PDA

View Full Version : Euro 2004


K-man
03-10-03, 21:23
Shoke e shoqe cili shtet po menoni qe ka me e fitu kupen Evropiane vitin e ardhshem?Une mendoj qe nashta Franca ose Anglia kan me e fitu kupen.mendimi juj...

Vranina
20-10-03, 12:32
Shoke e shoqe cili shtet po menoni qe ka me e fitu kupen Evropiane vitin e ardhshem?Une mendoj qe nashta Franca ose Anglia kan me e fitu kupen.mendimi juj... une mendoj qe noshta italia ose anglia ose turkia

studenti
08-01-04, 19:50
une jam nje adhurues i flakte i gjermaneve .
mendoj qe e famshmja kombetarja e GJERMANISE do ta ze vendin e pare

Cool_Boy
09-01-04, 15:29
Tung K-man

Une mendoj se Italija ose Cekija,dhe kam deshir qe njena prej ketyre shtetve te zene vendin e pare se shum i adhuruoj, por edhe franca eshte shume e fort e asaj ju tutna qe mund ta merr kupen.

Tung klofshi mire k-man

arTanibb
09-01-04, 20:56
Une mendoj se kupen do ta merr italija ose Anglija .

lazdrani
01-02-04, 15:17
Shume veshtire te them se cili shtet do te behet kampion 2004:Franca,Anglia,Spanja,Italia, Gjermania dhe Holanda mendoje qe njera nga keto shtet do te behen kampione.Shancat 50/50....... :wink:

Vera
01-05-04, 07:46
une jam faniste e flakt e Anglis dhe kisha dasht qe anglija ta fitoj kupen e europes por nese Anglia nuk mundet me qef ia kisha lon italis

Vera
01-05-04, 07:47
lazdrani Gjeramnia per mendimin tim do te diskualifikohet sepse a nuk po e shef qe Gjermanis nuk i ka mbet asnje lojtar siq duhet a?