PDA

View Full Version : Pr ushtrimet e barkut (muskujt) Shiqo Ktu!!!


TONINO
01-10-03, 21:50
3 Gjuetar takohen dhe thjn hajt se po shkojm bashk me gjahtu,edhe shkojn ne savan dhe i shohin 3 Ka (Bik) apo si i thejn frangjisht (beufl), edhe njeri nga gjuetart thet a i shini kta tre Ka te egjer ata thejn po,edhe aj gjun Bammm me nje fishek 3 Bikat me nj fishek i vran edhe ata thojn paaaa kukuuu a e pa me nj fishek 3 i vravi edhe e pysin qysh eki bre ti emin aj thet une quhem Bufalobill. edhe shkojn n Amazon gjungell edhe i shohin 3 Krokodilla edhe thet i dyti gjuetar a pi shihini kta 3 krokodilla ata thojn po, edhe aj Bammm me nj fishek 3 krokodilla coft i len , ata dyt paaaa qy qy qka boni qysh eki rbe ti emnin aj thet une e kam Krokobill, edhe tash kty dyt ja bojn kti te tretit eti qka bon apo qka sht specialiteti yt aj ngurret, dhe ja pret thet valla une sdi sikur ju veq une e kam specialitet 3 femna i qi te njeten koh, ata qysh bre sht e mundshme edhe aj i heq pantollat edhe qka me pa 3 Kara, ata e kapin kryt ne dor paaaaa pa qy qy po qysh eki rbe ti emin aj thet une quhem Qernobill. :twisted:

doni
02-10-03, 00:34
11 vjecari

Bisedues i vogel jam, operatoret frike nuk i kam ,

10 marr ne mesime,

Babin peshkatar e kam,

Mami shet frute e perime.Me shoket on-line bejme bisede cdo dite,

Duke u share me fjale me keq se femijte.Shoqet i kam te mira, ca jane te bukura - princesha,

E ca jane te shemtuara qe shiten te zgjuara dhe te fusin kunja,

Por, une kam qene portier dhe nuk pyes per bomba.Rrofte chati dardanis se na solli ne drite,

Sheroi edhe gjyshin qe nuk shihte me syte

Ne shtepine tone e kemi bere me liste,

Ne oren 5 te mengjesit ndizet Kompjuteri i shtepise.I pari eshte babi qe rrin duke lexuar lajme,

Por, jane edhe me figura me teta te zhveshura,

Se i pashe nje dite tek vrima e deres,

Dhe, ai ishte duke thene, "edhe keto kurva te lene pa mend!"Pastaj, futet gjyshi qe klikon tek bursa sa leke ka investuar,

Deshiron te shtoj me teper sepse Sudja i kishte marr tek breket.

Gjyshin e kam trim, futet edhe ne CHAT me emrin, "I BUKURI,"

I hodhi ne toke grate.Pastaj, gjyshja futet ne dhome ja jep gjyshit disa shpulla,

Se ngeli ne chat me njerez duke u zene,

E na felliqi fare kete mahallen tone.Rreth ores 7 vjen mami me vrap klikon tek horoskopi,

Qe te shoh a do te kete fat,

Pastaj, shkon tek ca Faqe Interneti te kota,

Me lule e lojera, ku shesin tesha te te vdekurve,

Argjendari dhe receta supash me lekura Arabi.Pastaj, gjyshja futet gjyshja,

Nuk me lejojne mua, me bejne gati per shkolle,

Gjyshja futet tek lojerat, kazinot qe luhen pa pare te fitoj dollare.

Keshtu, eshte bere afro 2 vite pa pushuar,

Por asgje ajo akoma nuk ka fituar,

Sepse i bejne dredhi.Deri ne oren 1 nderrojne vendet me gjyshin,

Karrigen ngrohte e mbajne, deri sa te vije klyshi,

Keshtu me quajne ata mua.Per 5 minuta ha dreke,

I pastroj duart me sapun,

Shkoj dhe e pushi gjyshin,

Duke i thene duke ju lutur qe te me leshoj vendin

Sepse e kam rradhen.Ai me shikon dhe me thote me pertese:

"He, more kopil, a je kthyer ti?"

"Cfare eshte kaq shpejt sot,

Apo i ke leshuar oret e fundit per te ardhur ne shtepi?"Jo, more i them, kisha 6 ore dhe mezi kam ardhur se po bie bore,

Kur boren e shikon, ai habitet fare,

"Bre, bre," thote si nuk e shoh fare,

"Dikur binte me floke tash e hedhin keshtu me nje cope."

"Po si nuk i shoh fare?"

"Po kur ka rene ne toke?"

"Po keshtu eshte kur qendron ne ekran dhe merresh me lope," ja pret gjyshja gjersa gjellen ben.Me vrap ne karrige, shkoj dhe ulem,

Me miun e vogel klikoj tek Chat-i, ose catia,

Ashtu sic i thote teta Xhevria,

Dhe futem tek dhome Dardania,

Zgjedh dy goca, duke shkruar zhgarravina.Ngacmoj Lozonjaren sepse ajo luan me mua,

E shtyj Katundaren sepse ajo don pak dru.

I bej firma Lolites, sepse ajo me don mua,

Mendon se jam i mire,

Djale 20 vjeqar me pasuri dhe veture, ne kupe per tu pire.Edhe keshtu me genjeshtra kam zene dy te dashura,

Njera quhet Djella, kurse tjetra alma,

E para eshte stiliste, e dyta piktore.

Thone se jane simpatike, por me duken konviktore,

Me thone se jane punetore.

Sidomos me goje, qendisje e pune dore.Por gjyshe me ka thene: Femrave naze mos ju bej,

Te gjitha jane te veqanta, asnje nuk eshte e njejte,

Keshtu, oret kalojne prinderit vijne ne shtepi,

Mami e zbraz thesin tek dera,

Shtrihet ne divan se eshte lodhur.Babi vjen me vone, sjell 5 a 6 peshq,

Duket shume i lodhur, me floket si dreq,

E plas muhabeti, lesh politike,

Fillojne te sharat keq, fluturojne jasteket,

Por, une rri tek dhoma e mbyllem me celes,

Kompjuterin nuk e ndez deri ne mengjes!

tromeros
04-10-03, 02:41
3 Gjuetar takohen dhe thjn hajt se po shkojm bashk me gjahtu,edhe shkojn ne savan dhe i shohin 3 Ka (Bik) apo si i thejn frangjisht (beufl), edhe njeri nga gjuetart thet a i shini kta tre Ka te egjer ata thejn po,edhe aj gjun Bammm me nje fishek 3 Bikat me nj fishek i vran edhe ata thojn paaaa kukuuu a e pa me nj fishek 3 i vravi edhe e pysin qysh eki bre ti emin aj thet une quhem Bufalobill. edhe shkojn n Amazon gjungell edhe i shohin 3 Krokodilla edhe thet i dyti gjuetar a pi shihini kta 3 krokodilla ata thojn po, edhe aj Bammm me nj fishek 3 krokodilla coft i len , ata dyt paaaa qy qy qka boni qysh eki rbe ti emnin aj thet une e kam Krokobill, edhe tash kty dyt ja bojn kti te tretit eti qka bon apo qka sht specialiteti yt aj ngurret, dhe ja pret thet valla une sdi sikur ju veq une e kam specialitet 3 femna i qi te njeten koh, ata qysh bre sht e mundshme edhe aj i heq pantollat edhe qka me pa 3 Kara, ata e kapin kryt ne dor paaaaa pa qy qy po qysh eki rbe ti emin aj thet une quhem Qernobill. :twisted:e bukur kjo por pak si shume fjale te pista paska ne kete fjalor bre??!!!!!!!!

TONINO
04-10-03, 15:43
2 shok duke hecur dhe njeri ja bon shokut vet,kuku qka kisha qi nj her magjupe se kam ni se jan shum t nxehta,edhe aj ja bon pyyy une t qoj te nj magjupe edhe kqyre.

Edhe aj kur shkon ja nis me qi,edhe masi ta qin ja bon^magjupes aiiii nuk qenka e vertet qysh m'kan thn se jeni t nxehta,aja ja bon po jena,por grijaqi i vogel e ska mujt me nxeh furren. :lol:

TONINO
04-10-03, 15:45
Ej quni kur sdin mi kuptu vicat pse hin ktu,a mos je me havale a? apo mos dashte meta tregu vicin ne gjuhen letrare?

TONINO
05-10-03, 00:36
2 gjuetar dalin pr t gjahtuar edhe duke ecur e shohin nj qoban dhe thjn ej hajde ta zezasim pak ket qoban, edhe ja bon njoni, o qoban a mos eki pa bre nj lepur se jena ka e lypim edhe qobani ja bon po e kam pa njeri nga kta ja bon a kish qen mashkull a femen,qobani ja bon mashkell kish qen edhe gjuetari ja bon ku pe din ti bre qe ke mashkell, qobani ja bon po se ma boni lepuri qe i sheh dy gjuetar thuju karin tem keni mem nxon. :wink:

doni
05-10-03, 19:47
Kurgjo jo veq dy gjyetar jon kon edhe dikur kur i kan bo ka 68 vjeqe jan dek :(

TONINO
05-10-03, 22:25
Pse femra derdh gjak?

__________________________________________________ ___________

Kur eka kriju zoti Adamin aj u merzit vetem dhe i ka then zotit mema bo nj femen,edhe zoti jaka kriju Even.Edhe nj dit Eva i thet Adamit hajde t shkojm te qaj kopsht se qenka nj moll e mir edhe e shtin me honger mollen aj thet jo se e kena t ndalune nga zoti edhe aja ja mush mene me zor edhe e shtin me honger masi ta han i met milla n fyt,edhe vjen zoti ja bon Eves pse e shtine me honger mollen adin se e ki pas t ndalune, edhe ja bon zoti masi ja le mollen ne fyt Adamit kam met denu me gjak.Edhe aja qdo dit gjak gjak edhe nj dit merzitet edhe ja bon zotit nj lutje aj ja bon fol qka, Eva aj bon jam lodh ty derdh gjak qdo dit, aka mundesi mema bo me rata muore me pagu. :twisted:

avdyli
11-10-03, 16:43
Nje njeri i kish pas humbur aksidentalisht Koqet ne lufte .

Pas luftes pasi te rehatohen pak ai i bahet gruas i tepert . Nuk i vyjke gruas pa koqe . Ky njeri e kupton kete dhe fillon te fol me gruan dhe ithot se mu nuk me vyen ma jeta . Gruaja i thot atehere mbytu. Ky kishte jetuar ne katin e gjashte te ndertes , i thot gruas , mire ateher une do te kercej nga ballkoni , ajo i thot : kce more kush po te ndal . Ky e mer rrugen dhe del ne ballkon , rrin pak dhe prap kthehet mbrenda . Gruaja i tha : ho pse nuk kceve , qka u bo ? e ai u pergjegj " per me kcy prej gjashtit kat po dashke me pas koqe, e une skam ".

TONINO
12-10-03, 23:57
Nj magjup sa her q shkonte n pun i nike kolegt e punes ty thn valla maka marr gruja karin n goj edhe sa lezet kuku met kall, edhe aj nin e shkon te gruja dhe i thot ej grujo a poma kam bre karin ne goj se kam ni qe ish shum lezet edhe gruja ja bon ik bre magjup ty meta marr karin n goja.Edhe nj dit shkon magjupi te doktorri edhe i thet doktorrit, spo ma kap gruja karin n goj a mos ki ndonje ilaq meja jep grus per mema kap karin n goj, edhe mjeku ja bon qy qy aje tranua ku ka bre ilaqe per meta marr karin ne goj, magjupi ja bon t'lutem ndihmom edhe aj ja bon adin qka lyje karin me mjalt edhe ta merr karin n goj.

Shkon magjupi n shpi edhe e lyn karin me mjalt, edhe neserit del n rrug edhe e sheh mjekun e thirr oooo doktorr o falm.. se m'ke pshtu, le se gruja poma merr karin ne goj po edhe thmija po presin n ren.

TONINO
14-10-03, 22:53
[/b]Nj grua nga Mitrovicae qet nj shpallje kush i ka dy Kara mu lajm.. n kt adres. Edhe njoni e lexon e qka me bo aj i maron nje par pantolla me dy zingjir.

Edhe shkon te aja gruja dhe i thot e kam lexu shpalljen tnde dhe i plotsoj kushtet. Edje aja kur ja sheh dy zingjir thot! valla i paska dy Kara edhe thot ok hajde mu qi, edhe masi ky derdhet aja ja bon Ok tash nxjerre Karin tjeter edhe aj e shtin mrena edhe e nxjerr nga zingjiri tjeter edhe gruja e sheh karin e lagur e ja bn pse qenka kari i lagt ky ja bon u ndjersit ty prit ne rend. :roll:

TONINO
16-10-03, 23:35
PSE BEN-LADENI NUK I DON COCA KOLLAT N LEMENKA(TAS)!!!

__________________________________________________ ___________SE KUR TA QEL COCA KOLLEN N LEMENK BN BUUUUSHHHHHH...

__________________________________________________ ___________

Geto_21

TONINO
22-10-03, 22:47
KISHIN QEN 5 ZEZAK NORMAL KUPTOHET QE KAN PUNU SIKUR SKLLAV, EDHE DUKE E QELUR NJ GROP E GJEJN NJ LLAMP MAGJIKE EDHE JU DEL GJINI. DHE I PYT QKA KENI DESHIR VEQ FOLNI SE JU PLOTSOJ DESHIRAT, EDHE ZEZAKI I PAR THOT KAM DESHIR MEM BO TE BARDH EDHE GJINI JA PLOTSON DESHIREN, E PYT T DYTIN EDHE AJ KERKON ME BO T BARDH EDHE ATA E BN E KSHTU ME REND DERI TE ZEZAKU I 5-STE, KUR E PYT T PESTIN TI QKA KE DESHIR AJ JA BN UNE KAM DEHSIR QE KTA T 4-ERTIT QE I BONE TE BARDH MEI BO T ZI.

__________________________________________________ ___________

Geto_21

TONINO
10-11-03, 22:09
FAMILJA MAGJUPE:

NJE DIT JA BON DJALI BABES VET, BABO APO MI JEP 100 EURO ME QI NI PIDH BRE, EDHE BABA JA JEP, EDHE TY DAL AJ JASHT E TAKON MOTRA EDHE E SHEH VLLAVIN E GZUN JA BON EJ O VLLA QKA KOKE MER QALLDIS PREJ GZIMIT, VLLAVI JA BON PO SHKOJ ME QI NI KURV NE PUF, MOTRA JA BON KEKEEEE SHIH SHIH PO MA MIR HAJDE QIJEM MU PR 20 EURO EDHE TE MESIN 80 EURO.

EDHE AJ MEMON THET PO VALLAHI POM METKAN 80 EURO, EDHE TA PRET KAR MOTREN E VET, TY E QI MOTREN, MOTRA JA BON EJ TI PO QISHE MA MIR SE BABA MOJ, VLLAVI JA BON PO EDHE NONA M'KA THON.

TONINO
10-11-03, 22:13
MAGJUPT:MOTRA E SHEH BABENE DHE JA

BON, BABO APO MI JEP BRE 50

EURO, BABA E KQYR EDHE JA BON

KAPMA KARIN NE GOJ.

EDHE QIKA JA MERR BABES KARIN

NE GOJ, EDHE JA BON.

O BABO QKA POTI VIKA BRE KARIT

ERA MUT.

BABA JA BON QE SE PAK PARES

JA JEPA VLLAVIT TON QILSAT

E KERRIT :lol:

TONINO
10-11-03, 22:23
NJE BURR KISH QEN EDHE E KISH PAR GRUN EDHE E QET GRUN SE AJ KISH PAS QEF GRUJA MI PAS DY PIDHA, EDHE SHKON GRUJA TE NONA TY KAJT EDHE JA BON NON BRE MKA QIT BURRI SE MEKA THON UNE KAM QEF GRU ME DY PIDHA EDHE NONA KOPILIC JA BON ADIN QKA, KUR TE SHKON THUJ BURRIT QE SE DY PIDHA I KISHA PAS PO SKAM DIT E KUR TE THET BURRI NAL TI KQYRI TI NJE HER TREGOJA PERPARA EDHE MANDEJ KTHEJU MAS EDHE THUJ QE DY PIDHA, POR PARA SE MU KTHY GRUJA TE BURRI KISHIN PAS QELLU DY JABANGJI TY SHKU ME NJE DARSEM EDHE I NXAN NATA E SHKOJN TE AJ NJERI ME LYP KONAK, EDHE ATA HIN ,AJ JU KTHEN BUK EDHE JU THET NESER SHKONI TE DARSEM PO FLENI SONTE KTU, EDHE NE AT MOMENT VJEN GRUJA EDHE JA BON BURRIT SE DY PIDHA I KAM, PO TASH BURRI QYSH ME QI PARA SE ME RA ATA NE GJUM, EDHE JU THET ATYNE DYVE SONTE PA E QI NJONIN SKAM QARE, EDHE KTA DYT I KAP TUTA EDHE THOJN PASHA SYT E KA MENEN MENA QI NJONIN, EDHE AJ APET THOT JAAA SONTE UNE PA E QI NJONIN SBON HIQ, EDHE KTA DY MUSAFIRT THOJN ADIN QKA SPO FLEJM JIQ PO RRIM QUT.

EDHE ATA KUR QOHEN NE MEGJES E PYT NJONI TJETRIN A MOS KI FLEJT NJONI THET PO VALA EDHE TJETRI THET PO VALLA EDHE UNE KAM FLEJT E KUKU PER NE NA PASKA QI DYVE, EDHE ATA NISEN SHKOJN NE DARSEM, MASI TE MRRIN ATA TASH TY NEJT ME NJE VEND HIQ SPO LUJN EDHE I ZOTI I DASMES JU THOT QONU MER BURRA PAK QKA PO RRINI SIKUR MEJU PAS QI NAJKUSH, EDHE ATA THOJN KUKU QU TE IKIM SE KREJT KATUNI E PASKA MARR VESH QE NA PASKAN QI.

Luana
12-11-03, 09:28
Kishin qen dy vllezer te martum edhe ju vjen koha me shku per ushtar ,shkojn keta ne ushtri edhe pas 6 muajve ju vjen koha me u kthye ne shtepi per pushim , rruges kah vijn e marrin trenin dhe ne gjysem te rruges pushon treni , kur qe e shohin nji lop tu u kullot ne bari dhe njeri vella i thot tjetrit: valla spo muj me prit deri sa te shkoj te shpija ,po du me e Q...... qet lopen :arrow: edhe ky e Q... lopen , tash ai iu drejtohet vellaut tjeter ,tash ti e ke renin , qohu ma shpejt sa s'na ka ike treni , ky i thot eeeeeeeeeeeeeee :roll: une sjom budall me e Q..... kunaten :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Luana
12-11-03, 09:38
Kishte qen nji plak edhe i thot djalit te vet me e que te doktori ,kur qe plaka shkon edhe i thot doktorit : shoku doktor jam e smut prej barkut , doktori e merr edhe e shikon , ai i thot : Oj loke nuk je e smut por je shtatezane , plaka tranohet tu bertit kukukukukuku :shock: edhe thot: ne dite te sotit nuk po bajka as gishtit tende me i zon bes :wink:

London-Tironc
13-11-03, 23:31
Nje cift ishin te martuar prej 20 vjetesh,edhe gjate ketyre viteve burri gjithmone insistonte qe gjate aktit sexual ta mbanin driten gjithmone mbyllur.Nje dite gruaja duke qene kurioze vendosi qe ta hapte driten ne momentin me kulminant,e kuptoni besoj se cfare momenti..?Sapo beri kete gje,ajo pa te shoqin me nje K*r artificial ne dore qe po mundohej tja bente shoqes.Ajo e tmerruar i klith te shoqit:-Impotent i ndyre,shpjegohu per te gjitha keto vite qe kemi bashke??? Nese une shpjegohem per kete K*rin artificial per te gjitha kto vite qe kemi bashke,atehere ti shpjegohu per femijet qe kemi bashke gjithashtu..?

TONINO
20-11-03, 23:42
KISH QEN NJ DJAL N SHKOLL EDHE QDO DIT SHOKT E KLASES E KISHIN PAS SHAJT APO THIRR OJ SARME, EDHE KSHTU QE DJALI LODHET EDHE I VJEN INATI, NJE DIT SHKON N SHKOLL EDHE JU THET QAJ Q M THIRR EDHE NJE HER SATME KAM MEJA QI AT NON.

EDHE NJ DIT NJONI JA BON OOO MISH ME LAKEN, AJ JA BON GUXO PSHTJELE SE TA KAM QI NONEN.

TONINO
20-11-03, 23:47
QKA SHT?

5 KRENA(KOKA),10 KMB E 4 SHPIRTA???KUSH EDIN T PRGJIGJET...

__________________________________________________ ___________

Geto_21

meti
21-11-03, 11:59
Mbytu peder!

Hasa kishte rene ne lloq te gjalle dhe po fundoset, aty afer kalon hysa.

Hasa i drejtohet o hys ma shpejto jeten se shkova, hysa i thote si te ma thithish karin.Hasa i drejtohet hup se po ta qi nanen.

Vjen Muja, o Muj shpetoma jeten, Muja si te ma thithish karin, Hasa hup se po ta qi nanen.

Kur vjen Veliu, o Veli shpetoma jeten se ta thithi karin,Veliu mbytu be peder.

TONINO
15-07-04, 22:06
SHTOSI MA I RIU.

NJ NJERI SHKON ME BLE NJE GJEL (KNUS) EDHE JA BON SHITSIT PO DU ME BLE QET GJEL AJ JA BON JO SMUNA META SHIT,EDHE KY I THOT PSE, TA PAGUJ SAT DON, EDHE KY I THOT JO JO NUK E SHES SE SHT SHUMI RREZIKSHEM. KY JA BPN PSE BRE QKA PASKA, I THOT SHITSI JO SE KREJTA QKA NXAN KY I QIN, EDHE MENXI Q JA SHET.
SHKON KY N SHPI EDHE SI TA LSHON TI QIN GJELI KREJTA PULAT, SHKON NE SHTALL EDHE TI QIN ME KUJA MELOP MEDELE, EDHE SHKON PLUS QENIN EDHE MACEN TI QIN, EDHE THOT KY KUUUU BRE QKA KOKA KY PO KY PASKA ME COF NJEDIT JA FAR INFRAKTI PASKA ME KAP TON KET QINE QE PE BOJKA. NJE DIT DEL ME LYP GJELIN EDHE I SHEH NE QIELL DIA SHQIPONJE TY U SJELL EDHE SHKON KUR E SHEH GJELIN NE KOKERR T SHPINES EDHE THOT!!! QE JA PASNA QI NONEN E PASKA KAP INFRAKTI U LODH TY QI, EDHE E MERR GJELIN PARA DURVE, KUR GJELI PE QON KRYT EDHE POJA BON SHYYYYYYYYYYYYT KQYR NELT...

__________________________________________________

Ndoshta e keni kuptu.
__________________
Geto_21

TONINO
18-07-04, 17:59
KIshte qen nje fukara, dhe del n qytet edhe duke hecur e sheh nje qebaptore, afrohet afer po kqyr duke pjekur qebapa, kur ne ato momente po vjen njoni me nje ker t mir edhe hyri mrena pi blen 100 qebapa, ky fukaraja q isht unt ka vdes, po thet kuuu bre nonen ky 100 i blevi e une spe kam asnj me ble.
Pasi dul aj q i blevi 100 qebapa, po e pyt fukaraj at! pr kon bre i bleve tgjitha keto qebapa, aj po ja bon valla dhondrri poma qin qiken mir e q'do mengjes po ja qoj ka 100 qebapa. ky fukaraja i tha o blemi veq 5 copa se krejt robt poti qi... :lol: :lol: :lol:
____________________________________
G_21

udhetari_be
12-11-06, 07:53
Kishte qen nji plak edhe i thot djalit te vet me e que te doktori ,kur qe plaka shkon edhe i thot doktorit : shoku doktor jam e smut prej barkut , doktori e merr edhe e shikon , ai i thot : Oj loke nuk je e smut por je shtatezane , plaka tranohet tu bertit kukukukukuku :shock: edhe thot: ne dite te sotit nuk po bajka as gishtit tende me i zon bes :wink:
hahahaha, Trullajka: Qfar vici pa lidhje! _Qe ta kallxoj une ty njo per nji plak tjeter;

Ish kon njoni n burg dhe i kish ardh dita mu lshue te njojten koh me nji shok!
Po ja bon kti shokut; Me ka marr malli me qi pidh edhe qka t gjoj mas pari rruges tu shku te shpija pa e kap me qi qaqhere sa dhom(dhemb) ne goj qe i ka!!!
Nejse po shkojn rruges kah katuni edhe po e sheh ky nji plak tu i rujt lopt(edhe kiet)
Shkojn kta te plaka dhe ky ex burgosni i thot plakes;Me qdo respekt plako por...qishtu kom premtue qe sa dhom n goj ti ka femna e pare qe te nxo, kom me ja bo qaq here at pune!
Ja nis ky dhe;bum,bum,bum, tri here e kap(dy here per mi e njihere per fundri) qaq edhe qysh i kish pas dhomt ajo plaka!
Nejse-Po qohet ky drejt dhe po ja nis me i vesh pantollat. Por plaka po e vet se pse spo e ngreh henez???
I burgosni po i thot ksaj se veq tre dhom i kishte dhe se premtiminj e kish krye!!!!
Uh djali jem!,po i thot plaka;burgu t paska qorru krejt e se paske pa qe i kam edhe nja dy, tri rroj permbrapa....