PDA

View Full Version : Kush eshte "K-man"?


K-man
02-10-03, 04:20
Emri: Korab Bakalli

Vendi: Chicago, USA

Mosha: 19

Profesioni: student ne vitin e dyte te fakulltetit

Vendlindja: Prishtine

Hobi: futbulli evropian, sidomos UEFA Champions League, Euro kupa, Fifa kupa, volejjboli, kompjuterat (studimi i tyne)...

rowenna
27-11-03, 13:55
miresevjen...... caste te kendshme....... :roll: :wink:

anna
21-03-04, 14:34
K-MAN PRANO NJE PERSHENDETJE NGA UNE ANNA .KAM LEXUAR ME PARE DISA NGA POSTIMET E TUA DHE JAM MYT TU QESH A .UNE PER VETE DO TE KLASIFIKOJA SI AI QE I URON MIRSEARDHJEN TE HUMBURVE KETU NE FORUM NEJSE CIAOOO NGA UNE :wink: :wink:

K-man
21-03-04, 16:50
faleminderit anna

anna
22-03-04, 10:12
haha ishte kenaqesi per mua k-man tung tung

K-man
22-03-04, 20:59
nga lajm. anna?

anna
23-03-04, 15:17
hahaha k-man nga tirana jam une ....tung zemra :wink: :lol: :lol: :lol: :wink: :wink:

K-man
23-03-04, 18:28
ani ani anna....une jam prej Prishtines, po jetoj ne Chicago (USA)

anna
24-03-04, 15:18
ok k-man si po kalon ne chicago :?: ,veres a do me ardhe ne kosove :?: nejse hajt tung tung nga anna :wink:

turisti
10-09-04, 19:24
K-man,te pershendes. :P