PDA

View Full Version : cili lloj sporti ju pelqen


rowenna
01-10-03, 11:46
cili lloj sporti djema dhe vqajza eshet i preferushem tek ju :basketi

noti

futbolli

xunxalla

kojnakatash per tash djema dhe vajza nuk na bjen mend sportet e tjera ni thuni ju nese ndonjerin e kemi haru presim pergjgijget ...... ne vazhdim

K-man
01-10-03, 19:58
Futbolli valla; sporti ma i popullarizum ne bote.

qaq...

AlboEagle
03-10-03, 15:44
pershendetjemue me se shumi me pelqen notimi dhe kercimet prej lartesijet ne uje te cilat i kam hobi gjithashtu me pelqejne skijimet ne debore...etj

Cool_Boy
06-10-03, 13:27
pershndetjeMua me peleqen futbolli me se shumti....tung

doni
07-10-03, 00:22
Mua me pelqen me lujt me bilura apo si i thajn te tjeret porta, kilera .kajnaka etj etj

me pelqen basketi, futbolli. me lujt shala m'princ edhe aja loja tjeter qe sluhet hiq kishe po lujn msheftas e me ik per shpije :P :lol: :D :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :wink: :roll: :twisted: :evil: :?: :arrow: :idea:

MaLoKi
21-10-03, 19:34
mu me pelqen me se shumti me lujt ping pong tenis futball ,top, baket boll , basket .,,,,, heheheh ,,, sjam edhe qaq shum budalla po e vereni ,,, hehehehe :lol: :lol: :o :o :wink: :wink: :arrow:

stubllani
30-10-03, 14:59
http://www.uaf.edu/woodctr/programs/games/pingpong/images/pingpong.gifhttp://www.parajsa.com/sport/foto/futboll2.jpgketo sporte me pelqejn

rinor
22-11-03, 14:03
sporti ma i preferuar eshte hendbolli sepse esgte sport shume atraktiv dhe shume i shpejt

arTanibb
03-12-03, 23:03
cili lloj sporti djema dhe vqajza eshet i preferushem tek ju :basketi

noti

futbolli

xunxalla

kojnakatash per tash djema dhe vajza nuk na bjen mend sportet e tjera ni thuni ju nese ndonjerin e kemi haru presim pergjgijget ...... ne vazhdim

N'kosov tash per tash per veq basketbollit ska met sport tjer, osht edhe futbolli amo ktu n'kosov e kan perzi po mendojn se futbolli ka lidhje me boks spo e dijn hala se boksi osht sport tjeter e futbolli tjeter mesohen dikur :P

lazdrani
15-12-03, 12:18
Futbolli,Kercime me ski,Boks,Basketboll,Atletike dhe Bowlling...lazdrani

Futboll per gra me pelqen po ashtu gagagaggaagga :lol: :lol: :lol: :lol:

GjIlAnAsI_cSi
04-01-04, 03:03
Per Sport Osht Fjala :P

Une Per Veti Ma Se Shumti E Du FUBTOLLIN
Po Prey Se Ka Ra KF GJILANI 95 Prey LIGE E Kam Lonen Krejt Veq Spanjollt Pi Kshyri

E Du ma Se Shumti
Real-MadriD - Lazio


FLM>GjIlAnAsI_cSi<

goc_malsore
05-04-04, 13:23
mu me pelqen me se shumi Garat ne uje_Notimi , Kercimet ne uje, Skijimi... gjithashtu edhe basket bolli...

markopollo
16-04-04, 16:31
MUA ME PELQEN FUTBOOLI NGASE ESHTE SPORTI ME I ADHURUAR DHE ME I PERCJELLUR NE BOTE SI INDUSTRIA ME E SUKSESHME NE KOHET E FUNDIT..............PASTAJ ME PELQEN EDHE SKIJIMI TE CILIN E KAM HOBI KURSE TE PARIN E KAM EDHE GJYSEMPROFESIONI..........

akoma i pa diplomuar
30-04-04, 10:42
pershendetje , me vjen shume mire qe edhe vajzat shqipetare kane angazhim per sport dhe mua me se shumti me pelqen futbolli dhe e luaj ate. tungMIRENI TE GJITHE ME SPORT ,SEPSE SPORTI ESHTE PJESE E SHENDETIT?

mr_beni
20-07-04, 17:33
Mua me pelqen me se shumti FUTBOLLI
BASKETI

Gjermani_futbollist
28-07-04, 11:00
mu me pelqe
FC Liverpool (Angli)

me pelqen ekipi edhe sidomoj Lojtaret si.p.sh:Owen... etj

besa saraqini
02-08-04, 12:06
Nga Besa
Mua sportin qe me pelqen me se shumti esht
Basketi
Volejbolli
Skijimi
etj

galle
25-10-04, 18:25
valla edhe mu futbolli um pelqen ma se shumti po a e dini pse se !!
se veq qe luhet loja fer ne shtet e jashtme e kam fjalen edhe nese dikush mendon se sporti i futbollit osht i keq e ka gabim se siq e dini sporti ma i popullarizuari ne bote eshte futbolli


ju pershendes te gjithve qe po ineteresoni per sport :wink:

galle

fitore
28-10-04, 14:55
mua me se shumti me pelqen VOLEJBOLLI

blusky
28-10-04, 23:20
Basketi

platori
29-10-04, 09:11
mu mpelqen ni loj qe luhet me top edhe me kam.hahahahahahahaha. :lol: :lol: :lol:

livoreka bicio
31-10-04, 00:19
MESE SHUMTI ME PELQEN FUTBALLI EUROPE. :P