PDA

View Full Version : Diskutime Shoqėrore


Faqet : 1 2 3 [4]

 1. A ėsht jeta dhe bota nje mosmirnjohje
 2. Si i Pranoni ju krititkat ?
 3. Tė menduarit ne tradhti dhe tradhtia
 4. Skenderaj po ja kalon mitrovices me zhvillim
 5. Pse Njerzit E Thjeshte Vuajne Shpirtnisht
 6. Nė cilin vend tė botės do donit tė jetoni?
 7. Shok Apo......
 8. Qfar Taktiket Perdorni ..............
 9. Nje bote me ndryshe-Larg civilizimit, Fisi Dani
 10. Karrika e n'xeht...
 11. Ja si na kėndojnė dhe urrejnė maqedonasit
 12. Ēfare do ju mbetet peng nga kjo jete ?
 13. Sikur Te Ishte E Vertet:
 14. Ne Qender te Vemendjes....
 15. daja dhunon mesen
 16. Festat e fundvitit po ofrohen, si ndiheni ne kéto ditét e fundit té vitit...
 17. Shpija e Kosovės...
 18. Mėrgimtarėt i ndrrojn numrat e telefonit!
 19. Pershendetje , njerze te mire
 20. spotet
 21. Fustane nuserie
 22. Femrat ne net komunikojn.....
 23. Nje qender kordinative
 24. Hakmarrja!
 25. Fenomen shqiptar vetvrasje te reja
 26. femra dhe pseudo liria e saj
 27. Mesuesit Rrahin Nxenesit
 28. Kerkesa te kohes
 29. Fundi i ksaj bote bija e vret nene n
 30. Divorci dhe tradita
 31. Help for INDRIT ! 12 year old boy TA NDIHMOJMĖ INDRITIN 12 VJECARĖ
 32. Reklamė vedit!
 33. Ndodh edhe kjo:
 34. Sa e doni atdheun
 35. NDIHME JU LUTEM... Struktura E Popullatės Nė Botė?
 36. Mosmirnjohja
 37. Patriotet gjithmonė te rrezikuar
 38. Shqiptari dhe puna
 39. A duhet te ndrrohet pershendetja shqiptare
 40. Pėrse ndrruan shqiptarėt
 41. Ju jeni djalė i hastretit
 42. Shqiptari dhe organizimi
 43. Shqiptari dhe ngatrresa
 44. Ne forumet shqiptare a gjendet miqsia
 45. Sa e mbane fjalen shqiptari
 46. Sa mbani kontakte dhe mirnjohje per shqiperine
 47. Big Brother Albania
 48. Fjale te urta me koment!!
 49. Neutral si eulexi
 50. Pash zotin mos i prishni lulet !!!
 51. Kujtim nga bankat shkollore
 52. Mos Ti Harrojm
 53. 700 Miq ne Facebook dhe perseri i vetem mbeta!!!
 54. Dergon dashnorėt nė shtėpi... ia pėrdhunon i shoqi
 55. nese ste ndodhin kto,dije se s'je Shqiptar....
 56. A e demton paraja shoqerine?
 57. Nuk ėshtė shqiptar, oo tė poshtėr e tė padinjitet, NUK ĖSHTĖ SHQIPTAR!!!
 58. Kujtimet e kėqija fshihen me ilaē
 59. Thirje Gjith Shqiptarve!!!
 60. Cila esht ajo gje, qe i qeteson femrat kur jane te nervozuara??
 61. Fjale te urta per politiken dhe politikanet shqiptare sot!!
 62. Bregdeti Shqiptar, njė pasuri e pa zbuluar
 63. Gėnjeshtra mė e madhe qė i keni Besuar..?
 64. Sot 18 korrik ditė zie kombėtare nė shqiperi
 65. Ēka ėshtė patriotizmi?
 66. Francezja qe vret 8 femijet e saj
 67. Me cka matet TURPI !??
 68. Durimi- Saber i thojke Gjyshi im!
 69. Mė i afėrt ėshtė daja apo mixha?
 70. Pse festohet krasitja e meskėmbshit te na ?
 71. Vlen te theksohet...
 72. Vrasja e vrasėsit
 73. I dashtun ditar?!
 74. Ēfarė e shtyn rininė qė tė bjerė nė kthetrat e drogės?
 75. Mendoni se kohet e fundit njerzit po dalin si shume nga binaret e nje jete normale?
 76. Urrjejtja apo dashuria ndaj saj.
 77. Si duhet te jemi me unik?
 78. Synetia fatale pėr familjen Kelmendi
 79. Kur jeni ndjerė njeri i plotėsuar?
 80. Maroma nji kafe dal kadal ta pijė, tash po vjen BA(j)RAMI si tja bėjė se dijė
 81. Maqedonia dhe Kosova, ndėr shtetet mė religjioze nė botė
 82. Nėna i gjen tė vdekur katėr fėmijėt nė shtėpi!
 83. Cilet njerez e udheheqin BOTEN..?
 84. Adoleshenca: A duhet tė turpėrohemi pėr ndonjė tė "bame"
 85. Klani !
 86. Shtetet me te forta Boterore?
 87. Qka e shtyn nje femer me gabu?
 88. Si t'i emėrojmė pasardhėsit tanė?
 89. Besnikėria`
 90. Kur jemi te dehur...
 91. Test ...
 92. Deshire ne pleqeri...
 93. Duhani nė "ilegalitet" ......
 94. Idhulli i Dardanisė apo Hyjnesha nė fron
 95. Qka eshte per ju Forumi i Dardanise?
 96. Cila gjini ėshtė mė e vendosur ne qėllime dhe pse?
 97. Dezhavu
 98. Kujtimet e mira prej fėmijėrisė (!?)
 99. Tė bėhemi mendjemėdhenj dhe mesatarė!
 100. Jte rreziqet dhe sfidat e autorit te vargjeve shqiptare xhelal feeizit
 101. Sfidat rreziqet ne jeten e autoirit Xhelal ferizi
 102. Aksionet e mshefta
 103. si fitohet zemra e nje femres...
 104. A duhet bashkeshorti te prezentoi ne lindje?
 105. Tradhtia, mė rėndomtė ndodh nė vendin e punės
 106. Si do te ja dilnit
 107. Cili eshte momenti qe nuk do ja falni vetes?
 108. Emėrtimi i Vendbanimeve nė Kosovė
 109. Cka mendoni per dhurimin e organeve?
 110. menquria ose se kush esht ma i previligjuar nga perendia
 111. Mjeshtėria e komunikimit
 112. Ē’ėshtė bukuria e brendshme?
 113. Femra qė pėrdorin fjalė tė ndyta?!
 114. O Shqiptar, vllau te lshon ne dhe,vllau te del ne ndihme e jo miku (i vllai i gruas)
 115. Letėr pėr disa nga vėllezėrit e mi...
 116. Toleranca.....
 117. Te martuar por parat ndaras secili per vete...
 118. Dy shqiptarė tė Kosovės i shpėtojnė jetėn njė gjermani
 119. Nė fshat e mbajnė pėr tė ēmendur, por ai ėshtė Gjeni nė Matematikė, Fizikė....
 120. Fėmiun 18 vjec a do ta "detyroni" tė jetoi me ju?
 121. Dhjetė qytetet mė tė pėrshtatshėm pėr jetė.
 122. Shkollat publike apo ato private?
 123. Analfabetizmi nė Kosovė
 124. Hapet kafe pėr homoseksual nė Prishtinė!
 125. Mendoj se vlen!
 126. Bestytnitė!
 127. Edukata seksuale
 128. Pse ka Arbėreshė nė Itali dhe nuk ka Shqipėtarė nė Turqi
 129. Xhelozia, ēfarė tė ndėrmerret kur frika del nga kontrolli...
 130. Dėnimet nė Kosovė
 131. Edhe unė jam shqiptar!
 132. Adios Jobs – tungjatjeta zhgėnjim!
 133. Krijohet lozha e madhe Masonike e Shqipėrisė
 134. Kush do ta shpėtoj popullin tonė nga varfėrija
 135. Marketingu i dhunes
 136. Pse po bleni more hej serbi do me na zhduke e ju bleni1
 137. Kėshillat qė kemi marrė!
 138. Prindėrit e dėbojnė nga shtėpia, 19-vjeēari u tregoi se ėshtė gay
 139. Termet ne Fier !!!
 140. Femrat e ruajnė sekretin vetėm 32 minuta
 141. Martesa me magjupin
 142. Mendjet kriminale janė tė ndryshme nga ato normale
 143. Ku eshte dallimi ne mes Psikiatris dhe Psikologjis?
 144. Superioriteti dhe Inferioriteti
 145. Gyrbetqari-Kryefamiljari si qeni i deleve...
 146. 2011-ta ne virtualitet
 147. Shkrimi i vitit 2011
 148. Shkrimi mė i dobėt i Vitit 2011 !
 149. Rritje e numrit tė shkurorėzimeve nė Kosovė
 150. Rinia e sodit edukat nga kush........
 151. 20 % e grave nė SHBA pėrdhunohen
 152. Bisedojmė me vargje,be! :D
 153. Qe be daj, pse prej neve te skandinavis divorcet jan te shpeshta
 154. Kur thuhet fjala 'miqesi' qfare ju vjen ne mendje....
 155. Humori dhe Jeta!
 156. Bota do te ishte me e mire nese...
 157. Qfare e zbeh imazhin e nje njeriu ne syte tuaj.....
 158. Shkrimi i vitit 2012
 159. Shokuese ! ... perjetimi i nje vajze ne nje shkoll tipik "laike" !
 160. Nje keshille per popullin tend???
 161. Jemi ne shqiptaret te lindur kriminel ? Nga vjen i gjithe ky deshperim ne jete ?!
 162. Dasmat ne YouTube!?
 163. Kush arsyeton me shume...femrat apo meshkujt....
 164. Nesėr 13shkurt 2012 ditė zie shtetėrore
 165. Legalizimi i prostitucionit
 166. Te papunet neper bote jane mė shume se 30 milione
 167. Nje Mesazhe, Per Brezat e Ardhshem
 168. Kam mėsuar?!
 169. Cila ėshtė ideja mė e mirė pėr biznes nė Kosovė (pėr momentin)?
 170. (Ana tjetėr e medaljes) Tė bėsh a tė mos bėsh fėmijė?!
 171. Parada Gay ne tirane 17 maj.
 172. Me 24 Maj, nė pastrim tė vendit pėr ruajtjen e ambientit!
 173. Shikimi i pornografisė ndryshon trurin !!!
 174. Budallakia e Kadaresė!
 175. A i gėzojnė vėrtetė virtytet e njė "burri" meshkujt shqiptar ?!
 176. Marrja nuk hec ne kembe..
 177. 26 pytje ?!
 178. Ne kerkim te kohes se humbur...
 179. S’ka mė dekolte dhe minifunde,
 180. Tė jesh i sjellshėm ėshtė gjenetike
 181. Te dashur bashkatdhetarė
 182. Kurbeti shokė, kurbeti - kush shkoi e nuk mbeti?
 183. Nje vrasje (pak) ndryshe-kur femra merr hak ?!
 184. Fatkeqėsi/aksident shqiptar!
 185. Me e mire esht vdekja se sa te linndesh e te jetosh i varur ne doren e huaj
 186. Zakonet shqiptare per femrren neper shekuj-
 187. Rrahjet neper shkolla , nuk reagon askush ..!
 188. I ligu tė sulmon pa asnji faj mandej kur pson humbje qanė me dinaker i
 189. Thėnie tė menqura
 190. Emra, zakone dhe rajone
 191. rreth nje libri
 192. Urbane
 193. Fundi i iluzionit
 194. Skandaloze
 195. Arbėr Xhaferi ndėrroj jetė!
 196. Personazhe qe i shtuan ngjyren dardanise ...
 197. Kodi i veshjes sot ne ambientin familjar (prezencen e familjes tende ngusht e gjere)
 198. Arsyeja e pseudonimit
 199. Kur keni qenė pėr herė tė fundit nė teatėr?
 200. Bjonde, brune apo flokekuqe?
 201. Gjakmarrja
 202. Largohet nga prinderit sepse i ndalojn Facebook.
 203. Familja e shenjtė Jashari
 204. Bestytnitė dhe hajmalitė
 205. Rugova, Thaēi e Haradinaj ishin paralajmėruar mė 2001
 206. Droga
 207. Gjerat qe i shifni si ma te rendesihme gjate jetes,..
 208. A e dini se cila ėshtė videoja mė e gjatė nė YouTube?
 209. LIVE Eshte duke rene shume shi ne New York
 210. Sa shumė seks nė gjimnazet e Tiranės…
 211. Vritet nė Siri luftėtari vullnetar nga Kosova
 212. Studimi: Njerėzit po bėhen gjithnjė e mė budallenjė
 213. 24 ore jete !
 214. Kosova ne tu Sexit !!!
 215. ndihme per emigrim ne gjermani
 216. shkolle rrobaqepsie
 217. kush jemi Ne
 218. Zbrazja e Kosovės
 219. Dy martohen,peseqind terbohen!
 220. A po arabizohet populli shqiptar, kane filluar te nderrohen emrat shqiptar
 221. Tė voziturit nė Kosovė
 222. Duke shkėputur Shetin nga feja...
 223. "Ne kthetrat e Virtualitetit"!!!
 224. Tė tredhen pedofilėt ?
 225. Kampi nė Goli Otok
 226. Duhet te lexohet!
 227. Ja kush janė katėr njerėzit me rrogėn mė tė madhe nė Kosovė
 228. Babai rrėfen se kush ia dėrgoi djalin nė Siri
 229. Mesuesja qe nuk simpatizonte nxenesin e saj, deri sa mesoj sekretin e tij tragjik.
 230. Drejtoresha qė dėrgoi mėsueset pėr seks tek ministrat e LSI
 231. Lajmrimi
 232. Facebook apo ku jeni hup
 233. Cfare mendoni qe Erion Veliaj u perzgjodh mes 40 kryebashkiakeve me te mire?
 234. Per kend ju paska marr malli?
 235. Ēka keni ba gjithė kėto vite?
 236. A e dini se ... ?
 237. Muhaxheret
 238. A eshte koha te lehtesohen masat per karantinen?
 239. Pse po martohen shqiptaret me burra serbė? Flet akademiku Artan Fuga