PDA

View Full Version : Informatika


Faqet : 1 [2]

 1. Java?
 2. Hakerat shqiptarė paralizojnė webfaqet serbe
 3. Hakerėt serbė sulmojnė ueb-faqen e Postės Shqiptare
 4. ndihm reth blemjes me kospay
 5. A e din kush naj program per foto-montazha??
 6. Si mund ta di qe kush me ka bo BLOCK ne msn
 7. Nje pytje
 8. A mund te dergoj programe per te arkivuar ne imel
 9. Google Chrome
 10. Slipstreaming Windows XP me Service Pack 3 (SP3)
 11. Windows Live Messenger 9
 12. Panda Antivirus & Firewall 2008 7.01.00
 13. Vista Codec Package
 14. Virus i keē ...
 15. Problem me MSN !
 16. Keshilla ndaj virusave !
 17. coda per telefona
 18. Kush munte memi gjet do Servera IRC
 19. Kush Don Me Zbukuru Windows XP
 20. Nje pytje rreth DATABASE
 21. Web Per Te Download Free Libra
 22. VIRUSI 666 (Simboli i Djallit)
 23. Driverat e emachines E520
 24. Prej PDF ne format doc
 25. Pse Google bėnė pėrjashtimin e akonteve AdSense
 26. Disa ptyje rreth programimit
 27. Ku Ndryshon Linux Nga Microsoft ?????
 28. si ndahet hardisku ne pjese ???
 29. Kam Problem me internet.
 30. Kerkoj ndihm ne lidhje me Hard diskun
 31. Windows movie maker nje pytje
 32. Shpejtesia e flashit
 33. PGP Tė shpjegohet se ēka ėshtė, si pėrdoret, demo etj.
 34. McAfee
 35. AV per pirro
 36. Drivers scaner 2009
 37. Zero_CooL, Kerkojm Ndihmen Tende....
 38. Sigurimi Shqiptar nė Internet
 39. Sigurimi i PC-sė suaj !
 40. Ndihmmm !
 41. si me mar ni kang ose video ne internet
 42. C'far esht NETAPI buffer overflow exploit
 43. Anti virus pėr mobil
 44. Pyetje per Zero Cool.
 45. Msn nuk me punon ?!
 46. nuk di se cfar dvd rw me ble IDE apo SATA
 47. Kush din dhe mundet me m'tregue...!
 48. simbolet ne testatur
 49. Paisje qe perbajn 1 micrporcessor ose 1 mikrikontroller
 50. mylife
 51. ESET NOD32 Antivirus 4.0.424 32-bit Me update nga Alb-Vizion Server
 52. 4 Procesor te familjes Intel 8051 me performanca dhe standarde te ndryshme
 53. Windows7 Upgrade Advisor
 54. Revista Link
 55. Antamedia Internet Kafe Softuer
 56. Internet Siguria
 57. Internet Pirateri
 58. CAD-Programe/ Detection&Design
 59. Pėrkėthyes Elektronik
 60. ndihmeeee
 61. Dikush qe din te na flas per .....
 62. IIC nje prej busave standard komunikues
 63. Ndihm me gjetjen e disa DRIVERAVE
 64. Motherboard(Plaka ėmė) LGA-1156 procesor
 65. Bandwidth/Bandbreite/
 66. ndihme
 67. PC Si behet FORMAT
 68. Screen Saver
 69. Windows & Mac
 70. Ju lutem ndihme
 71. Katėr mėnyra tė vecanta pėr tė kaluar kohėn nė Facebook.
 72. Fotografia Dixhital
 73. ēfare gjuhe perdoret ne google shqiptare
 74. ndihme.....
 75. Pyetje:
 76. web dizajn
 77. Ueb/Web Dizajne/Foto/Tekstil Dizajn..etj.
 78. Hakerėt serbė sulmojnė faqen e Presidencės se Kosoves
 79. 8051 microcontroller liber format pdf
 80. Veze te ferguara dixhitale
 81. Kujdes! Njė virus shqip po qarkullon!
 82. Gjeniu 18 vjeēar shqiptar konkurrencė e “Google”
 83. programe kompjuteri
 84. Kerkojm ndihmen e te gjithe atyre qe mund te na ofrojn ndihme ne kete problem.
 85. Problem me HardDisk
 86. Driver per ket PC
 87. Ndihme!!!
 88. Ndihme per iPad
 89. Windows Riparimi
 90. iPad
 91. Makina qepje qėndisje me CAD-Softuer
 92. Ndihmė pėr BIOS Password
 93. Windows Service Pack 3
 94. si incizohet DVD
 95. Problem rreth Kompjuterit
 96. Driverat per scaner EPSON STYLUS DX4200
 97. IT-Aplikime/E-Comerce
 98. Si mund te ndaloj Kopjimin
 99. Probleme me MSN messenger !
 100. Hakerėt shqiptar sulmojnė dhjetra faqe maqedonase
 101. Anti-Virus Program pa pagese
 102. Windows 8
 103. Linux
 104. Ndihme per HP LaserJet 2430 dtn
 105. Sistemet Operative pdf ne shqip
 106. Si ta heq zerin e nje kenga nga video
 107. Aplpe - Mac OS X Lion
 108. Joomla
 109. Informatika
 110. Udhėzuesi i Serverit Ubuntu
 111. Domain -hosting
 112. Ēfarė ndodh nė kėtė moment nė botėn e internetit
 113. Lulzsec dhe Anonymous
 114. What Do You Love?
 115. Google Plus
 116. Skype
 117. Lajme - risi
 118. Microsoft Windows
 119. Koobface !!!
 120. BIOS -rastesishT
 121. Udhėzim pėr sigurimin e PC's tuaj
 122. Web siguria
 123. Blue Screen Of Death - BSOD
 124. Ares me licenc
 125. Computers
 126. 3D Teknologjia
 127. Facebook
 128. Sa i sigurt ėshtė file sharing?
 129. Teknologjitė qė do tė ndryshojnė botėn
 130. IDS / IPS- Sisteme Sigurie
 131. HTC telefon
 132. Si Ti bej boot cd me Nero 6 Ultra Editon version 6.6.1.4
 133. Windows xp paralel me Windows7 a lejohet
 134. Blu-ray Disk
 135. Anonymous: "Asta la vista Facebook"
 136. Sulmohet Wikileaks
 137. Hakerėt turk nė aksion
 138. WikiLeaks goditet nga njė cyber-sulm
 139. Si tė fotografohet me celular?
 140. Sistemet operative mobile
 141. Hakerėt, krakerėt dhe e ardhmja e Internetit
 142. Roli i internetit nė Shqipėri
 143. Arkitektuara e shėrbimit tė diferencuar
 144. Kujdes !
 145. Domain.xxx
 146. Hacktivity 2011
 147. Fundi i WikiLeaks
 148. Live TV
 149. Faleminderit Zero Cool
 150. Hakerėt Shqiptarė nė akcion!
 151. Privacy
 152. Ndryshimi i gjuhės sė SO nė Windows 7
 153. Notepad!
 154. Dreambox
 155. Procesorėt
 156. .TS si mund tė konvertohet nė mp4 apo mpeg
 157. Active Sync per telefon
 158. Ja paska ftof zero cool-it !
 159. Njihuni me dy shqiptaret e pare te "Apple" dhe shpikjen e tyre
 160. Blogs
 161. "Bundespolizei Trojaner"
 162. Chrome OS
 163. Shfletuesit
 164. Black market
 165. iPhone
 166. Internet Explorer
 167. Youtube
 168. Teknologjia CLOUD
 169. Bluetooth
 170. Si ta formatoj usb
 171. Pyetje lidhur me nje logo :
 172. Produktet mė tė mira tė vitit 2012
 173. Wireless
 174. Viber
 175. Si ta bėj ?
 176. Microsoft Office 2013
 177. Gjithēka ngapak !
 178. Free - Pa lekė
 179. Kopjimi i videove .avi me Nero?
 180. Android
 181. Ndihm rreth materialit per Tem Diplomes
 182. Bosch KTS 540 pasije qe me duht tja gjej softwarin full version .
 183. Unicode
 184. Probleme me Dardania forum.
 185. Ku te Download Microsft Visio 2010 me license
 186. Rrėzohen pretendimet se Apple dhe Amazon janė hakuar nga Kina
 187. Si mund te klononi hard diskun tuaj
 188. Shkarkni programin qe te ktheni gjerat e fshira
 189. Ja si te zgjidhni problemin me shtimin e kartes ne PayPal