PDA

View Full Version : Cili ėshtė lojtari me i mire ne BOTE???


taralushi
30-09-03, 09:50
Cili ėshtė lojtari me i mire ne BOTE???

Cool_Boy
30-09-03, 13:15
Futbollisti me i mir ne Bote eshte sipas meje

Del Piero--------Juventus---ItaliE jo Beckham ok se Del Piero ka taktika din me varitm,ti shkatrron lojtaret ne fush e din me lu ku ti thujsh e Beckham nje gje e din vetem me i kroso tupat asgj tjeter, shqyr do penalltij a po i jep qaty nga njehere edhe kur po ja gjujn topin kur e ka gollen e hapur po e jep nga nje .

tung tung

rowenna
01-10-03, 11:48
po ma mer mendja roberto carlos

MrSafet
21-10-03, 14:24
se osht si gjarper kur ti kallet turbina ska dreq qe e nxe :P

stubllani
30-10-03, 15:35
futbollistin qe e adhuroj a shiko

http://www.francescototti.com/gallery/img/gals/champ01.jpg

rinor
23-11-03, 13:53
Un♪e mendoj se ky epitet i takon futbollistit te Liverpoolit Michael Owen.

ju pershendes te gjitheve Artani

lazdrani
15-12-03, 12:07
Lojtari me i mire ne Bote jane:Zidan,Raul,Ronaldo,Kahn dhe Skela :wink: lazdrani

GjIlAnAsI_cSi
04-01-04, 03:21
Pershdnetje Per Krejt

Per Mue Ma i Miri Osht ZIDANE - RAUL - RONALDO - Mos Ta Harroj Edhe FIGO Hajt Kalofeshi Mire Qka Te Foli Une Topi Se Lun a :p


FLM>GjIlAnAsI_cSi>

caki
28-02-04, 09:11
Cili ėshtė lojtari me i mire ne BOTE???

Dihet,i madhi ALESSANDRO DEL PIERO.Thoni ē'te doni por ky ėshtė futbollisti me i mire ne botė sipas meje.

Hahahah valla po e perciellke sportin ti!! Del Piero pse e simpatizon? Jo Del Piero por eshte Metved lojtari qe luan ne Juventus.

caki
28-02-04, 09:14
futbollistin qe e adhuroj a shiko

http://www.francescototti.com/gallery/img/gals/champ01.jpg

Hahahah Stubllani mire e thae, ate qe e simpatizoj, Totti eshte lojtar i mire por nuk eshte edhe aq e sidomos qe te thuash me i miri ne bote. Ai eshte nje me dite sipas rrebeve, disa here korr sukses por nganjihere terhjeket...

anna
28-02-04, 16:50
mendoj se futbollisti ma i mire eshte raul gonazales si llokum dhe potieri i realit hmmmmm 8) 8) :lol:

Ngadhnjim
16-03-04, 19:15
Steinar Holvik, Ole Hermann Borgan (

Ngadhnjim
16-03-04, 19:18
Kristiano Ronaldo Man UtdQyky esht shum lejtar i mir s po thom qe esht ma i miri ne bot se hale esht i ri veq ma merr menja se edhe naj 3 ose 4 vjet K Ronaldo ka me kan ma i miri ne Bot aj Veq ja ka nis me ni n mesin e me ti mirve ne bot Nese esht naj kush kundr mendimit tem Qikjo esht adresa jeme muni me ma kthy naj pergjigjie [email protected]

anna
17-03-04, 13:05
valla bre djema si per lojtarin ma te mire ne bote pa dyshim qe do te zgjidhja te madhin MARADONA sdi a jeni dakord edhe ju tung 8)

illyria
28-03-04, 01:31
Momentalisht,mė i miri nė botė ėshtė bindshėm RONALDINJO i Barcelonės.

arTanibb
29-03-04, 10:32
http://images.google.com/images?q=tbn:MU9IvSfEhq8J:www.brazilfutsal.co.kr/copa/final/ronaldo-pele.jpg


http://images.google.com/images?q=tbn:7As6Rpj4LzsJ:www.cu-k.com/imeages/pele.jpg


Pele & Ronaldo ;)

sexybrikenda
29-03-04, 21:29
MARADONA DHE PELE MENIMI IM

aferdita
02-04-04, 08:59
ronaldo
dhe raul

Vera
01-05-04, 07:59
Un mendoj qe ZIDANE eshte lojtar i spikatur RONALDO po dihet qe lojtar shum i mir dhe ka shum te tjer si psh ONRY OWEN BECAM RAUL KHAN RONALDINHO etj etj...

meduni
10-05-04, 23:39
..... mesfushori i milanos KAKA. a per ne sulm MAAKAY asht kasap.

uliksi31
11-05-04, 05:24
Maradona kurr nuk e ka arrijtur Pele-n.Po Brazili i ka ose i ka patur edhe 10 lojtar me te me te mire se Maradona.

fisniku
11-05-04, 15:48
Une mendoj qe lojtari ma i mire ne Bote eshte Zinedin Zidani.

Naki
13-05-04, 19:04
ka shume futbolliste qe i adhuroje por mendoje qe ylli i futbollit ne keto 4 vitet e fundit eshte ZIDAN.

mr_beni
22-05-04, 08:20
tash per tash nuk mendoj qe ka naj lojtar me te mir se ZIDANE eshte nje lojtar me te gjitha cilsit e duhura, por jan edhe disa te tjer qe jan shum te mir

aferdita
22-05-04, 19:00
RONALDO
http://www.publispain.com/ronaldo/imagenes/05.jpg

4ever
24-05-04, 17:08
Padyshim qe lojtari ma i mire ne Bote eshte ZIDANI,lojtar me teknik te persosur,intelegjent,i fuqishem,organizator i shkelqyeshem i lojes...

Ardi_pr
25-05-04, 13:30
Lojtari me i mire ne bote mendoj se eshte Ronaldo

mr_beni
02-07-04, 20:03
lojtari me i miri ne bot eshte MICHAEL OWEN dhe WANEY ROONY

Cool_Boy
03-07-04, 10:35
lojtari me i miri ne bot eshte MICHAEL OWEN dhe WANEY ROONY


mr_beni na knaqe ok shokit por OWEN'I sa golaarrit ti shenoj ne Euro 2004??Rooney vetem i kan qellu do kingja e i dha kater gola se asnje nuk kishte mujt me dhene.......sezonin e kalur ka shenur vetem 8here per klubin e tij Everton ok..............

mr_beni
10-07-04, 10:03
lojtari me i miri ne bot eshte MICHAEL OWEN dhe WANEY ROONY


mr_beni na knaqe ok shokit por OWEN'I sa golaarrit ti shenoj ne Euro 2004??Rooney vetem i kan qellu do kingja e i dha kater gola se asnje nuk kishte mujt me dhene.......sezonin e kalur ka shenur vetem 8here per klubin e tij Everton ok..............

te pershendes

Po per Owen ndoshta ke te drejt qe thua por Roony ai eshte lejtari me i ri qe ka luajtur ne EURO 2004 dhe prej qe ka perfunduar ky turne lejtari me i shtrenjt ne Europ eshte shpallur

ShEjToNkA
12-07-04, 00:42
TOTTI ,MALDINI, ZAMBROTA,DIDA ,CASILLAS,TOLDOdhe mė i miri ndėr tė mirėt :arrow: ANDRY SHEVCHENKO........

______________________

Ma e Mirė Ėshtė Njė e Vėrtet e Hidhurė Se Sa Njė Gėnjeshtėr e Ėmbėl

Gjermani_futbollist
28-07-04, 11:08
Lejtari me i mir ne bot esht sot :Zinedin Zidane


a ma edht Michael Owen i mir shum esht , lun shum mir mendoj un

te pershendessssssss

buja
19-08-04, 00:30
na ishte dikur PELE e pastaj i madhi MARADONA,kurse ne ditet e sotshme ZIDAN e RONALDO

Marv_pimp
22-08-04, 00:52
Mendoj qe lojtari ma i mire ne bote eshte i madhi LUIS FIGO

Cool_Boy
22-08-04, 01:11
Qdo njeri e ka mendimin e vet por mos te harrojm Zinedin Zidane u shpall lojtari me i mire ne bote per 50 vitet e kaluara e deri me sot...

qendrimi
07-09-04, 11:56
kush tjeter pos aleksandro del pjero aj esht lojtar ma i mir i gjitha kohrave :shock:

lazdrani
30-09-04, 14:48
kush tjeter pos aleksandro del pjero aj esht lojtar ma i mir i gjitha kohrave :shock:


Gjitha kohrave eshte Pele :wink:

Agroni22
01-10-04, 18:55
SHEVQENKO PA DYSHIM.

Ebu Hurejra Muhammed
02-10-04, 04:13
Alessandro Del Piero

&


Cana, HasiAliaj, Skela, Vata, Tare, Duro, Bogdani, Strakosha kta kejt i simpatizoj ma shum se pele e qpele e ronalda e hamama, a e pat golin e Aliajt kunder kampionit tė evropes grekut,EUROGOL as pele e as ronalidino e as raul as ronaldo sdin me dha asi gole e qe besa as roberi i carlosit :D

koliqi79
17-10-04, 00:24
LOJTARI ME I MIRE NE BOTE ESHTE SHEVA DHE SPORT KLUBI ME I MIRE ESHTE (SKTIRANA SHQIPERI)

galle
25-10-04, 17:35
shkurt Ai nuk tha cilet lojtar jan ma te mir ne bote po cili lojtar e nuk ki nevoj me than zidan,raul,figo etj. me nis ashtu krejt bota bahne futbollista kshtu qe mos folni shum kur nuk dini .Edhe nese doni me ju kallxu cili lojtar osht ma i mir ne bot osht Zidani.Ket gje duhet me dit se e ka qit edhe ne televizion se osht zidani edhe nuk pe dini [/b]

Krokodilli
25-10-04, 18:03
Pele ka qen me i miri i te gjitha koherave,, tash eshte Rooney i Manchester United...

livoreka bicio
31-10-04, 00:22
MOMENTALISHT ESHT, RONALDO,PIVALLDO,DHE MALDINI :P :wink:

arbnori
17-12-08, 15:00
lojtari me i mire momentalisht eshte gjerari
por udhen ati nuk ja lshon as owen i njukastllit dhe torres fernando si te doni
por une e kam merak edhe c.ronaldon
edhe rroneyyyyyyy:biggrin: :wink:

Alkimisti_ch
21-12-08, 12:31
RONALDO duket te jete nje nga lojtaret me te mire ne bote aktualisht dhe keshtu do te jete edhe ne 2 apo 3 vitet e ardhshme..

ExCeLL-
21-12-08, 12:47
Ju pershendes te gjithve,, si lojtar qe keni zgjedhur ju te gjith jan te forte Mirpo Si L.messi asnje lojtar Nuk ju afrohet dhe mos ta harroj C.Ronaldo edhe aj eshte i fort Por L.messi ska tjeter ju pershendes gjithve.

Arb
22-12-08, 11:18
Messi....

Action
26-12-08, 20:40
Per vitin 2008 e ka merituar C.Ronaldo, ndersa
tani per tani L.Messi eshte nr 1.

AlbaSoft
26-12-08, 20:42
Per vitin 2008 e ka merituar C.Ronaldo, ndersa
tani per tani L.Messi eshte nr 1.

Plotesisht ke te drejt e Tashmja esht Messi s`ka tjert munden te renditen pas tina..

muharremi
07-02-09, 11:33
lojtari me i mir ne bot esht KAKA ska fjal aty hauhauahuahuah per qata man city ofroj 200 milon euro

guriko
07-02-09, 15:52
alex del pieeeeeeeeeeerooooooooo

Etnical
08-02-09, 01:42
Ska fjal,per momentin esht L.Messi...

Emma-
11-02-09, 02:17
L.Messi

Nake
06-03-09, 20:58
Lionel Messi

Guri i madh
07-03-09, 20:52
lojtari ma i mir esht lojtari i jon i dardanis veq i ka rae fruthi edhe 6 jav i duhet pushim

krijuesiii
07-03-09, 22:29
...Frank Ribery apo Ebu Hamza...tungiii

Action
11-04-09, 01:18
...Frank Ribery apo Ebu Hamza...tungiiiBravo......

Adoo
01-07-09, 00:42
LEONEL MESSI ma i mir per momentin ne bote