PDA

View Full Version : Tema tė vjetra


Faqet : 1 2 [3] 4

 1. Si e paramendoni "filan" forumistin??
 2. Erdha_Shkova
 3. Anetar nderi per muajin Nentor
 4. Cilit forumist ia keni friken ?
 5. Loni i Vjeter
 6. Cili Anėtar/e ju ka pelqy ne kete Forum
 7. Rinia Shqiptare
 8. Libri Elektronik PSIKOLOGJIA E SUKSESIT 1 - www.ylberpatoku.com
 9. musl|m
 10. Pa ty!
 11. Shkrime jashtė teme tek thashehthemet!
 12. Me ty!
 13. mr_ilir
 14. Tė zgjedhim missin dhe misterin Dardania 2006!
 15. Njoftoni pėr mungesat nė staf
 16. Me thuaj.....
 17. Loja me Emra
 18. nerata
 19. Anetar nderi per muajin Dhjetor
 20. Fakt...
 21. si e ndieni veten si Shqiptar apo mysliman
 22. Anėtar nderi i vitit 2006!
 23. K`tyne herė.
 24. Shkrime jashte teme te أطيب تحياتي من الكويت
 25. Drejtuar stafit te Dardanise
 26. Rikthimi i POKERIT -obligim moral i tij ndaj antarėve tjerė!
 27. Chelsea - Valencia
 28. AC Milan - Bayern Munchen
 29. Roma - Manchester Utd
 30. PSV - Liverpool
 31. Njė lule pėr.....
 32. Femrat ne net!
 33. Mė i/e miri/a moderatorė/e, pėr mendimin tuaj!
 34. Ngushllime
 35. A ka zili mes anėtarėve tė forumit?
 36. Manchester Utd - AC Milan
 37. Lufta dhe interpretimii saj,mes Zotit te Bibles dhe Allahut te Kuranit
 38. Tė mbyllen nėnforumet fetare!
 39. Kam vendos tė.
 40. Mule se....
 41. Vogėlushi kosovar merr emrin Tonibler
 42. Vonė ėshtė.
 43. Mė kujtohet..
 44. Lutem
 45. Cila vajzė ju pėlqen mė shumė? (-IV-)
 46. Reputacioni i fundit qe keni marrė?
 47. Cili djalė i forumit ju pėlqen (-I-)
 48. Cili djalė i forumit ju pėlqen (-II-)?
 49. Reputacioni i fundit qė keni dhėnė ?
 50. Zéri i .. saj / i tij .....
 51. Ndoshta Nesėr....
 52. Ajo qė mė pėlqen tek ty ....
 53. Ku do t'i kaloni pushimet verore
 54. Pėrshkruani veten me tri fjalė!!
 55. Po Pritoj.....
 56. Sa ?
 57. Kur tė mėndoj ty!
 58. Ēka je duke ngrėnė tash para PC-sė
 59. Kerkes per Moderator
 60. Pėr Ty!!!
 61. Pak Spjegim rreth Temave !!
 62. Atje larg!
 63. SuperLiga e Dardanise 2007/08
 64. Ēudi!
 65. My favorites songs !
 66. Kush do tė fitojė nė Zonėn Elektorale 31?
 67. Simpatija juaj nė forum
 68. Nje kenge per Ty
 69. Ēka duan gratė?
 70. Sondazhi i fundit me befasira lidhur me zgjedhjet.
 71. Mė mungon
 72. Njė mesazh pėr ty.
 73. Dicka per ty!
 74. Koalicioni PDK- LDK / Pėr apo Kundėr?!
 75. Ke dėshironi ta njihni mė mirė?
 76. Mė i keqi i forumit (hahahaa)
 77. Ndihme urgjente ne Hollande.
 78. A jeni tė kėnaqur me punėn e stafit?
 79. Mbrėmė
 80. I zgjedhim 10 forumistat 2007
 81. Flitet Se.......!!!
 82. hajde tash kallxoni kon kishit pas qef me pas kojshi
 83. Kush e ka iden ma te mire per biznis
 84. Kujt do t“ia benit me Sy?
 85. Buqe erdha tek ti...
 86. Kenga qe po degjoni per momentin ?!
 87. A e din/i?!!!
 88. Kritiko personin para teje !!!
 89. Filloni diqka me fjalen une !
 90. Anėtari simpatik i ditės ?!
 91. Ku, ka ma mirė .....?!
 92. Disa fjalė nga kėnga qė dėgjoni !
 93. Tani ....!
 94. Befasi e ditės..
 95. Ti...
 96. Darsma VIRTUALE
 97. Cka mendoni...???
 98. Rreth origjinės shqiptare tė Dora Bakojanit
 99. Sonte..
 100. Ti me je..
 101. Nese ky apo kjo lart do te ishte i/e dashuri/a juaj II
 102. Pronarėt e rinj pėrshėndesin anėtarėt e dardania.de
 103. Nese!!!!!!!!!!!!!
 104. Kujt i dhuron Puthje
 105. Sa me pelqen..................
 106. Kerkoj diqka keti/kesaj siper
 107. Partija e Tekave A
 108. Ēifti mė i mirė !!!
 109. Ku do ta kaloni pushimin veror 2008??
 110. Teper...
 111. Duke menduar per ty....
 112. Nje note per personin siper teje ....
 113. Rozafa
 114. Sofra festive enkas pėr Shejtonken
 115. Pse ?
 116. Me thuaj......!!!!!!!!
 117. Jam duke pritur ....
 118. Si ja kishit ngjitur emrin anėtarit siper ?
 119. Mendjemadhi/ja Forumit
 120. ModeraTori Me i Mire...
 121. Mendjemadhja/i i muajit shtator
 122. Erdha-Shkova!
 123. Mos..
 124. Kush do tė dėshiroje tė shkruante pas teje?
 125. Anėtar nderi pėr muajin shtator!
 126. Cifti me i forte i forumit
 127. Fjalė-zingjiri 2
 128. Miss B€QARU§ POW€RU§ 2008
 129. Ē`farė je duke bėrė?
 130. Cfarė do tė shkruani ne akull?
 131. Njé ..
 132. Grupi i pare per kandidat nderi 08
 133. Grupi i trete per kandidat nderi 08
 134. Grupi i dyte per kandidat nderi 08
 135. Grupi i katert per kandidat nderi 08
 136. Grupi i peste per kandidat nderi 08
 137. Grupi i gjashte per kandidat nderi 08
 138. Grupi i shtate per kandidat nderi 08
 139. Grupi i tete per kandidat nderi 08
 140. Grupi i nente per kandidat nderi 08
 141. Grupi i Dhjete per kandidat nderi 08
 142. Fushata pėr anėtarė nderi!
 143. Grupi i Njemdhjete kandidat nderi 08
 144. Grupi i Dymedhjete kandidat nderi 08
 145. Them nje fjale, formo nje fjali
 146. Po postimet e mia?
 147. Nganjėherė..
 148. Merre me mend!
 149. Antare Nderi Tetor 2008
 150. Pyetje-pergjigjje
 151. Shkruaj nje fjale!!!!!!
 152. Nuk Eshte E Lehte......
 153. Anėtar nderi pė vitin 2008!
 154. Ēka keni veshur pėr momentin ..?
 155. Cilin ,nga antaret e forumit , e kishit thirre ne tel,dhe cfar i kishit thene??
 156. A ju ka idhnu kush sot???
 157. Tė bisedojmė me tri fjalė.
 158. Lutu per personin siper teje
 159. A tradheton anėtari i mėsipėrm?
 160. Cili ka avatarin me te bukur ne Dardani?
 161. Cfare do ti thonit personit tuaj te zemres ne keto momente??
 162. E du....
 163. Ku dėshironi tė jeni nė kėtė moment dhe me kėnd?
 164. A dalim sonte....!!!
 165. Kafeneja Dardane...
 166. Atmosfera nė forum?
 167. M`ka shku mendja
 168. Cfar mendoni per anetarin siper jush?
 169. Kush Ju Mungon Ne Keto Momente
 170. Do te doja......
 171. TOP 10-shja e FORUMIT
 172. Gruaja e berluskonit paraqet ndarje
 173. Oda e uliksi31-jr.e e lovelyt
 174. Njerez te kishes pretendojne te sherojne njerez me Dhune
 175. Konaku i specit dhe selvijes
 176. Dani11
 177. Biografi
 178. Jeta e Muhammedit (a.s) Dokumentar
 179. Ēfarė bėtė sot?
 180. Qfar feje keni ?
 181. Per te gjith antaret te jet tem e lir....!!!!
 182. Ēfar po mendoni momentalisht ?
 183. Si e kaluat naten?
 184. clerik apo diktatore?
 185. Si e Kaluat Diten sot ???
 186. Bibla & Kur'ani
 187. Erdha - Shkova 2 !
 188. Njė
 189. Ēfarė mendoni pėr anėtarin sipėr jush ?
 190. Kafeneja DARDANE (FD)
 191. Sonte .... 2
 192. Nganjėherė...
 193. Sa persona keni online nė msn ?
 194. Nese ky apo kjo lart do te ishte i/e dashuri/a juaj III
 195. Nese do ta kthenit kohen mbrapa ...
 196. Pyetje-pergjigjje..
 197. A e dini se ....
 198. Kėnga shqipe qė po e ndėgjoj pėr momentin.
 199. Kėnga e huaj qė po e ndėgjoj pėr momentin!
 200. Datelindja ...Viti i Lindjes
 201. Ngushllime Zero Cool
 202. Ē`farė je duke bėrė?
 203. Me cilen antar/e kishit pirė kafe
 204. Ti...
 205. Te pres...
 206. Nga forumi dardania vullnetarisht po largohem
 207. Qa po bon?
 208. pandeli majko- flamuri maqedonas duhet djegur ne mes te shkupit
 209. Ēfarė mendoni pėr anėtarin sipėr jush ?
 210. Devorzimi ose shkururzimi
 211. Nesėr
 212. Sot
 213. Loja me emra!
 214. Martesat e vajzave Shqiptare me Serb
 215. lof shlir ( fol shlir) per krejt temat, qitu mund te dilni jasht teme.
 216. Mendime Momenti
 217. Dita nė tė cilėn keni lindur,zbulon karakterin tuaj
 218. Antari i vitit
 219. Kultura e komunikimit ..!
 220. ēfar je duke bėrė pėr momentin
 221. Anėtari i vitit 2009!
 222. Moderatori i Vitit 2009!
 223. Reputacioni fundit
 224. Qfar mendoni qe do tju sjell viti 2010
 225. Sa esht e demshme zilia e gjelozia
 226. URATA Gruaja e vitit ...!
 227. Bibla
 228. Si eshte koha sot atje ku jetoni!
 229. Mirdita
 230. Ato qė thėrrasin shpirtėrat! Kujdes,ka dhe pasoja!!!
 231. ēfarė Bėn Allahu Nė Kėtė Moment?
 232. Cfare nuk duhet te beje nje Mashkull...
 233. Pėrshkruane vetėn tėnde me njė fjalė..?
 234. ♥ Do dashuroheshe me kete lart.......?! ♥
 235. Ēfarė mendoni pėr anėtarin sipėr jush ?
 236. Mire Se Ju Gjeta - Mireupafshim
 237. Kafja e FD
 238. Cili eshte me i poshtri/a e forumit
 239. Cfare do ti thonit personit tuaj te zemres ne keto momente??
 240. ēfar je duke bėrė pėr momentin
 241. SoT!
 242. Nje!
 243. Nganjehere!
 244. Me cilen antar/e kishit pirė kafe
 245. Filloni fjaline me Une....
 246. Dardania.de Si ju duket tani..
 247. PO t'ju ftonte postuesi para jush per nje kaffe do dilni??
 248. Pyetje - Pergjigje
 249. Hajra
 250. Shkrimi i Vitit