PDA

View Full Version : Champions League


Cool_Boy
30-09-03, 13:19
TUng perhsndetj eper te gjith.vetem deshta tju pyes nej pyetje lidhje me kupen e kampiontit Evropian(Uefa Champions League).Cili ekip mendoni se do ta zende vendij e pare kete vit?Une mendoj se:1.Milano

2.Juventusi do te jen prap ne finale e kesaj here Juve do te fiton.tung pershdnestje

AlboEagle
03-10-03, 15:47
pershendetje i nderuar...

nuk jam e sigurt per pyetjen e bere por deshira ime do ishte te fitoje juventusi dhe shpresoj se do te fitoje.

K-man
03-10-03, 21:21
paj une po thom qe bon vaki nashta Interi me fitu, ta kqyrim...

Vranina
20-10-03, 12:39
per veten time mendo se do ta fitoin juventusi por kam deshir qe ta vitoin elle chelsi i anglis...............pershendetje te gjithve

Rossoneri_
10-11-03, 01:09
normal qe ka me mar AC-M I L A N

Cool_Boy
10-11-03, 13:42
Tung RessonariHEj jaran ne kete moment nuk pajtona me ty edhe pse mua me pelqen Milano. Por kqyerni e dileni nje here prej grupes e tani mendoni per ta fituar kupen ok..Na simaptizuzt e juves kemi per qka te lavdromi se jemi kualifiku me nje rekord te bukur edhe pse nuk ke 100% por nuk kemi humbur fare.

berat gaxherri
23-11-03, 15:42
:!: Pershendetje

Une mendoi se juventusi kete vit do te jet kampion

arTanibb
23-11-03, 19:02
Pershendetje gjithve, edhe une mendoj dhe kam deshir qe juventusi te fiton :)

GjIlAnAsI_cSi
04-01-04, 03:25
Pershdnetje Per Krejt !

Nejse Ju Keni Qef MILANO & JUVENUTS Me Marr Amo Sa Ta Kena Real-Madrid Ska Shanca Kurr Kerkush Me Livrit Sivjet Ani Bani Vetes Qef Se Send Nuk Bohet :p Bye Kalofeshi Mire !!

shpejtim agushi
08-01-04, 11:16
ku jeni ac mila jeni shum te mire :)

shpejtim agushi
08-01-04, 11:20
e di veq sa eshte ronaldo edhe roberto carlor gjalkle edhe figo zidane bekhem kurr kerkush sun ko me e marre titullin e kampionit, kerkush sun ko me ja marre titullin edhe ma e forta eshte nje here
edhe une e perkrahi

shpejtim agushi
08-01-04, 11:30
une mendoj qe real madrid do te fitoj per sivjet edhe ko me fitu deri sa te ka mega yllet botrore se p.sh (ronaldo, raul, figo, zidane,bekham, roberto carlos, etj)

shpejtim agushi
08-01-04, 11:35
hje a ka mundesi nje pytje, ne qoft se po

cilt jeni simpatizust e realit te madh, e cilt te milan a? se te tjerat nuk kane shans me fitu

studenti
09-01-04, 19:12
une mendoj se vendin e pare ne champions league do ta zejne njeri prej
prej ekipeve gjermane BAYERN MUNCHEN ose SHTUTGARTI dhe ju deshiroj shume fat

shpejtim agushi
21-01-04, 20:18
Mendoj qe Juventusi

K-man
22-01-04, 22:31
ti shpetim deri qitash 3 ekipe i ki thon: milan, read madrid edhe juventus. vendosu cili po menon qe ka me fitu

GjIlAnAsI_cSi
04-02-04, 06:14
R=e=a=L = M=a=d=r=i=d

Vera
01-05-04, 07:43
pershendetje valla une pata qef qe AC Milan te fitoj por ja qe ra edhe ajo e tash nuk po ma nin hiq se kush fiton veq Chelsa mos te fitoj se per at tjetren nasht

mr_beni
20-07-04, 17:27
Qysh Cool_Boy edhe jeton ne angli edhe nuk i don anglezet

Cool_Boy
21-07-04, 09:35
Qysh Cool_Boy edhe jeton ne angli edhe nuk i don anglezet

Nuk do thot vetem pse jeton me nje vend duhesh ta duash ate ekip apo kombetare deshira e njeriut eshet kjo se kan qysh tek ...........

tung,mr_beni

Toti
21-08-04, 13:29
Sa per sezonin 2004 - 2005 ska shans kerkush me ja marr titullin Realit veq muohen kot jo veq yjet qe i ka ne ekip po edhe lojen e ka ma te bukren si munet me ekzistu ne futboll si per taktik si per precizitet gjuajtje etj edhe dihen yjet Zidane Figo Ronaldo Carlos Owen Morientes Raul etj e spo i permenum ma shum Gjithmon ka qen edhe ko me qen 1 ekip kampione e ajo osht kuptohet Real Madrid :twisted: