeson dashurine...
 33. Atč qe nuk ja keni thanč askujt ketu mundč ta shkruani
 34. Virgjeria te vajzat
 35. ti per mua je...
 36. Kujt po ja bon me Sy....?
 37. A Bon Me Te ....
 38. Dashuria eshte lloje "semundje psiqike"!
 39. Duhani dhe seksi nuk janė nė kombinim i mirė!
 40. cfare nacionaliteti e doni njeriun e jetes?
 41. si do vepronit ju?
 42. Jam knaqur me...?
 43. Martesa Eshte Rezultat I...?
 44. Si Kurorezohet Besimi..?
 45. Qka Ndodh Kur Dy Persona Puthen...?
 46. Takimi I Pare, Qfar Duhet Te Bejme
 47. Guximi Dhe Sakrifica Ne "dashuri"
 48. Sekretet e meshkujve dhe bota e mbrendshme e tyre......
 49. Seksi, grushti, budalla = burgu
 50. Si ke rene ne kontakt me personin e zemres,,,?
 51. UNE dhe TI....
 52. Cila Ngjyr Simbolizon "DASHURIN"....
 53. Puthja e Mėngjesit.....
 54. Sonte ėshtė Nata e fundit...
 55. Krehja intensive e flokėve nuk e forcon rrėnjėn e flokut, por mund tė sjellė deri te
 56. Meshkujt e martuar joshin femrat ‘single’ ...
 57. si kishit reagu nese e kuptoni se i dashuri- e dashura ju ka ba block?
 58. "frika Dhe Dashuria"
 59. Si duket njeriu i sotėm Modern, dinė ai (vėrtetė) tė dashuroj ???
 60. Femrat tradhtojnė mė shumė!
 61. A Dashurohet Njeriu Ne Vetėvete...?
 62. 100 thėnie tė zgjuara pėr martesėn...
 63. 25 fakte rreth dashurise...
 64. Kam fjetur me 1500 burra, por s’jam prostitutė
 65. Meshkujt braktisin tė dashurat e sėmura ...
 66. A ka munsi te dashurohet njeriu pa dashje ???
 67. Puthja ne publik!
 68. Dashuria gjat jetes martesore rritet apo zvoglohet
 69. Sa e perdorni fjalen te DUA
 70. Pse qikat kan qef Shum mu vesh ngusht edhe mu shmikatt !
 71. Pse Meshkujt Shqipetar Deshiroin Sex Para Martese E Per Martes Deshiroin Virgjeresha.
 72. Zogu vajton partnerin!!!
 73. Unaza nociale
 74. Dashuria nėn hijen e vdekjes
 75. Sekretet e dashurisė sė pėrhershme ...
 76. Ēka dėshiron femra tė dėgjojė ...
 77. Black Knight
 78. Nje Faqe Nga Ditari I Jetes Suaj...
 79. Fjala e fundit qe do ti thoni partnerit para "Lamtumires"?
 80. Qfare mendoni se eshte duke bere tani partneri juaj i zemres...?
 81. Ne Kosove: Me shum lidhemi per SEKS apo pere DASHURI...?
 82. Disa keshilla per te mos mbetur beqare!
 83. A ka dashuri pa sex ???
 84. Shėn Valentini-Dita e t'dashurumve
 85. Bota ime dhe...
 86. Afėr teje
 87. Tė biesh nė dashuri humbet kontrollin ...
 88. Cfar ndjeni ne ket moment Vuajtje, Dashuri apo urrejtje???
 89. Befasi nje Kondom
 90. 13 mije kilometra per dashuri
 91. Qka duhet ber ?Te besh qef ndjenjave apo ta jetosh ne realitet at Dashuri
 92. Jeni ndar!Keni Guxim te ktheheni mbrapa..?
 93. Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?
 94. Dasmat tona...
 95. Ku jeton Dashuria...?
 96. Si do reagonit kur ju ngacmojn te dashuren /te dashurin...?
 97. Dallimi ndermjet dashurise se koherave te vjetra me dashurine e kohes se sotme
 98. Mė Besnik i Qėndron..Dashuria-Urrejtjes Apo Urrejtja-Dashurisė..?
 99. DaSsHuuRiia NuuK Kaa Fe..!
 100. magjia e bukurise shpirterore
 101. Kush na motivon te Dashurojm..?
 102. Pse nuk harrohet Dashurija e pare ?!!!
 103. Vuajtja-koncept i nje dashurije te deshtume
 104. Pėrvojat seksuale para martese, themele tė forta pėr njė bashkėshortėsi BESNIKE ?!
 105. Nje Lule per....
 106. Pse femrat duan martes kurse meshkujt i ikin asaj
 107. Kush na udheheq me shume,truri apo zemra.
 108. Dashuria -mendoni se dhe sote munde te jete kjo fjal tek ne tabu?
 109. A mund te dashuroheni ne dy persona njekohesisht
 110. Dashuria te ben ta harrosh kohen. Koha te ben te harrosh dashurine.
 111. Me mire kerko tri se nje.
 112. A do te braktisnit gjithqka per dashurine?
 113. Poezi Dashurie...
 114. Bashkjetesa
 115. Kur mund te quhet dashuria dashuri?
 116. Dashuria ime e pare ketu ne Dardani
 117. Me kalimin e vetive,dashuria venitet apo forcohet?
 118. Aka Dashuri Tektonike sot?
 119. 23 gjėrat e vetme qė femrat dėshirojnė tė dėgjojnė nga meshkujt...
 120. Receta per te pasur nje dashuri te perhershme
 121. Pse meshkujt ngajen mbase pasuris e jo mbas dashuris...
 122. Cfar do ti thonit personit qe ke humbur?
 123. Ne mendimin tuaj Kush Duhet te paguaje Ne Takimin E Pare Ai/Ajo ??
 124. Cfare ke vleresuar me shume tek ai/ajo?
 125. Kur dashuria hargjohet
 126. Frika e “humbjes” sė tjetrit e kthen xhelozinė nė sėmundje
 127. Drame dashurie
 128. Deklarata dashurie?
 129. Si munde te mbahet nje dashuri !?
 130. Nuk mjafton....
 131. Ne dashuri dhe lufte gjithcka lejohet..
 132. Pse femnat bejn sikur nuk duan......
 133. Ē`farė ju bie nė sy sė pari, tek mashkujt/femrat
 134. Sa shpejtė eksitoheni?
 135. Ēfarė e bėn atė tė ēmendet?
 136. Ēfarė duam ne!
 137. Ēifti ideal, 15 vjet diferencė
 138. Dashuri ---> me kend ?!
 139. C'fare do t'i thonit te dashures apo te dashurit tuaj ne keto momente?
 140. Nje shikim...e u dashurova....
 141. A do te nderronit fene per hir te dashurise .............
 142. Cilat janė ,fjalėt qė tė dėnojnė me heshtje...........
 143. Njė mesazh pėr ty.
 144. Si martohen ciftet ne vendet e tjera?
 145. Horoskopi Kinez
 146. Ne Dashuri futesh permes trurit apo zemres?
 147. Tradhėtia
 148. Ēfarė nuk duhet bėrė ?!
 149. Shtatėzėnia
 150. Sekretet erotike tė meshkujve
 151. A mund te dashurojme pa vuajtur....
 152. Ashtu si jeni nė krevat jeni edhe nė lidhje...
 153. Me e embel Puthja e pare apo puthja e fundit qe keni bere?
 154. ...Buzet tua ...
 155. Grupi i gjakut, pėrcaktues i dashurisė dhe emocioneve.........
 156. Te dallosh dashurine e vertete nga nje " aventure..
 157. Kur gėnjen ndjenjėn........
 158. Fajin e ka dashuria apo zgjedhja......
 159. Partnerja qė meshkujt dėshirojnė
 160. Ēka tash ?
 161. Joshja
 162. Kuptimi i fjalės "Pasion"
 163. Peng dashurie...
 164. Ēfarė duhet tė bėjmė qė tė zgjasim dashurinė....
 165. ...shikimi yt....
 166. Ēdo minutė, 65 mijė marrėdhėnie seksuale
 167. E embel do te ishte............
 168. Zemra e do ndersa arsyeja e urren
 169. A mendoni se eshte gabim nese femra e shfaq dashurine e para?
 170. Me e embel dashuria e fshehur apo e publikuar.....
 171. Te kam zemer...me ke munguar shume...por.
 172. Ka dashuri pa vuajtje.......
 173. Vuajtja ju ben te fort apo i nenshtroheni....
 174. Te ishe njė pik loti, ku do te doje te bije...
 175. 25 kuriozitete magjepsėse pėr dashurinė dhe seksin
 176. Si rrembehet zemra e nje plake: veē per meshkuj kjo teme
 177. Ēfarė i ndodh trupit tonė kur dashurojmė
 178. Dashuria - ĒelĖs sekret
 179. A jeni e - i dashuruar?
 180. Do you believe in life after love?:)
 181. ~Thėnie zemre~
 182. Sms dashurie!
 183. Vlera e dashurise !
 184. Ha bari e mos tratheto !
 185. "Dashuria per nenen, dashuria me e paster ne bote'"
 186. Ofert!
 187. Homoseksualiteti
 188. Tradhėtia-thėnje e poezi pėr te!
 189. newblogclub