PDA

View Full Version : Anonimja D


Dilaver
04-10-03, 22:38
Shfrytėzoj nga rasti nė ketė rubrikė tė pershėndes pseudonimin Anonimja D, pasi qe jemi nder anėtarėt mė tė vjetėr tė forumit.

Gjithashtu pershėndes tė gjithė diskutuesit.

Problematiku
21-05-04, 00:26
Pėrshnes dy vetė, edhe ket far Anonimja D edhe Dilaverin edhe pse asnjenin nuk po i njof, por a doni me ju tregu drejt se si vendosa me i pershendet keta dy persona?

Po a, qe po ju tregoj pra masi po insistoni.

Isha tuj shique posht e naltė neper forum dhe u ndala te rubrika e pėrshėndetjeve, u ndala e u mendova kan me pershendet, po kan me pershendet kur nuk e njof kurkan ketu, dhe qka bėra po i lexoj disa tituj dhe dikur me lindi ideja hajt tė shkoj tė shof cili ėshtė shkrimi i fundit dhe ky e paska pas taksiratin sonte nė ketė aksham pazar me ja dhan i pershnetje pa prit pa kujtua, pa e njof as pa e dijt.

Hajt pra se me ketė rast po i pershendes edhe tė gjith kuvenduesit e ketij forumi pa i nda hiq edhe kta si pe mbajnė rendin dhe qetsinė publike me qet hesap.

Barbaroza
21-05-04, 09:22
Edhe une po i pershendes keta dy nika,edhe pse fare s'po i njoh,por s'do te thote se vetem ata qe i njeh t'i pershendesesh apo jo?Bile i ftoj edhe ne Kafen e Forumit se dua t'i qeras me nga nje kafe :wink: :wink:

Murgesha
22-05-04, 00:20
Barbaroza bej gati kafet se te erdhem.
Qy Barbaroza me pershendet dikend e une jo.
Kjo nuk shkruhet askund.
Ju dy D-jat ju pershendes. :wink:

Barbaroza
22-05-04, 12:02
Siurdhero zonjusha Murgesha,kafete sapo i bera,e i pivshim per te mire.Pastaj une s'ta ndalova moj ta pershendesesh Dilaverin apo Anonimja D :wink:
Veq jam hidheruar pak me kete Anonimja D pse nuk lajmerohet fare :( une kafete i bera e kjo askund,hargjova sheqer,rryme e kafe per se koti :cry: :cry:

Dilaver
22-05-04, 12:33
Problematiku Flm per pėrshėndetjen por edhe per shetinė qe ma dhat kur klikova nė shtepinė tuaj.

Me la pershtypje pershendetja e Murgeshės ku shkruan: Ju dy D-jat ju pershendes pra ju flm Murgesha nė emėr tim por edhe nė emėr tė D-sė tjetėr pasi qe ajo nuk po paraqitet ku me dijtė kah e ka nxėnė puna.

Gjithashtu falenderoj zonjushėn Barbaroza pėr kafet dhe pershėndetjen edhe pse kjo temė nuk ėshtė hapur per mua.

Dhe duke mbyllur ketė shkrim edhe njiherė po e pershėndes tė nderuarėn dhe veteranen e Forumit Daradinia.de Anonimja D

Honesty^uk.
25-05-04, 20:42
[quote="Problematiku"]Pėrshnes dy vetė, edhe ket far Anonimja D edhe DilaverinPershendetjes tende i bashkohem edhe une ""PROBLEMI"" :lol:

SPARTAKU
08-06-06, 21:39
Anonimja D, moti nuk paske qen kendej pari!

Kete tem e gjeta ne fund te bunarit.Spartaku