PDA

View Full Version : Diskutime Shoqėrore


Faqet : 1 2 [3] 4

 1. Viti 2007 per ju?
 2. "Poema e mjerimit"
 3. Dardania.de 2007
 4. Evropa po rritet, Hapė dyert se erdhėm!
 5. Lotet e Dardanis !!!
 6. Diaspora/Kosovarėt/Evropa Tė drejtat pėr tė udhėtuar/qėndruar apo edhe Tranzit
 7. Pse nuk bėhet shenjtėrimi i Nėnė Terezės?
 8. Antari qe ju ka lene mbresa gjate vitit 2007
 9. Babadimri ka vdekur !
 10. Cfare mendoni per ndihma atyre qe kane nevoje?
 11. Fshati dhe Qyteti
 12. Si dhe kur acaroheni lehte ?!
 13. A ju intereson se cfare mendojne te tjeret per ju ?!
 14. Me mire nje genjeshter apo sinqeritet i ashper e direkt ?
 15. A do te pranonit kafe nga nje i huaj ?!
 16. Ēka ruani si kujtim, nga qė i doni?
 17. Rėnie tė dukshme tė natalitetit nė Kosovė
 18. Bukuri dhe zgjuarsi
 19. Eksodi Shqiptar
 20. Udhetimi i deshires !
 21. Femijet e pasur dhe te varfer
 22. Nuk e gjen nusen te virgjer, e hedh nga dritarja
 23. Mikepritja Shqiptare
 24. ide keshilla
 25. Bingo! Fitova 1.500.000 £ funta angleze!
 26. Ke do te zgjidhnit ????
 27. Cila gjini eshte me egoiste ?!
 28. Jeni shpenzues apo kursimtar?!
 29. Tradhti Kombtare
 30. Turpi vazhdon!!!
 31. Si deshironi t`iu thojne lamtumire.....?
 32. Cfare beni per ta bere per vete nje te huaj...?
 33. Me mire nje shok apo shoqe te ngushte ?!
 34. Cilat vite ?!
 35. Aferdita Rrahami nėnė e fėmijėve tė kriminelit Zoran Stojanoviq!
 36. Si do tė ju dukej
 37. Dituria!
 38. Tre gjėra...
 39. A e keni "pa" VDEKJEN me sy?
 40. Njė pėrshėndetje...
 41. Reagimi ynė ndaj njė pėrgjigjeje "jo tė duhur"!
 42. Vuajtjet E Mergimtarve
 43. Pse femrat bjonde cilsohen si jo te zgjuara?!
 44. Ndryshimet e zgjuarsisė midis femrave dhe meshkujve!
 45. Nė rast tė njė lufte boterore
 46. Single ..Pro apo kunder ?
 47. Vrasja
 48. Ku i hudhin kosovaret mbeturinat / berllogun?!
 49. Une e di se do ishte drejt: Himni kombėtar.
 50. Pika e dobet & ajo e fort !!
 51. Dinjiteti..........( rruga per ne hene)
 52. Nė liqenin e Farkės afrė Tiranės mbyten 16 vetė
 53. qka mendon Qka mendoni,per plaqkitjen e "prones te babait" z.Xhelal Ferizit?
 54. Vėllezėrishtė
 55. Qyteti romantik per ju !
 56. Ajo qe thyhet nuk ngjitet ?!
 57. ,e kam, Sa do tė ishin nė gjendje pėr njė pėrballje tė drejtpėrdrejtė Televizioni
 58. Pervojat interesante nga Jeta .
 59. Ngushėllime pėr banoret e Vores dhe Gerdecit
 60. Mbahu Nėno Ja ku i ke bijt
 61. Gjerat budallaqe por te ver8a
 62. A ka rendesi diferenca arsimore ne nje lidhje ?
 63. Sa stresuese eshte...
 64. Vaj E Lot Per Ulpianen!
 65. REGJIM* RTK-ja praktikon censure!!
 66. Qka do ti thoni nje personi qe kohe me pare se keni parė?
 67. Sa i pershtateni ambientit te ri ?
 68. Ēka po harrojmė?
 69. Kush ėsht veprimtari patriot Hysen Ibrahimi
 70. Ne qarkullim pulla postare “Anetaresimi ne NATO”
 71. Vrasja e shokut?
 72. Perjetimet e hidhura qė njeriu i sheh dhe perjeton!!
 73. A keni shkuar ndonjeher ne pervjetorin e Matures?
 74. Vrau emigrantin per 600 euro, kerkohet burg perjete
 75. Shtypshkronjė popullore
 76. Rruga E Lirė
 77. Rusėt msyjnė gjirin e valdanosit
 78. Ejani Ketu :)
 79. Si Reagoni ndaj fjalve "me rrotulla"
 80. Tė flasim me "rrotulla" ketu....:)
 81. Argetim:horoskopi....
 82. Veprimi me i guximshem qe mund te kryeni.
 83. Per cilen arsye keta vizitoret e forumit nuk identifikohen???
 84. Tabu
 85. Tė Nderuar Bashkatdhetarė
 86. BASHKJETESA; fejese e sterzgjatur apo ikje nga Martesa?
 87. Tė dish me kė tė ndash sekretet!
 88. A e konsideroni moralin si nje vlere universale, te njejte per te gjithe individet?
 89. Viktimė e fjalės sė dhėnė
 90. Fenomeni Kosovė
 91. Shoubiznesi i mjeruar shqipėtar!
 92. Vendosa te rrefehem por po kam frig
 93. Mendjemadhesia
 94. A Besoni qe Exzistojne Engjujt ?!
 95. Si Ta Luftojm Vujtjen.
 96. Lumturia juaj mbi vuajtjen e tjetrit !
 97. Fjalet e thena ne nje moment inati dhe nervozizmi?
 98. Lidhjet,dashurite mes shqiptareve dhe nacionaliteteve tjera
 99. Nevojshmeria e ndersjelle Diaspore -Atdhe
 100. ēka eshte per Ju sfiduese?
 101. Pushimet verore 2008..
 102. Ndaj kujt perkushtoheni me shume..?
 103. Nga dyshimi nė besim!
 104. U nda nga jeta Shoku,bashkfshatari dhe bashkluftetari im
 105. A ėshtė kėshtu?
 106. Shitoret ne Kosove - Vjedhje me Politike
 107. Si tė vdiset
 108. Synimet, ambiciet tona ne jete
 109. Universitetet private, njė ndėshkim i mirė nga Kosova
 110. Rikthehen maskat, grabiten pushuesit nga Kosova
 111. Njerezit e bukur e kan me te lehte ne jete!
 112. Qeveria e Kosovės- Tekste falas pėr shkollar
 113. Cdo gje eshte e shkruar..A e pranon shkenca ?
 114. Cilet jane vendimet qe keni ber ne jet me kundershtimin me te madh te prinderve?
 115. Si komunikoni per her te pare me njerzit qe nuk i njihni?
 116. ēka fshihet pas emrit tuaj?
 117. Nigeriani me 86 gra do te ndahet me 82 prej tyre.
 118. Niveli i kultures se njeriut
 119. Kardiologėt apelojnė pėr krijim kushtesh tė operimit tė pacientėve nė Kosovė
 120. Lotet ne syte e tij/saj ...
 121. "Guinness World Records"
 122. Faleminderit
 123. Copėza Jete..!!
 124. E din se je shqiptar kur....
 125. Cfare Thote Ngjyra E Syve Tuaj..?!
 126. Si e Gjykoni kėt rast??
 127. Monolog Kosovari Ne Momentin Palidhje
 128. Reziku i netit-chatit!!!!..
 129. Ēudira shqiptare
 130. Protest
 131. endeje neper kohe..
 132. Sa e dojm ne Pavarsine e Kosoves.
 133. PSE NUK RRESPEKTOHEN POETėT as poezia
 134. Si E Mendoni
 135. Femrat kujdesen mė shumė se meshkujt
 136. Tendencat dhe intrigat e politkes serbe
 137. Ekonomist apo Tahmaqar
 138. Kapsula e Kohes
 139. Interpretimet, ne te shumten e rasteve keqinterpretohen , ndryshohen apo?
 140. vrasje jasht toksore
 141. S'kisha dashte me i pa,dhe me i degju Shqipetaret!..
 142. Ēfarė dallimi kanė Kosovaret nga Shqiptaret?
 143. Sa eklipsoheni ju ? :)
 144. Vizjoni per nje te ardhme me te mire
 145. Nė bangat shkollore
 146. Papunesia !
 147. Ndrrimi i Avatarit?
 148. Shume send i mire...
 149. Morali!
 150. Cilėn dhimbje e cilėsoni mė tė madhe.....?
 151. 2008-ta, ne virtualitet
 152. Deshirat tuaja per vitin 2009
 153. kershendellat 2008
 154. Revansh... si?
 155. Njėrės prej rrugėve do t'i vihet emri George Bush
 156. Zemra apo Mendja?
 157. Cilsit negative dhe pozitive te shqiptares dhe nje femre perendimore
 158. Ēfare nuk pelqeni tek i dashuri/a-burri/gruaja juaj...?
 159. Fjalet qe i keni fiksim...
 160. Workaholic- Varėsia pėr tė patur Stres
 161. Eshte Homoseksualizmi nje semundje?
 162. U sa femije i bukur.......
 163. si te bini ne kontakt me realitetin
 164. "Mode te ndrroj fryten(nikun)"a po?!
 165. Kur gjerat humbin vleren.
 166. Si do te reagoni ne ket rast...?
 167. Kur imponohesh s'je me vetvetja!!!
 168. Profesioni dhe Jeta Private
 169. A Lendoheni Shpejt?
 170. Sa me shume te duash, aq me shume fal apo...?
 171. Cfarė tė pėlqen tek vetja?
 172. Qka ju dha forumi Dardania?
 173. A do te pranoni qe shoqja/shoki ndonje afert dashurie?
 174. Dallimin ne mes te krenarinse dhe mendjemadhesis
 175. Korrektesia...
 176. Kosova humbi 1 milion banore !
 177. Si e spjegoni kete.....
 178. nga -Natyra Lutemi per Kosoven e ne veqanti, Per pavaresin e saj te shenjt!!!
 179. cfare mendoni per martesen me nje te huaj
 180. A po e ndieni krizen financiare ?
 181. Vrasjet Hakmerrjet Ne Kosov
 182. Kėrkoj falje pėr.....
 183. shikimi i faqeve Pornografike nga femijet
 184. kend e keni mik ma te mir per momentin Librin apo Interrnetin....!
 185. Pse dijm te jemi extrem si individ?
 186. Djali i Adem Jasharit mbetet jasht FSK_sė
 187. Problemet jane pjese e jetes
 188. N.Q.S. Jeta juaj do te ishte ne dilem cilin do te tradhetonit?
 189. Vrasja ne ne shkolle te Winnendenit ne Gjermani
 190. Kosova dhe darvinizimi
 191. Rusija thot se Amerika deri ne vitin 20014 do te shkatrrohet ne te gjith drejtimet
 192. Vizat kroate
 193. Kur plakemi?
 194. Njeqind pyte dhe pergjigje te dobishme
 195. ''Kosovo i Metohija '' e kuptuar allashqiptarqe
 196. Pervjetore qe nuk harrohen kurrė
 197. Krenaria.
 198. A duhet qė ne shqiptarėt luften autorkritike ta bėjmė me vetveten e
 199. Sterkeqja shpirtrore
 200. Janė njerėz, duhet te respektohen si te tillė.
 201. Italia hap 80 mijė vende pune sezonale. Kushtet e aplikimit
 202. Cili gabim nuk duhet te falet ?
 203. Intervista
 204. Kur Gjaku Yt Tė Bėhet Armik!
 205. Ēka kemi mėsuar nga ky forum?
 206. Femrat vs Meshkujt
 207. Te jesh realist
 208. Fuqia e te menduarit pozitiv!
 209. InterAktiv Games
 210. Bixhozi ne Kosove
 211. Ndihma nderkombtare duhet te rritet
 212. Fenomen ne amerikė
 213. Ne nji kopsht zologjik ndodhi befasi
 214. Qyteti Gent ne belgjikė
 215. Arktiku hapsirė e re e interesave te mdha
 216. Cka Urreni Me Teper Ne Jete
 217. Ji vetvetja
 218. Si tė kemi njė Familje tė lumtur?
 219. Homosapiens...!
 220. Hobby i juaj eshte ........
 221. Perleshje
 222. Historia e juaj prej gurbetqari?
 223. Stopim nė Autoudhė!
 224. Nėse do tė kishit mundėsi tė shkonit nė Hėnė...!?
 225. A do tė martoheshit me dikė qė ka femijė?
 226. Me grushta ndaj mantelbardheve
 227. Qka ju mungon me se shumti ne kosove gjate pushimit?
 228. Ēfarė shikoni nga dritarja juaj?...
 229. Jeta ėshtė e bukur, shijoje atė pėr ēdo ēast e gjithkah
 230. Cicėrrojm edhe ne kėtu, Twitter, Zwitscher apo si po i thojnė bota
 231. Ēfare kishte t're nė vendlindje?
 232. I martuar me femer te huaj per lejeqendrim- fejohet ne ks me shqiptare njekohesisht
 233. Truri i mashkullit bllokohet para nje femre
 234. Femrat gėnjejnė pėr vitet, meshkujt pėr gjatėsinė...
 235. Duke pritur vjeshtėn
 236. qka do te benit sikur ti kishit njiqnd miljon euro
 237. Pse tek ne shqipetaret shahet Nena ne perditshmeri??
 238. Kalendari i Mayave!
 239. O Shqiptarė, pse ju pėlqen "e zeza"!?
 240. Kuriozitet
 241. Aventurat e mia
 242. Cila do te ishte keshilla qe do te ipni nje polici?
 243. Pse per femra eshte normale ndersa per meshkuj JO.
 244. Trafikimet Njerzore. Ta diskutojm shoqėrisht
 245. Pse qdo teme kur hapet mendoni se ka te bej porsonalisht me personin e temes
 246. Njeriu dhe lufta per ekzistence
 247. Oxygen
 248. Mjaft doktoruam, tash le tė mėsojmė pak
 249. Duart e femrave mė tė pista se tė meshkujve
 250. Dėnohen pėr dhunimin e kushėrirės