PDA

View Full Version : Qka mendoni per te ardhmen e futbollit Kosovare???


Cool_Boy
30-09-03, 13:20
tung ju pershndes te gjith juve qe e shpreni mendimin e juaj..

Problematiku
21-05-04, 00:59
Po ėshtė veshtirė tė ketė ndonji sukses apo perparim tė theksuar, sepse vet kushtet e rrethanat ne tė cilat futbolli Kosovar zhvillohet janė tė natyrės sė tillė qe nuk lejojnė ndonji progres apo edhe ndonji angazhim mė tė madh.

Shpresojmė nė tė ardhmen por jo me shum optimizėm.

mr_beni
22-05-04, 08:17
pershendetje

Nuk mendoj qe te ket shum perparsi sporti kosovar sic mendojm ne sepse se pari nuk i kan kushtet dhe se dyti ku me qen sportistet tan te interesuar pa rroga te mjaftueshme dhe nuk kan vullnet te jepin kondicionin qe e kan dhe aty shkon gjithcka ne dem, pra te shpresojm qe te behet me mir dhe edhe ne te njifemi diku me naj lemi te sportit ne bot